niki alexandro sm  ELPISABELOKIPONn stavroupolis asklipios logo sm giannena  drama  ealASK lagada sm elasona  pefka  votsis neagenea

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2018-2019.

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος
1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Ποσειδών Λουτρακίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Νηρέας Χίου
Απόλλων Πάτρας - Απολλώνιος Κερατσινίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Αγ. Παρασκευή
Απόλλων Καλαμάτας - Πετρούπολη
Ένωση Βύρωνα - Μεσσηνιακός
2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Ένωση Βύρωνα - Ποσειδών Λουτρακίου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Νηρέας Χίου - Απόλλων Πάτρας
Απολλώνιος Κερατσινίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αγ. Παρασκευή - Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός - Πετρούπολη
3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Πάτρας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Νηρέας Χίου
Απόλλων Καλαμάτας - Απολλώνιος Κερατσινίου
Πετρούπολη - Αγ. Παρασκευή
Ποσειδών Λουτρακίου - Μεσσηνιακός
4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα - Απόλλων Πάτρας
Ποσειδών Λουτρακίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Νηρέας Χίου - Απόλλων Καλαμάτας
Απολλώνιος Κερατσινίου - Πετρούπολη
Μεσσηνιακός - Αγ. Παρασκευή
5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Πάτρας - Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Καλαμάτας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Πετρούπολη - Νηρέας Χίου
Αγ. Παρασκευή - Απολλώνιος Κερατσινίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Μεσσηνιακός
6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα - Απόλλων Καλαμάτας
Ποσειδών Λουτρακίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Πάτρας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Πετρούπολη
Νηρέας Χίου - Αγ. Παρασκευή
Μεσσηνιακός - Απολλώνιος Κερατσινίου
7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Πετρούπολη - Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Καλαμάτας - Ποσειδών Λουτρακίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αγ. Παρασκευή - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απολλώνιος Κερατσινίου - Νηρέας Χίου
Απόλλων Πάτρας - Μεσσηνιακός
8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα - Αγ. Παρασκευή
Ποσειδών Λουτρακίου - Πετρούπολη
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας
Απόλλων Πάτρας - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απολλώνιος Κερατσινίου
Μεσσηνιακός - Νηρέας Χίου
9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Απολλώνιος Κερατσινίου - Ένωση Βύρωνα
Αγ. Παρασκευή - Ποσειδών Λουτρακίου
Πετρούπολη - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Απόλλων Καλαμάτας - Απόλλων Πάτρας
Νηρέας Χίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Μεσσηνιακός
10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Ένωση Βύρωνα - Νηρέας Χίου
Ποσειδών Λουτρακίου - Απολλώνιος Κερατσινίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αγ. Παρασκευή
Απόλλων Πάτρας - Πετρούπολη
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ένωση Βύρωνα
Νηρέας Χίου - Ποσειδών Λουτρακίου
Απολλώνιος Κερατσινίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αγ. Παρασκευή - Απόλλων Πάτρας
Πετρούπολη - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Απόλλων Καλαμάτας - Μεσσηνιακός
12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ποσειδών Λουτρακίου
Νηρέας Χίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Απολλώνιος Κερατσινίου - Απόλλων Πάτρας
Αγ. Παρασκευή - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Πετρούπολη - Απόλλων Καλαμάτας
Μεσσηνιακός - Ένωση Βύρωνα
13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Ποσειδών Λουτρακίου - Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απόλλων Πάτρας - Νηρέας Χίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απολλώνιος Κερατσινίου
Απόλλων Καλαμάτας - Αγ. Παρασκευή
Πετρούπολη - Μεσσηνιακός
14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Ένωση Βύρωνα - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απόλλων Πάτρας
Νηρέας Χίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Απολλώνιος Κερατσινίου - Απόλλων Καλαμάτας
Αγ. Παρασκευή - Πετρούπολη
Μεσσηνιακός - Ποσειδών Λουτρακίου
15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
Απόλλων Πάτρας - Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Ποσειδών Λουτρακίου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Απόλλων Καλαμάτας - Νηρέας Χίου
Πετρούπολη - Απολλώνιος Κερατσινίου
Αγ. Παρασκευή - Μεσσηνιακός
16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Ένωση Βύρωνα - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Ποσειδών Λουτρακίου - Απόλλων Πάτρας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απόλλων Καλαμάτας
