osfp  aris panaxiakos aothiras  makedones logoporfyrasnew small AIAS SM n ilioupoli KORINTHOS  THETIS SM  ilisiakos smmarkopoulo

Το πρόγραμμα της Pre League

Το πρόγραμμα της Pre League 2018-2019.

1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

 

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Λαμίας 2013

Ηρακλής Κηφισιάς - ΓΑΣ Μεσσαράς

Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΕΚ

ΧΑΝΘ - ΖΑΟΝ

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

 

2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

 

Παναθηναϊκός - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Λαμίας - Ηρακλής Κηφισιάς

ΓΑΣ Μεσσαράς - Πανιώνιος

ΑΟ Αιγάλεω - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΕΚ - ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ - ΖΑΟΝ

 

3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

 

Ηρακλής Κηφισιάς - Παναθηναϊκός

Πανιώνιος - ΑΟ Λαμίας

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΧΑΝΘ - ΑΟ Αιγάλεω

ΖΑΟΝ - ΑΕΚ

ΦΟ Βριλησσίων - ΠΑΟΚ

 

4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

 

Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

ΦΟ Βριλησσίων - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Λαμίας - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΧΑΝΘ

ΑΟ Αιγάλεω - ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ -ΑΕΚ

 

5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

 

Άρτεμις Κορυδαλλού - Παναθηναϊκός

Πανιώνιος - ΦΟ Βριλησσίων

ΧΑΝΘ - ΑΟ Λαμίας

ΖΑΟΝ - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΕΚ - ΑΟ Αιγάλεω

Ηρακλής Κηφισιάς - ΠΑΟΚ

 

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

 

Παναθηναϊκός - ΧΑΝΘ

ΦΟ Βριλησσίων - Άρτεμις Κορυδαλλού

Ηρακλής Κηφισιάς - Πανιώνιος

ΑΟ Λαμίας - ΖΑΟΝ

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕΚ

ΠΑΟΚ - ΑΟ Αιγάλεω

 

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

 

ΖΑΟΝ - Παναθηναϊκός

ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων

Άρτεμις Κορυδαλλού - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΕΚ - ΑΟ Λαμίας

ΑΟ Αιγάλεω - ΓΑΣ Μεσσαράς

Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

 

8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

 

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

ΦΟ Βριλησσίων - ΖΑΟΝ

Ηρακλής Κηφισιάς - ΧΑΝΘ

Πανιώνιος - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Λαμίας - ΑΟ Αιγάλεω

ΠΑΟΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς

 

9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

 

ΑΟ Αιγάλεω - Παναθηναϊκός

ΑΕΚ - ΦΟ Βριλησσίων

ΖΑΟΝ - Ηρακλής Κηφισιάς

ΧΑΝΘ - Πανιώνιος

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Λαμίας

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΠΑΟΚ

 

10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

 

Παναθηναϊκός - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Αιγάλεω

Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΕΚ

Πανιώνιος - ΖΑΟΝ

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ - ΑΟ Λαμίας

 

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

 

ΑΟ Λαμίας - Παναθηναϊκός

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Αιγάλεω - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΕΚ - Πανιώνιος

ΖΑΟΝ - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ

 

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

 

ΑΟ Λαμίας - ΦΟ Βριλησσίων

ΓΑΣ Μεσσαράς - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Αιγάλεω - Πανιώνιος

ΑΕΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΖΑΟΝ - ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

 

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

 

ΦΟ Βριλησσίων - Παναθηναϊκός

Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Λαμίας

Πανιώνιος - ΓΑΣ Μεσσαράς

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Αιγάλεω

ΧΑΝΘ - ΑΕΚ

ΖΑΟΝ - ΠΑΟΚ

 

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

 

Παναθηναϊκός - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Λαμίας - Πανιώνιος

ΓΑΣ Μεσσαράς - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Αιγάλεω - ΧΑΝΘ

ΑΕΚ - ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ - ΦΟ Βριλησσίων

 

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

 

Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

Ηρακλής Κηφισιάς - ΦΟ Βριλησσίων

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Λαμίας

ΧΑΝΘ - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΖΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

 

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

 

Παναθηναϊκός - Άρτεμις Κορυδαλλού 

ΦΟ Βριλησσίων - Πανιώνιος

ΑΟ Λαμίας - ΧΑΝΘ

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΖΑΟΝ

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕΚ

ΠΑΟΚ - Ηρακλής Κηφισιάς

 

17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

 

ΧΑΝΘ - Παναθηναϊκός

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΦΟ Βριλησσίων

Πανιώνιος - Ηρακλής Κηφισιάς

ΖΑΟΝ - ΑΟ Λαμίας

ΑΕΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΟ Αιγάλεω - ΠΑΟΚ

 

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

 

Παναθηναϊκός - ΖΑΟΝ

ΦΟ Βριλησσίων - ΧΑΝΘ

Ηρακλής Κηφισιάς - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Λαμίας - ΑΕΚ

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Αιγάλεω

ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

 

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

 

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

ΖΑΟΝ - ΦΟ Βριλησσίων

ΧΑΝΘ - Ηρακλής Κηφισιάς

Άρτεμις Κορυδαλλού - Πανιώνιος

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Λαμίας

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΠΑΟΚ

 

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

 

Παναθηναϊκός - ΑΟ Αιγάλεω

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ

Ηρακλής Κηφισιάς - ΖΑΟΝ

Πανιώνιος - ΧΑΝΘ

ΑΟ Λαμίας - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΠΑΟΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού

 

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

 

ΓΑΣ Μεσσαράς - Παναθηναϊκός

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ

Ηρακλής Κηφισιάς - ΖΑΟΝ

Πανιώνιος - ΧΑΝΘ

ΑΟ Λαμίας - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΠΑΟΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού

 

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

 

Παναθηναϊκός - ΑΟ Λαμίας

ΦΟ Βριλησσίων - ΓΑΣ Μεσσαράς

Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Αιγάλεω

Πανιώνιος - ΑΕΚ

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