OSDonate

Παρακαλούμε στηρίξτε την προσπάθειά μας

Ποσό - Amount:

Antirrion Masters: Αργυρίου/Κλέπκου, Παπαδοπούλου/Χατζηδημητρίου, Μάτιου/Μπάκα και Μεθενίτη/Τριανταφυλλίδη στο κυρίως ταμπλό

Μετά από 15 εντυπωσιακούς αγώνες στα τρία γήπεδα που έχουν στηθεί στην παραλία Αντιρρίου για το 4ο τουρνουά Masters του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Beach Volley, αναδείχθηκαν οι 4 ομάδες γυναικών που προκρίθηκαν στο κυρίως ταμπλό της διοργάνωσης.

Αργυρίου / Κλέπκου, Παπαδοπούλου / Χατζηδημητρίου, Μάτιου / Μπάκα και Μεθενίτη / Τριανταφυλλίδη είναι οι 4 ομάδες που πήραν το εισιτήριο για τους ομίλους του Antirrion Masters και θα μπουν στην κλήρωση για να μάθουν τους αντιπάλους τους στο κυρίως μενού της διοργάνωσης που θα ξεκινήσει το πρωί του Σαββάτου.


Α' γύρος προκριματικών

 Αποστολάκη Μ. / Ευθυμιοπούλου Δ. - bye

Γωγούσου Ι. / Δουραμάνη Θ. - Αργυρίου Ε. / Κλέπκου Μ. 0-2 (06-21, 06-21)

Αθανασοπούλου Α. / Σιρίνινα Α. - bye

bye - Αλτίνη Κ. / Καλαμαρίδου Μ.

Ζούρου Μ. / Μάρκου Γ. - bye

bye - Παπαδοπούλου Χρ. / Χατζηδημητρίου Γ.

Γλύκα Α. / Κάνιστρα Μ.  - bye

bye - Βαρδοπούλου Α. / Κουρτίδου Π.

Μάτιου Δ. / Μπάκα Ε. - bye

Γαλάνη Α. / Δελόττη Ε. - Μαραθοκαμπίτου Ν. / Μαραθοκαμπίτου Σ. 0-2 (07-21, 06-21)

Malesic E. / Malesic L. - bye

bye - Μπιτσοπούλου Μ. / Χρυσομαλλίδη Κ.

Βλασερού Π. / Φωκιανού Α. - bye

bye - Kimble C. / Κανταρτζή Ε.

Γιαννακοπούλου Η. / Παπαδοπούλου Χα. - Οικονομοπούλου Ε. / Κόλλια Ν. 2-1 (15-21, 21-16, 15-11)

bye - Μεθενίτη Π. / Τριανταφυλλίδη Ε.

 

Β' γύρος προκριματικών 

 Αποστολάκη Μ. / Ευθυμιοπούλου Δ. - Αργυρίου Ε. / Κλέπκου Μ. 0-2 (18-21, 16-21)

Αθανασοπούλου Α. / Σιρίνινα Α. - Αλτίνη Κ. / Καλαμαρίδου Μ. 0-2 (15-21, 17-21)

Ζούρου Μ. / Μάρκου Γ. - Παπαδοπούλου Χρ. / Χατζηδημητρίου Γ. 0-2 (22-24, 16-21)

Γλύκα Α. / Κάνιστρα Μ. - Βαρδοπούλου Α. / Κουρτίδου Π. 2-1 (08-21, 21-17, 17-15)

Μάτιου Δ. / Μπάκα Ε. - Μαραθοκαμπίτου Ν. / Μαραθοκαμπίτου Σ. 2-0 (21-17, 21-16)

Malesic E. / Malesic L. - Μπιτσοπούλου Μ. / Χρυσομαλλίδη Κ. 1-2 (18-21, 22-20, 5-15)

Βλασερού Π. / Φωκιανού Α - Kimble C. / Κανταρτζή Ε. 2-0 (21-19, 21-19)

Γιαννακοπούλου Η. / Παπαδοπούλου Χα. - Μεθενίτη Π. / Τριανταφυλλίδη Ε. 0-2 (13-21, 08-21)

 

Γ' γύρος προκριματικών

 

Αργυρίου Ε. / Κλέπκου Μ. - Αλτίνη Κ. / Καλαμαρίδου Μ. 2-0 (23-21, 21-19)

Παπαδοπούλου Χρ. / Χατζηδημητρίου Γ. - Γλύκα Α. / Κάνιστρα Μ. 2-0 (21-13, 21-07)

Μάτιου Δ. / Μπάκα Ε. - Μπιτσοπούλου Μ. / Χρυσομαλλίδη Κ. 2-0 (21-18, 21-19)

Βλασερού Π. / Φωκιανού Α. - Μεθενίτη Π. / Τριανταφυλλίδη Ε. 1-2 (07-21, 22-20, 14-16)

 

Ομάδες κυρίως ταμπλό

 

1. Μολδοβανίδη / Σαμπάτη

2. Μυρίλα / Σαριδάκη

3. Γεωργαντά / Καπόλου

4. Καραγκούνη / Σαρακατσάνη

5. Κουμβάκη / Πασιαλή

6. Καραγκούνη / Σπηλιωτοπούλου

7. Μαναβή / Τσοπούλου

8. Λιάκου / Σαρλή

9. Αργυρίου / Κλέπκου

10. Παπαδοπούλου / Χατζηδημητρίου

11. Μάτιου / Μπάκα

12. Μεθενίτη / Τριανταφυλλίδη