Νηρέας Χίου - Πετρούπολη
Απολλώνιος Κερατσινίου - Αγ. Παρασκευή
Μεσσηνιακός - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Απόλλων Καλαμάτας - Ένωση Βύρωνα
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Πάτρας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Πετρούπολη - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αγ. Παρασκευή - Νηρέας Χίου
Απολλώνιος Κερατσινίου - Μεσσηνιακός
18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα - Πετρούπολη
Ποσειδών Λουτρακίου - Απόλλων Καλαμάτας
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Αγ. Παρασκευή
Νηρέας Χίου - Απολλώνιος Κερατσινίου
Μεσσηνιακός - Απόλλων Πάτρας
19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Αγ. Παρασκευή - Ένωση Βύρωνα
Πετρούπολη - Ποσειδών Λουτρακίου
Απόλλων Καλαμάτας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απόλλων Πάτρας
Απολλώνιος Κερατσινίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Νηρέας Χίου - Μεσσηνιακός
20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα - Απολλώνιος Κερατσινίου
Ποσειδών Λουτρακίου - Αγ. Παρασκευή
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Πετρούπολη
Απόλλων Πάτρας - Απόλλων Καλαμάτας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Νηρέας Χίου
Μεσσηνιακός - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
Νηρέας Χίου - Ένωση Βύρωνα
Απολλώνιος Κερατσινίου - Ποσειδών Λουτρακίου
Αγ. Παρασκευή - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Πετρούπολη - Απόλλων Πάτρας
Απόλλων Καλαμάτας - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Μεσσηνιακός
22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Ένωση Βύρωνα - Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Ποσειδών Λουτρακίου - Νηρέας Χίου
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απολλώνιος Κερατσινίου
Απόλλων Πάτρας - Αγ. Παρασκευή
Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Πετρούπολη
Μεσσηνιακός - Απόλλων Καλαμάτας
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος
1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων - Ναύαρχος Βότσης
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης - Σταυρούπολη
ΑΟ Καβάλα - ΑΣΚ Λαγκαδά
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ένωση Ελασσόνας
ΡΕΠΟ Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Δράμας
2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Ασκληπιός Τρικάλων
Ναύαρχος Βότσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λαρίσης
Σταυρούπολη - ΑΟ Καβάλα
ΑΣΚ Λαγκαδά - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ένωση Ελασσόνας ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης - Ναύαρχος Βότσης
ΑΟ Καβάλα - ΑΣ Γιάννενα
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Σταυρούπολη
ΡΕΠΟ - ΑΣΚ Λαγκαδά
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων - ΓΣ Δράμας
4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΕΑ Λαρίσης
Ασκληπιός Τρικάλων - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Σταυρούπολη - ΡΕΠΟ
ΑΣΚ Λαγκαδά Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας - Ένωση Ελασσόνας
5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΟ Καβάλα - Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης - Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ναύαρχος Βότσης
ΡΕΠΟ - ΑΣ Γιάννενα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Σταυρούπολη
Ένωση Ελασσόνας ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΓΣ Δράμας
6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΟ Καβάλα
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης - ΡΕΠΟ
ΑΣ Γιάννενα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Σταυρούπολη Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας - ΑΣΚ Λαγκαδά
7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ - Πρωταθλητές Πεύκων
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ναύαρχος Βότσης
Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Γιάννενα
ΑΣΚ Λαγκαδά Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Δράμας
8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ασκληπιός Τρικάλων - ΡΕΠΟ
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης - Ένωση Ελασσόνας
ΑΣ Γιάννενα ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας - Σταυρούπολη
9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Ένωση Ελασσόνας - Πρωταθλητές Πεύκων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ασκληπιός Τρικάλων
ΡΕΠΟ - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ναύαρχος Βότσης
Σταυρούπολη ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα - ΓΣ Δράμας
10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣΚ Λαγκαδά
Ασκληπιός Τρικάλων - Ένωση Ελασσόνας
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΕΑ Λαρίσης - ΡΕΠΟ
