portaria

  OFI olimpiada sm  kalamata80 logopanioniossmall napollonathninonsm panerithraikos logo  eapatron foivos logo aigialeon logo sm NEOIVIRONAS korivos rodion logo panaxaiki002 kerkis drapetsona00 ARMENIKI 

  ELPISABELOKIPONn   serres  Apollon mgsk ATHLOS  nestor  pigasospolicxnis sm n makedonikoslogo   xanth sma   panorama  arta  niki aiginiou 11 spaklogo  pierikos

OSDonate

Παρακαλούμε στηρίξτε την προσπάθειά μας

Ποσό - Amount:

received 416187822468156

Τα αποτελέσματα της Α2 Ανδρών (3/11)

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων της Α2 Ανδρών.
 
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 1η αγωνιστική
 
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
 
ΣΦΑ Φοίβος Μελισσίων - ΟΦΗ 0-3 (17-25, 20-25, 20-25), Διαιτητές: Χαμπιλού, Μυλωνάκης.
ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Καλαμάτα 80 0-2 (23-25, 20-25, 21-25), Διαιτητές: Βλάχος, Παγκοζίδης.
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Αιγιαλέων 3-2 (23-25, 25-14, 24-26, 25-19, 15-13), Διαιτητές: Προκοπίου, Καπλανίδης.
 
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
 
14.45: ΑΕ Ολυμπιάδας Πατρών - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Πετούσης, Μπακλέσης.
 
Η βαθμολογία ΕΔΩ.
 
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 1η αγωνιστική
 
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
 
ΑΣ Κόροιβος Αμαλιάδας - ΕΑ Πατρών 3-2 (25-27, 25-21, 25-13, 23-25, 15-12), Διαιτητές: Γκόλφης, Λιναρδάτος.
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΓΣ Απόλλων 1-3 (20-25, 25-16, 20-25, 16-25), Διαιτητές: Πικραμένος, Χρηστίδης.
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΕ Αρμενίων 3-2 (25-20, 21-25, 12-25, 25-22, 15-08), Διαιτητές: Μενεσλής, Κουτσούλας.
Παναχαϊκή Πετ. 2013 - ΑΣ Κέρκης Σάμου 0-3 (19-25, 13-25, 27-29), Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Γλωσσίδης.
 
Η βαθμολογία ΕΔΩ.
 
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - Β' όμιλος - 5η αγωνιστική
 
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
 
ΑΣ Μακεδονικός - ΣΦΚ Πιερικός Κατερίνης 3-0 (36-34, 26-24, 25-23), Διαιτητές: Μαυρίδης, Κουκουμάκας.
ΑΜΣ Νέστωρ - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-1 (20-25, 25-17, 25-20, 29-27), Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπουγιούκας.
ΧΑΝΘ - Αναγέννηση Άρτας 3-0 (25-17, 25-09, 25-19), Διαιτητές: Μπέλλος Εμμ., Λιοτόπουλος.
ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΑΕΝ Πανοράματος 3-2 (23-25, 32-30, 24-26, 25-21, 15-10), Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τζεπκινλής.
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3 (25-27, 21-25, 25-17, 25-22, 11-15), Διαιτητές: Τσιούλα, Μπέλλος Ι.
ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 2-3 (23-25, 25-11, 18-25, 25-20, 13-15), Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χάνος.
 
Ρεπό ο ΑΟ Σερρών.
 
Η βαθμολογία ΕΔΩ.