Πρόγραμμα Φιλικών αγώνων σεζόν 2019-2020 (update 15/10)

Πρόγραμμα φιλικών αγώνων όπως έχουν οριστεί από τις ομάδες :

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/9

Ολυμπιακός – Λαμία (Ρέντη- 18/9, 17:00) Τα σετ: 4-0 σε 1:18', 25-11 (18’), 25-21 (22’), 25-10 (17’), 25-15 (21’)

18.00 ΕΑΛ - Φιλαθλητικός

18.00 AOM - ΦΟ Βριλησσίων

ΖΑΟΝ - Παναθηναϊκός 0-3 σετ (22-25, 11-25, 9-25)

20.00 Κόρινθος - Απόλλων Καλαμάτας

21.15 Αμαζόνες - ΑΕΚ 1-2 Τα σετ: 21-25, 18-25, 25-22.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/9

Παναθηναϊκός-ΑΟ Θήρας  1-2 σετ τελικό (16-25) (25-21)(22-25)
2ο σετ 6-6, 8-9, 12-11, 14-12, 16-14,19-16,23-18,25-21
3ο σετ 17 -18,21-21, 22-22, 22-25

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9

Ολυμπιακός – Πορφύρας (Ρέντη-21/9, 16:00) Τα σετ: 4-0 σε 1:18, 25-10 (17’), 25-15 (20’), 25-10 (18’), 25-22 (23’)

16.45 Αιγάλεω - ΑΕΚ 1-3 Τα σετ: 25-23, 21-25, 20-25, 14-16.

17.00 Κόρινθος - Χαλάνδρι

18.00 ΑΟ Λαμίας - ΕΑΛ

19.00 Αμαζόνες - ΑΟΜ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 & ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ)

Οι ομάδες που συμμετέχουν είναι:

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Σ.Φ.Α.Μ. ΦΟΙΒΟΣ
A.Ε. «Αθηνά» ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ 2004
Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ

Ώρες αγώνων:
Ημιτελικοί: Σάββατο 18:30 & 20:30
Μικρός & μεγάλος τελικός: Κυριακή 18:30 & 20:30

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 & ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β.Α.Ο. (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ -ΣΥΚΙΕΣ)

Σάββατο 21/9

18:00 ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

20:00 Β.Α.Ο. - Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ

Κυριακή 22/9

18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

20:00 ΤΕΛΙΚΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 & ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9

2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ" (ΚΛΕΙΣΤΟ "ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ")

Σάββατο 21/9
19.00 Πανιώνιος ΓΣΣ – ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας
21.00 ΓΣ Πετρούπολης – ΑΟΝΣ Μίλων

Κυριακή 22/9
19.00 Μικρός Τελικός
21.00 Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9

16.30 ΑΕΚ – ΑΟ Ηλυσιακός 4-0 Τα σετ: 25-20, 26-24, 27-25, 25-14.

20.00 ΖΑΟΝ - Κόρινθος 2-2

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/9

Ολυμπιακός – Μαρκόπουλο (Ρέντη-25/9, 18:00) 4-0 σε 1:25, 25-13 (18'), 25-20 (24'), 25-20 (23'), 25-14 (20')

Βριλήσσια-Παναθηναϊκός 0-3 σετ (15-25, 16-25, 17-25)

18.00 ΕΑΛ - ΑΟ Λαμίας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/9

17.00 Ολυμπιακός - Ντιναμό Βουκουρεστίου (άνδρες)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ– ΑYDIN BSB (27/9, 18:30) - Τουρνουά στο Κουσάντασι της Τουρκίας

19.00 ΑΕΚ - Πανναξιακός

Τουρνουά ΧΑΝΘ "100 χρόνια βόλει" γήπεδο "ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ"

19:00 ΧΑΝΘ - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (Γυναίκες)

21:00 ΧΑΝΘ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Άνδρες)

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9

Τουρνουά ΧΑΝΘ "100 χρόνια βόλει" γήπεδο "ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ"

19:00 ΧΑΝΘ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (Γυναίκες)

21:00 ΧΑΝΘ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (Άνδρες)

17.00 Ολυμπιακός - Ντιναμό Βουκουρεστίου (άνδρες)

26ο τουρνουά "Στέλιος Καλαϊτζής" - 1η μέρα

18:00 Πανερυθραϊκός - ΓΣ Πετρούπολης

20:00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΣ Κέρκης

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –SC SCHWERINER (28/9, 18:30) - Τουρνουά στο Κουσάντασι της Τουρκίας