ΑΟ Καβάλα - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας - ΑΣ Γιάννενα
11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Σταυρούπολη - Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ασκληπιός Τρικάλων
Ένωση Ελασσόνας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΕΑ Λαρίσης
ΡΕΠΟ - ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Δράμας
12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ Γιάννενα
Ασκληπιός Τρικάλων - Σταυρούπολη
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣΚ Λαγκαδά
ΕΑ Λαρίσης - Ένωση Ελασσόνας
ΑΟ Καβάλα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Νίκη Αλεξανδρούπολης ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας - Ναύαρχος Βότσης
13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης - Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣ Γιάννενα - Ασκληπιός Τρικάλων
Σταυρούπολη - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Καβάλα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Νίκη Αλεξανδρούπολη
ΡΕΠΟ - ΓΣ Δράμας
14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης - Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣ Γιάννενα - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Σταυρούπολη - ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΟ Καβάλα
Ένωση Ελασσόνας - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας - Πρωταθλητές Πεύκων
15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων - Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ναύαρχος Βότσης
ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα - Σταυρούπολη
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣΚ Λαγκαδά
ΡΕΠΟ Ένωση Ελασσόνας
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΓΣ Δράμας
16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης - ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη - Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΡΕΠΟ
Ένωση Ελασσόνας Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας - Ασκληπιός Τρικάλων
17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Λαρίσης - Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα - Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Γιάννενα
ΡΕΠΟ - Σταυρούπολη
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΑΣΚ Λαγκαδά
Ένωση Ελασσόνας - ΓΣ Δράμας
18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΟ Καβάλα
Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣ Γιάννενα - ΡΕΠΟ
Σταυρούπολη - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣΚ Λαγκαδά Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΟ Καβάλα - Ασκληπιός Τρικάλων
ΕΑ Λαρίσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ - Ναύαρχος Βότσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Γιάννενα
Ένωση Ελασσόνας Σταυρούπολη
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Δράμας
20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΡΕΠΟ
Ασκληπιός Τρικάλων - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣ Γιάννενα - Ένωση Ελασσόνας
Σταυρούπολη ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας - ΕΑ Λαρίσης
21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Πρωταθλητές Πεύκων
ΡΕΠΟ - Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Καβάλα - ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας - Ναύαρχος Βότσης
ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΣ Γιάννενα
Σταυρούπολη - ΓΣ Δράμας
22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ
ΕΑ Λαρίσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης - ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΣ Γιάννενα Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας - ΑΟ Καβάλα
23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
ΑΣΚ Λαγκαδά - Πρωταθλητές Πεύκων
Ένωση Ελασσόνας - Ασκληπιός Τρικάλων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ - ΕΑ Λαρίσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη Ναύαρχος Βότσης
ΑΣ Γιάννενα - ΓΣ Δράμας
24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Σταυρούπολη
Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ένωση Ελασσόνας
ΕΑ Λαρίσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΟ Καβάλα - ΡΕΠΟ
Ναύαρχος Βότσης ΑΣ Γιάννενα
ΓΣ Δράμας - Νίκη Αλεξανδρούπολης
25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)
ΑΣ Γιάννενα - Πρωταθλητές Πεύκων
Σταυρούπολη - Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λαρίσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΟ Καβάλα
ΡΕΠΟ Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης - ΓΣ Δράμας
26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Ναύαρχος Βότσης
Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Γιάννενα
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΟ Καβάλα - Ένωση Ελασσόνας
Νίκη Αλεξανδρούπολης Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας - ΡΕΠΟ