portaria

OSDonate

Παρακαλούμε στηρίξτε την προσπάθειά μας

Ποσό - Amount:

received 416187822468156

Η Ολυμπιάδα υποδέχεται το North Area

Για 7η συνεχόμενη χρονιά, η Ολυμπιάδα ετοιμάζεται για το μεγάλο γεγονός του καλοκαιριού: το North Area Beach Volley Circuit.
Οι ετοιμασίες οσο περνούν οι μέρες κορυφώνονται
Με 25 ομάδες ανδρών και 12 γυναικών, μερικές από τις οποίες στην κορυφή της Πανελλήνιας Κατάταξης, όλα ομολογούν ότι θα δούμε συναρπαστικό
θέαμα.
Οι αγώνες ξεκινούν Παρασκευή μεσημέρι με τα προκριματικά των γυναικών και των ανδρών, ενώ το οι όμιλοι των ανδρών θα ξεκινήσουν Σάββατο στις 09:00 το πρωί
 
Οι ομάδες που έχουν δηλώσει συμμετοχή:
  ΑΘΛΗΤΗΣ 1  ΑΘΛΗΤΗΣ 2  ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΑΔOΣ  
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. 496,5 496,5 993  
2 Δημητριάδης Θ./Σακόγλου Χ. 338,5 338,5 677  
3 Ευγενίδης Π./Kimble N. 267,5 267,5 535  
4 Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. 227 189 416  
5 Κουρτίδης Α./Κουρτίδης Σ. 81 285 366  
6 Εφραιμίδης Ν./Μπατζιλής Κ. 75 112,5 188  
7 Στίγγας Κ./Τσολάκος Θ. 84 87 171  
8 Σκαρλατίδης Ν./Τσαγγαλίδης Κ. 112,5 48 161  
9 Δάνας Λ./Ζωλασταθιάδης Η. 81 0 81 WC 
10 Αυγητίδης Κ./Ναζίρης Γ. 42 24 66 WC
11 Βουλκίδης Θ./Σαρικείσογλου Μ. 0 0 0 WC
12 Αναστασιάδης Γ./Καμπούρης Γ. 0 0 0 PWC
           
  Προκριματικά 4 θέσεις
1 Καββαδάς Σ./Κόκκινος Β. 87 53 140  
2 Καφούρος Ι./Παππάς Ι. 15 114 129  
3 Καλιανίδης Γ./Κεσογλίδης Α. 69 57 126  
4 Αγγουράς Κ./Χατζηγώγος Ν. 24 48 72  
5 Σακκάς Λ./Σφυρίδης 33 33 66  
6 Αλεξανδρίδης Δ./Αλεξανδρίδης Χ. 39 24 63  
7 Ιορδάνου Γ./Kimble T 30 15 45  
8 Μανίκας Αθ./Μανωλάκης Β. 21 21 42  
9 Μπαρμπής Σ./Πετρίδης Θ. 0 18 18  
10 Βιολάρης Σ./Δάνας Γ. 7,5 0 7.5  
11 Kolev Nikolay/Mitev Konstantin 0 0 0  
12 Καμπούρης Θ./Κεπεσίδης Δ. 0 0 0  
13 Ματτθαίου Τα/Τερζόγλου Σ. 0 0 0  
 
 
  ΑΘΛΗΤΗΣ 1  ΑΘΛΗΤΗΣ 2  ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΑΔOΣ  
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Γεωργαντά Ε./Καπόλου Κ. 367,5 367,5 735  
2 Βαρδοπούλου Α./Κουρτίδου Β. 261 261 522  
3 Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. 195 195 390  
4 Κανταρτζή Ε./Kimble C. 162 162 324  
5 Αργυρίου Ε./Κλέπκου Μ. 144 95 239  
6 Βερνάρδου Α./Σφυρίου Ε. 30 0 30 WC
7          
8          
  Προκριματικά 2 θέσεις
1 Γεωργιάδη Κ./Ροδανού Ζ. 162 30 192  
2 Nikolova D./Παπαδοπούλου Χ. 0 178,5 178,5  
3 Βουλγαράκη Μ./Δημητριάδου Σ. 69 69 138  
4 Βλάχου Β./Πιστιγκώνη Ε. 49 0 49  
5 Δαμιανίδου Σ./Κωστάκη Ιφ. 12 0 12  
6 Διαμαντή/Πετκίδου Σ. 0 0 0