Παναθηναϊκός-Λαμία

12.00 ΑΟΜ - Πανναξιακός

17.00 Μarek Union - ΠΑΟΚ - Τουρνουά Φίλιππου Βέροιας

18.00 ΑΕΚ - Πορφύρας

19.30 Φίλιππος Βέροιας - Ελπίς Αμπελοκήπων - Τουρνουά Φίλιππου Βέροιας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΥΝΑΙΚΏΝ ΔΑΣΩ "ΑΘΛΟΡΑΜΑ 2019"

Σάββατο 28/9

18:00 ΔΑΣΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ

20:00 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Κυριακή 29/9

18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

20:00 ΤΕΛΙΚΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9

17.30 ΑΟΠ Κηφισιάς - Ντιναμό Βουκουρεστίου 3-1 (25-21,25-17, 21-25,25-20)

26ο τουρνουά "Στέλιος Καλαϊτζής" - 2η μέρα

17:00 Αγώνας για 3η και 4η θέση ΓΣ Πετρούπολης- Καλαμάτα80 (2-3) Τα σετ: 23-25, 26-25, 18-25, 26-24, 9-15  

19:00 Αγώνας για 1η και 2η θέση Πανερυθραϊκός-Κέρκης Σάμου (3-1)Τα σετ: 25-21, 25-20, 22-25, 25-19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-VAKIFBANK (29/9, 13:00) - Τουρνουά στο Κουσάντασι της Τουρκίας

14.00 Μικρός Τελικός

16.30 Μεγάλος Τελικός

*Τουρνουά Λευκωσίας (7/10- 10/10)

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/9 ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ 1/10 18:30

Αθλητικό κέντρο "Δ.Βικέλας"

Φοίνικας Σύρου - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti

ΤΕΤΑΡΤΗ 2/10

Πορφύρας-Παναθηναϊκός

18.00 Μακεδόνες Αξιού - ΕΑΛ 

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΟ Λαμίας

18.00 ΑΟΜ - Θέτιδα Βούλας

 

Παρασκευή 4/10

1o τουρνουά "Χ.Λαδάς" γήπεδο Πεύκων

19:30 ΑΣΑΚ Πρωταθλητές Πεύκων – Μακεδόνες Αξιού
21:30 Μ.Ε.Ν.Τ . – ΜΑΣ Νέα Γενεά

21.30 Oλυμπιακός - Βερόνα (Άνδρες) τουρνουά στο Παρίσι

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10

17.30 Oλυμπιακός -(Άνδρες) τουρνουά στο Παρίσι

20.30 Oλυμπιακός -(Άνδρες) τουρνουά στο Παρίσι

Παναθηναϊκός-Μαρκόπουλο

18.00 Αίας Ευόσμου - ΕΑΛ

1o τουρνουά "Χ.Λαδάς" γήπεδο Πεύκων
19:00 Μακεδόνες Αξιού – ΑΣ Ελπίς
21:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΑΠΣ Ν.Βότσης

Κυριακή 6/10

1o τουρνουά "Χ.Λαδάς" γήπεδο Πεύκων
19:30 ΑΣ Ελπίς – Μ.Ε.Ν.Τ.
21:30 ΑΠΣ Ν.Βότσης – ΑΣΚ Πρωταθλητές Πεύκων

ΤΕΤΑΡΤΗ 9/10

Νομίκεια

ΑΟ Θήρας - ΑΟ Μαρκοπούλου Τα σετ: 3-0 (25-17, 25-19, 25-22)

ΠΑΟ - ΠΑΟΚ Τα σετ: 2-3 (23-25, 25-23, 09-25, 25-14, 10-15)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/10

Νομίκεια 

Μικρός τελικός: ΠΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-0 τα σετ: 20-25, 20-25 και 16-25

Τελικός: ΠΑΟΚ -  ΑΟ Θήρας 3-0 Τα σετ: 14-25, 24-26, 23-25

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10

 Ολυμπιακός-Θέτιδα Βούλας (Ρέντη-12/10)  Τα σετ: 3-0 σε 1:04, 25-14 (18'), 25-22 (22'), 25-22 (24')

Παναθηναϊκός-Πανναξιακός (κλειστό Αγ.Θωμά 12/10) Τα σετ: 2-1 (25-19, 24-26, 25-21)

16:30 Κηφισιά - Ολυμπιακός  Τα σετ: 1-4 σε 1:51, 25-20 (22'), 24-26 (27'), 19-25 (26'), 15-25 (19'), 17-19 (17')

ΤΡΙΤΗ 15/10

18.00 ΕΑΛ - Αργώ Βόλου

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/10

Φοίνικας - Ολυμπιακός (18:30 Δ.Βικέλλας)

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10

Φοίνικας - Ολυμπιακός (18:30 Δ.Βικέλλας)

 

** ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ

 

 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Α2 Γυναικών: Ειδικά τουρνουά ανόδου