osfp aothiras  panaxiakos  porfyrasmarkopoulo aris AIAS SM n ilioupoli makedonesaksiouiraklis kif logo KORINTHOS

Η Βαθμολογία του επάθλου Novasports των Γυναικών της 12ης αγωνιστικής

Η βαθμολογία για την 12η αγωνιστική του Επάθλου Novasports Πρωταθλήματος Βόλει γυναικών Α1 έχει ως εξής:

Αίας Ευόσμου - ΑΟΝ Πανναξιακός (Γιώργος Ακριτίδης): 
7 Κούση, 6 Κωνσταντινίδου Ε., 5 Ανδρονικίδου, 4 Τζούριτς, 3 Βλάχου, 2 Κλέπκου, 1 Ντάλτον.

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Θήρας (Δημήτρης Παπαδημητρίου): 
Γιώτα 7, Πολ 6, Νιέμερ 5, Χίππε 4, Χριστοδούλου 3, Λαμπρόύση 2, Κονόμη 1

ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣ Άρης  
7 Αλεξάκου, 6 Καθάριου, 5 Γκλιγκόροβιτς, 4 Γουγούση, 3 Χουντιμά, 2 Κομλένοβιτς, 1 Δραγουμάνου.

ΑΟ Μαρκοπούλου - Ηρακλής Κηφισιάς (Αλεξάνδρα Αξενίδου): 
7 Χούντα, 6 Τσιάκουλα, 5 Τσιτσιγιάννη, 4 Νικολογιάννη, 3 Διάλλα, 2 Παπαστεργίου,1 Γεωργαντζή.

ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονές Αξιού (Παναγιώτης Καλλιμάνης): 
Χολστ 7, Μυρίδου 6, Καραφουλίδου 5, Σπικς 4, Κωνσταντίνου3 , Μελετιάδη 2, Σπανού 1

Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ έχουν ως εξής

1 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 33
2 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 30
3 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 26
4 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 13
5 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 10
6 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 9
7 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
8 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 6
9 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
10 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
11 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
12 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1
Οι πρώτοι της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΑΙΑ έχουν ως εξής:
1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 66
2 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 48
3 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 48
4 Πολ Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 47
5 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 42
6 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 40
7 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 39
8 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 38
9 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 31
10 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 26
11 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 26
12 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Ακραία 25
13 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 25
14 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 23
15 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 23
16 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 21
17 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 20
18 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 17
19 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 16
20 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 16
21 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 15
22 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 13
23 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 8
24 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
25 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 6
26 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 6
27 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 3
28 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
29 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
30 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 1
Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΓΩΝΙΑ έχουν ως εξής: 
1 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 49
2 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 42
3 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 42
4 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 38
5 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 37
6 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 25
7 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 23
8 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 20
9 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 16
10 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 11
11 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 7
12 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
13 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1
 Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ έχουν ως εξής:
1 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 35
2 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 35
3 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 34
4 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 33
5 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 31
6 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 30
7 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 30
8 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 29
9 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 25
10 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 18
11 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 17
12 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
13 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 12
14 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
15 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
16 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 10
17 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
18 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 8
19 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 7
20 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 7
21 Τσιάκουλα Στέλλα ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 6
22 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
23 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
24 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 3
25 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
 Οι πρώτες της βαθμολογίας στην κατηγορία ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΙΜΠΕΡΟ έχουν ως εξής:
1 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 13
2 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
3 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 11
4 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 8
5 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
6 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 6
7 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 5
8 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 5
9 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
10 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 3
11 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
12 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
Οι πρώτες στην κατηγορία Novasports Rookie of the year (την καλύτερη αθλήτρια κάτω των 21 ετών) έχουν ως εξής:
1 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 48
2 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 31
3 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 25`
4 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 21
5 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 13
6 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
7 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 11
8 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
9 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
10 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
11 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
12 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
 Οι πρώτες στην συνολική βαθμολογία έχουν ως εξής: 
1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 66
2 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 49
3 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 48
4 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 48
5 Πολ Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 47
6 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 42
7 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 42
8 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 42
9 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 40
10 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 39
11 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 38
12 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 38
13 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 37
14 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 35
15 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 35
16 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 34
17 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 33
18 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 33
19 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 31
20 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 31
21 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 30
22 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 30
23 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 30
24 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 29
25 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 26
26 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 26
27 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 26
28 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Ακραία 25
29 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 25
30 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 25
31 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 25
32 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 23
33 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 23
34 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 23
35 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 21
36 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 20
37 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 20
38 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 18
39 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 17
40 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 17
41 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 16
42 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 16
43 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 16
44 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 16
45 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 15
46 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 13
47 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
48 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 13
49 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 13
50 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 12
51 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
52 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
53 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 11
54 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
55 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 11
56 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 10
57 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 10
58 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 9
59 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 8
60 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
61 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
62 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 8
63 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 8
64 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 7
65 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 7
66 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 7
67 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
68 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
69 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 6
70 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 6
71 Τσιάκουλα Στέλλα ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 6
72 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 6
73 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 6
74 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
75 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 5
76 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 5
77 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 5
78 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
79 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
80 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
81 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
82 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
83 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 3
84 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 3
85 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 3
86 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
87 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
88 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
89 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
90 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 1
91 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1
92 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
93 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1