osfp  aris panaxiakos aothiras  makedones logoporfyrasnew small AIAS SM n ilioupoli KORINTHOS  THETIS SM  ilisiakos smmarkopoulo

Το πρόγραμμα της Α1 Γυναικών

To πρόγραμμα της Volleyleague Γυναικών 2018-2019.

1η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
 
Πανναξιακός - Κόρινθος
Ηλυσιακός - Θέτιδα Βούλας
Μαρκόπουλο - Πορφύρας
ΓΣ Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου
Ολυμπιακός - Άρης
Μακεδόνες Αξιού - ΑΟ Θήρας
 
2η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Πανναξιακός
Κόρινθος - Ηλυσιακός
Θέτιδα Βούλας - Μαρκόπουλο
Πορφύρας - ΓΣ Ηλιούπολης
Αίας Ευόσμου - Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας - Άρης
 
3η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
 
Ηλυσιακός - Μακεδόνες Αξιού
Μαρκόπουλο - Κόρινθος
ΓΣ Ηλιούπολης - Θέτιδα Βούλας
Ολυμπιακός - Πορφύρας
Άρης - Αίας Ευόσμου
Πανναξιακός - ΑΟ Θήρας
 
4η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Μαρκόπουλο
Πανναξιακός - Ηλυσιακός
Κόρινθος - ΓΣ Ηλιούπολης
Θέτιδα Βούλας - Ολυμπιακός
Πορφύρας - Άρης
ΑΟ Θήρας - Αίας Ευόσμου
 
5η αγωνιστική (21 Νοεμβρίου)
 
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδόνες Αξιού
Μαρκόπουλο - Πανναξιακός
Ολυμπιακός - Κόρινθος
Άρης - Θέτιδα Βούλας
Αίας Ευόσμου - Πορφύρας
Ηλυσιακός - ΑΟ Θήρας
 
6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Ολυμπιακός
Πανναξιακός - ΓΣ Ηλιούπολης
Ηλυσιακός - Μαρκόπουλο
Κόρινθος - Άρης
Θέτιδα Βούλας - Αίας Ευόσμου
ΑΟ Θήρας - Πορφύρας
 
7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
 
Άρης - Μακεδόνες Αξιού
Ολυμπιακός - Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης - Ηλυσιακός
Αίας Ευόσμου - Κόρινθος
Πορφύρας - Θέτιδα Βούλας
Μαρκόπουλο - ΑΟ Θήρας
 
8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Αίας Ευόσμου
Πανναξιακός - Άρης
Ηλυσιακός - Ολυμπιακός
Μαρκόπουλο - ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος - Πορφύρας
ΑΟ Θήρας - Θέτιδα Βούλας
 
9η αγωνιστική (12 Δεκεμβρίου)
 
Πορφύρας - Μακεδόνες Αξιού
Αίας Ευόσμου - Πανναξιακός
Άρης - Ηλυσιακός
Ολυμπιακός - Μαρκόπουλο
Θέτιδα Βούλας - Κόρινθπς
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας
 
10η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Θέτιδα Βούλας
Πανναξιακός - Πορφύρας
Ηλυσιακός - Αίας Ευόσμου
Μαρκόπουλο - Άρης
ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας - Κόρινθος
 
11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
 
Κόρινθος - Μακεδόνες Αξιού
Θέτιδα Βούλας - Πανναξιακός
Πορφύρας - Ηλυσιακός
Αίας Ευόσμου - Μαρκόπουλο
Άρης - ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός - ΑΟ Θήρας
 
12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
 
Κόρινθος - Πανναξιακός
Θέτιδα Βούλας - Ηλυσιακός
Πορφύρας - Μαρκόπουλο
Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης
Άρης - Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας - Μακεδόνες Αξιού
 
13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
 
Πανναξιακός - Μακεδόνες Αξιού
Ηλυσιακός - Κόρινθος
Μαρκόπουλο - Θέτιδα Βούλας
ΓΣ Ηλιούπολης - Πορφύρας
Ολυμπιακός - Αίας Ευόσμου
Άρης - ΑΟ Θήρας
 
14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Ηλυσιακός
Κόρινθος - Μαρκόπουλο
Θέτιδα Βούλας - ΓΣ Ηλιούπολης
Πορφύρας - Ολυμπιακός
Αίας Ευόσμου - Άρης
ΑΟ Θήρας - Πανναξιακός
 
15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
 
Μαρκόπουλο - Μακεδόνες Αξιού
Ηλυσιακός - Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης - Κόρινθος
Ολυμπιακός - Θέτιδα Βούλας
Άρης - Πορφύρας
Αίας Ευόσμου - ΑΟ Θήρας
 
16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - ΓΣ Ηλιούπολης
Πανναξιακός - Μαρκόπουλο
Κόρινθος - Ολυμπιακός
Θέτιδα Βούλας - Άρης
Πορφύρας - Αίας Ευόσμου
ΑΟ Θήρας - Ηλυσιακός
 
17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
 
Ολυμπιακός - Μακεδόνες Αξιού
ΓΣ Ηλιούπολης - Πανναξιακός
Μαρκόπουλο - Ηλυσιακός
Άρης - Κόρινθος
Αίας Ευόσμου - Θέτιδα Βούλας
Πορφύρας - ΑΟ Θήρας
 
18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Άρης
Πανναξιακός - Ολυμπιακός
Ηλυσιακός - ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος - Αίας Ευόσμου
Θέτιδα Βούλας - Πορφύρας
ΑΟ Θήρας - Μαρκόπουλο
 
19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
 
Αίας Ευόσμου - Μακεδόνες Αξιού
Άρης - Πανναξιακός
Ολυμπιακός - Ηλυσιακός
ΓΣ Ηλιούπολης - Μαρκόπουλο
Πορφύρας - Κόρινθος
Θέτιδα Βούλας - ΑΟ Θήρας
 
20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Πορφύρας
Πανναξιακός - Αίας Ευόσμου
Ηλυσιακός - Άρης
Μαρκόπουλο - Ολυμπιακός
Κόρινθος - Θέτιδα Βούλας
ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηλιούπολης
 
21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
 
Θέτιδα Βούλας - Μακεδόνες Αξιού
Πορφύρας - Πανναξιακός
Αίας Ευόσμου - Ηλυσιακός
Άρης - Μαρκόπουλο
Ολυμπιακός - ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος - ΑΟ Θήρας
 
22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
 
Μακεδόνες Αξιού - Κόρινθος
Πανναξιακός - Θέτιδα Βούλας
Ηλυσιακός - Πορφύρας
Μαρκόπουλο - Αίας Ευόσμου
ΓΣ Ηλιούπολης - Άρης
ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός