portaria

OSDonate

Παρακαλούμε στηρίξτε την προσπάθειά μας

Ποσό - Amount:

received 416187822468156

Συνεχίστηκε το North Area στο Λιτοχώρο, όλα τα αποτελέσματα

Συνεχίστηκε το OPEN "Mylos Beach Bar" που ανήκει στη σειρά αγώνων του φετινού North Area στο Λιτόχωρο Πιερίας.

Τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξείς:

Phase Date Team A Team B Result
GROUP A 22.6 Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ vs Malesic B/Παπαδογούλας Α 2-0 ( 21 - 18 , 21 - 12 , - )
GROUP B 22.6 Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β vs Μανωλάκης Β/Σακκάς Λ 2-0 ( 21 - 19 , 21 - 17 , - )
GROUP C 22.6 Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ vs Μαυροβουνιώτης Α/Χαραλαμπίδης Δ 2-1 ( 21 - 12 , 18 - 21 , 15 - 9 )
GROUP D 22.6 Ευγενίδης Π/Τσολάκος Θ vs Hristov M/Latunov I 0-2 ( 14 - 21 , 18 - 21 , - )
GROUP A 22.6 Γιαννάκος Ι/Κεσογλίδης Α vs Malesic B/Παπαδογούλας Α 0-2 ( 18 - 21 , 22 - 24 , - )
GROUP B 22.6 Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ vs Μανωλάκης Β/Σακκάς Λ 2-0 ( 21 - 19 , 23 - 21 , - )
GROUP C 22.6 Δάνας Λ/Θεοδωρίδης Δ vs Μαυροβουνιώτης Α/Χαραλαμπίδης Δ 1-2 ( 15 - 21 , 21 - 16 , 12 - 15 )
GROUP D 22.6 Κουρτίδης Α/Τζιουμάκας Σ vs Hristov M/Latunov I 1-2 ( 21 - 16 , 19 - 21 , 12 - 15 )
GROUP A 22.6 Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ vs Γιαννάκος Ι/Κεσογλίδης Α 2-1 ( 21 - 17 , 19 - 21 , 15 - 9 )
GROUP B 22.6 Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β vs Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ 2-1 ( 21 - 15 , 16 - 21 , 15 - 11 )
GROUP C 22.6 Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ vs Δάνας Λ/Θεοδωρίδης Δ 2-0 ( 21 - 16 , 21 - 19 , - )
GROUP D 22.6 Ευγενίδης Π/Τσολάκος Θ vs Κουρτίδης Α/Τζιουμάκας Σ 2-0 ( 21 - 19 , 21 - 19 , - )
Quarter Final Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ vs Ευγενίδης Π./Τσολάκος Θ. ( - , - , - )
Quarter Final Μαυροβουνιώτης Α./Χαραλαμπίδης Δ. vs Hristov M/Latunov I ( - , - , - )
Quarter Final Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ vs Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ ( - , - , - )
Quarter Final Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β vs Malesic B/Παπαδογούλας Α ( - , - , - )
Semi Final Winner match Νο13 vs Winner match Νο14 ( - , - , - )
Semi Final Winner match Νο15 vs Winner match Νο16 ( - , - , - )
FINAL Winner match Νο17 vs Winner match Νο18 ( - , - , - )

Στις γυναίκες :

Phase Date Team A Team B Result
GROUP A 22.6 Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. vs Βερνάρδου Α/Σφυρίου Ε 2-0 ( 21 - 14 , 21 - 19 , - )
GROUP B 22.6 Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ vs Dacheva P/Nikolova D 2-0 ( 21 - 19 , 21 - 16 , - )
GROUP C 22.6 Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ vs Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ 2-0 ( 21 - 7 , 21 - 18 , - )
GROUP D 22.6 Μάτιου Δ/Τερζίου Φ vs Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε 2-0 ( 21 - 6 , 21 - 9 , - )
GROUP A 22.6 Δημητριάδου Σ/Πανταζή Φ vs Βερνάρδου Α/Σφυρίου Ε 0-2 ( 13 - 21 , 16 - 21 , - )
GROUP B 22.6 Παρασκευαίδου Χ/Χατζηβασιλείου Β vs Dacheva P/Nikolova D 0-2 ( 12 - 21 , 11 - 21 , - )
GROUP C 22.6 Αποστολίδου Σ/Kimble C vs Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ 2-0 ( 21 - 9 , 21 - 9 , - )
GROUP D 22.6 Τριγωνίδου Π/Χάνα Μ vs Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε 1-2 ( 21 - 14 , 16 - 21 , 14 - 16 )
GROUP A 22.6 Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. vs Δημητριάδου Σ/Πανταζή Φ 2-0 ( 21 - 13 , 21 - 10 , - )
GROUP B 22.6 Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ vs Παρασκευαίδου Χ/Χατζηβασιλείου Β 2-0 ( 21 - 12 , 21 - 12 , - )
GROUP C 22.6 Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ vs Αποστολίδου Σ/Kimble C 2-1 ( 17 - 21 , 21 - 16 , 15 - 9 )
GROUP D 22.6 Μάτιου Δ/Τερζίου Φ vs Τριγωνίδου Π/Χάνα Μ 2-0 ( 21 - 12 , 21 - 14 , - )
Quarter Final Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. vs Dacheva P/Nikolova D ( - , - , - )
Quarter Final Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε. vs Παπαδοπούλου Χ./Χατζηδημητρίου Γ. ( - , - , - )
Quarter Final Μάτιου Δ/Τερζίου Φ vs Αποστολίδου Σ/Kimble C ( - , - , - )
Quarter Final Βερνάρδου Α./Σφυρίου Ε. vs Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. ( - , - , - )
Semi Final Winner match Νο13 vs Winner match Νο14 ( - , - , - )
Semi Final Winner match Νο15 vs Winner match Νο16 ( - , - , - )
FINAL Winner match Νο17 vs Winner match Νο18 ( - , - , - )