bannergiortes

palini293820 small  OFI olimpiada sm  apollon patras kalamata80 logopanioniossmall napollonathninonsm xania sm panerithraikos logo  white logo Stickman eapatron foivos logo aigialeon logo sm argiroupoli logomarkopoulokos logo  rodion logo    
aris ELPISABELOKIPONnGE ALEX SM n  KOMOTINI  serres ORESTIADA Apollon mgsk ATHLOS    nestor pigasospolicxnis sm n makedonikoslogo  arxelaos anagenisi artasfthia  xanth sma   

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της Α2 Ανδρών στο τέλος του 2017

Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των ομίλων της Α2 Ανδρών.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 8η αγωνιστική

Πανιώνιος - ΑΣ Κέρκης Σάμου, Οικονόμου Β-Κυργιαλάνη (αναβλήθηκε)
ΑΕ Ολυμπιάς Πατρών - ΣΦΠ Χανίων 3-1 (25-17, 25-27, 25-19, 25-20), Μπακλέσης-Σπυρόπουλος
ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Απόλλων Σμύρνης 1-3 (21-25, 25-18, 23-25, 23-25), Τσίτσικας-Παπαδογιάννης
ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΣ Απόλλων Πατρών 3-2 (19-25, 26-28, 25-21, 25-18, 15-9), Καραγιαννόπουλος-Τσουμελέας
 
Δείτε την βαθμολογία ΕΔΩ.
 
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 8η αγωνιστική
 
ΑΟ Μαρκοπούλου - Ροδίων Άθλησις 1-3 (23-25, 25-16, 16-25, 20-25), Πρέντζας-Μαριδάκης
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Παπαστάμος-Καντλή (αναβλήθηκε)
ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Αιγιαλέων 3-1 (25-22, 25-12, 27-29, 25-13), Χαμπιλού-Καπάνταης
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΕΑ Πατρών 1-3 (22-25, 13-25, 25-15, 23-25), Χρηστίδης-Μόσιαλος
 
Δείτε την βαθμολογία ΕΔΩ.
 
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 10η αγωνιστική
 
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Ελπίς 0-3 (24-26, 24-26, 13-25), Δήμου-Κωστόπουλος
ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΣ Άρης 1-3 (13-25, 25-22, 19-25, 15-25), Τζεπκινλής-Τονονίδης
ΑΟ Σερρών - ΜΓΣ Απόλλων 3-2 (28-26, 27-29, 23-25, 25-13, 15-13), Παπαδόπουλος-Λιοτόπουλος
ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας 1-3 (13-25, 21-25, 28-26, 17-25), Ιωαννίδης-Σαρμίδης
 
Δείτε την βαθμολογία ΕΔΩ.
 
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 10η αγωνιστική
 
ΑΠΣ Φθία Λαμίας - ΑΣ Μακεδονικός 2-3 (26-24, 20-25, 18-25, 25-19, 15-17), Χλωρός-Κουτσής
ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΧΑΝΘ 2-3 (25-17, 25-20, 14-25, 22-25, 9-15), Χριστοφορίδης-Δαλκιράνης
Αναγέννηση Άρτας - ΑΜΣ Νέστωρ Θεσσαλονίκης 1-3 (25-14, 11-25, 20-25, 20-25), Γεράνιος-Λιναρδάτος
 
Δείτε την βαθμολογία ΕΔΩ.