OFI olimpiada sm  kalamata80 logopanioniossmall napollonathninonsm panerithraikos logo  eapatron foivos logo aigialeon logo sm NEOIVIRONAS korivos rodion logo panaxaiki002 kerkis drapetsona00 ARMENIKI 

  ELPISABELOKIPONn   serres  Apollon mgsk ATHLOS  nestor  pigasospolicxnis sm n makedonikoslogo   xanth sma   panorama  arta  niki aiginiou 11 spaklogo  pierikos

Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών

Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2018-19.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
 
1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
 
Ολυμπιάδα Πατρών - Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός - Αιγιαλέων Αιγίου
Πανιώνιος - Καλαμάτα 80
Φοίβος Μελισσίων - ΟΦΗ
 
2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
 
Φοίβος Μελισσίων - Ολυμπιάδα Πατρών
Ροδίων Άθλησις - Πανερυθραϊκός
Αιγιαλέων Αιγίου - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Καλαμάτα 80
 
3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
 
Πανερυθραϊκός - Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις
Καλαμάτα 80 - Αιγιαλέων Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών - ΟΦΗ
 
4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
 
Φοίβος Μελισσίων - Πανιώνιος
Ολυμπιάδα Πατρών - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Αιγιαλέων Αιγίου
 
5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
 
Καλαμάτα 80 - Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος - Ολυμπιάδα Πατρών
Αιγιαλέων Αιγίου - Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός - ΟΦΗ
 
6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
 
Φοίβος Μελισσίων - Αιγιαλέων Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών - Καλαμάτα 80
Πανερυθραϊκός - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις
 
7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
 
Ροδίων Άθλησις - Φοίβος Μελισσίων
Αιγιαλέων Αιγίου - Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 - Πανερυθραϊκός
Πανιώνιος - ΟΦΗ
 
8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
 
Ροδίων Άθλησις - Ολυμπιάδα Πατρών
Αιγιαλέων Αιγίου - Πανερυθραϊκός
Καλαμάτα 80 - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Φοίβος Μελισσίων
 
9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
 
Ολυμπιάδα Πατρών - Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός - Ροδίων Άθλησις
Πανιώνιος - Αιγιαλέων Αιγίου
Καλαμάτα 80 - ΟΦΗ
 
10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
 
Φοίβος Μελισσίων - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - Πανιώνιος
Αιγιαλέων Αιγίου - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Ολυμπιάδα Πατρών
 
11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
 
Πανιώνιος - Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός - Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 - Ροδίων Άθλησις
Αιγιαλέων Αιγίου - ΟΦΗ
 
12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
 
Φοίβος Μελισσίων - Καλαμάτα 80
Ολυμπιάδα Πατρών - Πανιώνιος
Ροδίων Άθλησις - Αιγιαλέων Αιγίου
ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός
 
13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
 
Αιγιαλέων Αιγίου - Φοίβος Μελισσίων
Καλαμάτα 80 - Ολυμπιάδα Πατρών
Πανιώνιος - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - ΟΦΗ
 
14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
 
Φοίβος Μελισσίων - Ροδίων Άθλησις
Ολυμπιάδα Πατρών - Αιγιαλέων Αιγίου
Πανερυθραϊκός - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Πανιώνιος
 
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
 
1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
 
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας - ΕΑ Πατρών
Νέοι Βύρωνος - Απόλλων Αθηνών
Δραπετσώνα - ΑΕ Αρμενίων
 
2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
 
Δραπετσώνα - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Κέρκης Σάμου - Κόροιβος Αμαλιάδας
ΕΑ Πατρών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Απόλλων Αθηνών
 
3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
 
Κόροιβος Αμαλιάδας - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Κέρκης Σάμου
Απόλλων Αθηνών - ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΑΕ Αρμενίων
 
4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
 
Δραπετσώνα - Νέοι Βύρωνος
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - ΕΑ Πατρών
 
5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
 
Απόλλων Αθηνών - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας - ΑΕ Αρμενίων
 
6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
 
Δραπετσώνα - ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Απόλλων Αθηνών
Κόροιβος Αμαλιάδας - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Κέρκης Σάμου
 
7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
 
Κέρκης Σάμου - Δραπετσώνα
ΕΑ Πατρών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών - Κόροιβος Αμαλιάδας
Νέοι Βύρωνος - ΑΕ Αρμενίων
 
8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
 
Κέρκης Σάμου - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών - Κόροιβος Αμαλιάδας
Απόλλων Αθηνών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Δραπετσώνα
 
9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
 
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας - Κέρκης Σάμου
Νέοι Βύρωνος - ΕΑ Πατρών
Απόλλων Αθηνών - ΑΕ Αρμενίων
 
10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
 
Δραπετσώνα - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - Νέοι Βύρωνος
ΕΑ Πατρών - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
 
11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
 
Νέοι Βύρωνος - Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών - Κέρκης Σάμου
ΕΑ Πατρών - ΑΕ Αρμενίων
 
12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
 
Δραπετσώνα - Απόλλων Αθηνών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Νέοι Βύρωνος
Κέρκης Σάμου - ΕΑ Πατρών
ΑΕ Αρμενίων - Κόροιβος Αμαλιάδας
 
13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
 
ΕΑ Πατρών - Δραπετσώνα
Απόλλων Αθηνών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Νέοι Βύρωνος - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - ΑΕ Αρμενίων
 
14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
 
Δραπετσώνα - Κέρκης Σάμου
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΕΑ Πατρών
Κόροιβος Αμαλιάδας - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Νέοι Βύρωνος
 
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος
 
1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)
 
Αναγέννηση Άρτας - ΣΠΑ Καρδίτσας
Νίκη Αιγινίου - ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ - Πιερικός
ΑΟ Σερρών - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Πήγασος Πολίχνης
Άθλος Ορεστιάδας Μακεδονικός
ΡΕΠΟ - Απόλλων Καλαμαριάς
 
2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
 
ΡΕΠΟ - Αναγέννηση Άρτας
ΣΠΑ Καρδίτσας - Νίκη Αιγινίου
ΑΕΝ Πανοράματος - ΧΑΝΘ
Πιερικός - ΑΟ Σερρών
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Πήγασος Πολίχνης Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδονικός
 
3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
 
Νίκη Αιγινίου - ΡΕΠΟ
ΧΑΝΘ - ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΟ Σερρών - ΑΕΝ Πανοράματος
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Πιερικός
Άθλος Ορεστιάδας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Μακεδονικός Πήγασος Πολίχνης
Αναγέννηση Άρτας - Απόλλων Καλαμαριάς
 
4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
 
ΡΕΠΟ - ΧΑΝΘ
Αναγέννηση Άρτας - Νίκη Αιγινίου
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΟ Σερρών
ΑΕΝ Πανοράματος - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Πιερικός - Άθλος Ορεστιάδας
Ελπίδα Αμπελοκήπων Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς - Πήγασος Πολίχνης
 
5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
 
ΑΟ Σερρών - ΡΕΠΟ
ΧΑΝΘ - Αναγέννηση Άρτας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΣΠΑ Καρδίτσας
Άθλος Ορεστιάδας - ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός - Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αιγινίου - Απόλλων Καλαμαριάς
 
6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
 
ΡΕΠΟ - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Αναγέννηση Άρτας - ΑΟ Σερρών
Νίκη Αιγινίου - ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας - Άθλος Ορεστιάδας
ΑΕΝ Πανοράματος - Μακεδονικός
Πιερικός Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίδα Αμπελοκήπων
 
7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
 
Άθλος Ορεστιάδας - ΡΕΠΟ
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Σερρών - Νίκη Αιγινίου
Μακεδονικός - ΣΠΑ Καρδίτσας
Πήγασος Πολίχνης - ΑΕΝ Πανοράματος
Ελπίδα Αμπελοκήπων Πιερικός
ΧΑΝΘ - Απόλλων Καλαμαριάς
 
8η αγωνιστική  (24-25 Νοεμβρίου)
 
ΡΕΠΟ - Μακεδονικός
Αναγέννηση Άρτας - Άθλος Ορεστιάδας
Νίκη Αιγινίου - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΧΑΝΘ - ΑΟ Σερρών
ΣΠΑ Καρδίτσας - Πήγασος Πολίχνης
ΑΕΝ Πανοράματος Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς - Πιερικός
 
9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
 
Πήγασος Πολίχνης - ΡΕΠΟ
Μακεδονικός - Αναγέννηση Άρτας
Άθλος Ορεστιάδας - Νίκη Αιγινίου
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΧΑΝΘ
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΣΠΑ Καρδίτσας
Πιερικός ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΟ Σερρών - Απόλλων Καλαμαριάς
 
10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
 
ΡΕΠΟ - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Αναγέννηση Άρτας - Πήγασος Πολίχνης
Νίκη Αιγινίου - Μακεδονικός
ΧΑΝΘ - Άθλος Ορεστιάδας
ΑΟ Σερρών - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας Πιερικός
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕΝ Πανοράματος
 
11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
 
Πιερικός - ΡΕΠΟ
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Άρτας
Πήγασος Πολίχνης - Νίκη Αιγινίου
Μακεδονικός - ΧΑΝΘ
Άθλος Ορεστιάδας - ΑΟ Σερρών
ΑΕΝ Πανοράματος ΣΠΑ Καρδίτσας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Απόλλων Καλαμαριάς
 
12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
 
ΡΕΠΟ - ΑΕΝ Πανοράματος
Αναγέννηση Άρτας - Πιερικός
Νίκη Αιγινίου - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΧΑΝΘ - Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Σερρών - Μακεδονικός
Νέστωρ Θεσσαλονίκης Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς - ΣΠΑ Καρδίτσας
 
13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
 
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΡΕΠΟ
ΑΕΝ Πανοράματος - Αναγέννηση Άρτας
Πιερικός - Νίκη Αιγινίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Σερρών
Μακεδονικός Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Άθλος Ορεστιάδας - Απόλλων Καλαμαριάς
 
14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
 
ΣΠΑ Καρδίτσας - Αναγέννηση Άρτας
ΑΕΝ Πανοράματος - Νίκη Αιγινίου
Πιερικός - ΧΑΝΘ
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΟ Σερρών
Πήγασος Πολίχνης - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Μακεδονικός Άθλος Ορεστιάδας
Απόλλων Καλαμαριάς - ΡΕΠΟ
 
15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
 
Αναγέννηση Άρτας - ΡΕΠΟ
Νίκη Αιγινίου - ΣΠΑ Καρδίτσας
ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΟ Σερρών - Πιερικός
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Άθλος Ορεστιάδας Πήγασος Πολίχνης
Μακεδονικός - Απόλλων Καλαμαριάς
 
16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
 
ΡΕΠΟ - Νίκη Αιγινίου
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΟ Σερρών
Πιερικός - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Άθλος Ορεστιάδας
Πήγασος Πολίχνης Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Άρτας
 
17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
 
ΧΑΝΘ - ΡΕΠΟ
Νίκη Αιγινίου - Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Σερρών - ΣΠΑ Καρδίτσας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΑΕΝ Πανοράματος
Άθλος Ορεστιάδας - Πιερικός
Μακεδονικός Ελπίδα Αμπελοκήπων
Πήγασος Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς
 
18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
 
ΡΕΠΟ - ΑΟ Σερρών
Αναγέννηση Άρτας - ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΑΕΝ Πανοράματος - Άθλος Ορεστιάδας
Πιερικός - Μακεδονικός
Ελπίδα Αμπελοκήπων Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς - Νίκη Αιγινίου
 
19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
 
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΡΕΠΟ
ΑΟ Σερρών - Αναγέννηση Άρτας
ΧΑΝΘ - Νίκη Αιγινίου
Άθλος Ορεστιάδας - ΣΠΑ Καρδίτσας
Μακεδονικός - ΑΕΝ Πανοράματος
Πήγασος Πολίχνης Πιερικός
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Απόλλων Καλαμαριάς
 
20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
 
ΡΕΠΟ - Άθλος Ορεστιάδας
Αναγέννηση Άρτας - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
Νίκη Αιγινίου - ΑΟ Σερρών
ΣΠΑ Καρδίτσας - Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος - Πήγασος Πολίχνης
Πιερικός Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς - ΧΑΝΘ
 
21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
 
Μακεδονικός - ΡΕΠΟ
Άθλος Ορεστιάδας - Αναγέννηση Άρτας
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - Νίκη Αιγινίου
ΑΟ Σερρών - ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης - ΣΠΑ Καρδίτσας
Ελπίδα Αμπελοκήπων ΑΕΝ Πανοράματος
Πιερικός - Απόλλων Καλαμαριάς
 
22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
 
ΡΕΠΟ - Πήγασος Πολίχνης
Αναγέννηση Άρτας - Μακεδονικός
Νίκη Αιγινίου - Άθλος Ορεστιάδας
ΧΑΝΘ - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΕΝ Πανοράματος Πιερικός
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Σερρών
 
23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
 
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ
Πήγασος Πολίχνης - Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός - Νίκη Αιγινίου
Άθλος Ορεστιάδας - ΧΑΝΘ
Νέστωρ Θεσσαλονίκης - ΑΟ Σερρών
Πιερικός ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΕΝ Πανοράματος - Απόλλων Καλαμαριάς
 
24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
 
ΡΕΠΟ - Πιερικός
Αναγέννηση Άρτας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αιγινίου - Πήγασος Πολίχνης
ΧΑΝΘ - Μακεδονικός
ΑΟ Σερρών - Άθλος Ορεστιάδας
ΣΠΑ Καρδίτσας ΑΕΝ Πανοράματος
Απόλλων Καλαμαριάς - Νέστωρ Θεσσαλονίκης
 
25η αγωνιστική (6-7 Απριλίου)
 
ΑΕΝ Πανοράματος - ΡΕΠΟ
Πιερικός - Αναγέννηση Άρτας
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νίκη Αιγινίου
Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ
Μακεδονικός - ΑΟ Σερρών
Άθλος Ορεστιάδας Νέστωρ Θεσσαλονίκης
ΣΠΑ Καρδίτσας - Απόλλων Καλαμαριάς
 
26η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)9
 
ΡΕΠΟ - ΣΠΑ Καρδίτσας
Αναγέννηση Άρτας - ΑΕΝ Πανοράματος
Νίκη Αιγινίου - Πιερικός
ΧΑΝΘ - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Σερρών - Πήγασος Πολίχνης
Νέστωρ Θεσσαλονίκης Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς - Άθλος Ορεστιάδας