Large

Τα αποτελέσματα της ΕΣΠΑΑΑ

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικης της Β' Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών

ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΟ Παλλήνης 3-2 (16-25, 25-23, 25-20, 23-25, 16-14)

ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου - Νέοι Βύρωνος 3-1 (25-16, 25-20, 25-27, 25-22)

ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" - ΠΑΚ Χαλανδρίου 0-3 (18-25, 10-25, 19-25)

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΣ Τυφών 3-0 (25-15, 25-15, 25-16)

ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΑΣ Παπάγου 3-1 (25-23, 24-26, 25-20, 25-20)

Ρεπό η ομάδα Ίωνες ΑΣΠ

Βαθμολογία (4αγώνες)

1 ΠΑΚ Χαλανδρίου  12β. (12-2 σετ)
2. ΑΕ Αμπελοκήπων  9β. (9-0)
3 ΑΣ Παπάγου  9β (10-3)
4 ΑΕ Αθηνά Μαγκουφάνας2004 8β  (10-6)
5 ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου  6β (7-7)
6  ΑΣ Τυφών 4β ( 7-11)
7 Νέοι Βύρωνος  3β (4-6)
8 ΓΣ Χαλανδρίου 3β (5-11)
9  Ιωνες ΑΣΠ  3β (3-7)
10 ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"2β (3-8)
11 ΑΟ Παλλήνη 1β (3-12)

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής Τοπικής Κατηγορίας Γυναικών:

ΑΣ Κολλεγίου Ντερή - ΑΕ Γκράβας 1-3 (21-25, 25-16, 10-25, 21-25)

ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς" - Πανελλήνιος ΓΣ 3-2 (11-25, 25-22, 25-21, 20-25, 15-9)

ΓΣ Γλυκών Νερών - ΑΟ Αγίου Στεφάνου 2-3 (25-10, 25-11, 20-25, 19-25, 10-15)

ΓΣ Κορωπίου - ΓΣ Κερατέας 3-0 (25-13, 25-23, 25-20)

ΑΟ Θρακομακεδόνων - ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου 2-3 (25-23, 11-25, 22-25, 25-20, 15-17)

ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Καρέα 1-3 (25-20, 22-25, 20-25, 22-25)

Βαθμολογία (3 αγώνες)

1. ΓΣ Κορωπίου 9β. (9-0)
2. ΑΕ Γκράβας 9β. (9-2)
3. ΑΟ Αγίου Στεφάνου 8β. (9-3)
4. ΓΣ Κερατέας 6β. (6-5)
5. Πανελλήνιος ΓΣ 5β. (7-7)
6. ΓΣ Γλυκών Νερών 4β. (6-6)
7. ΑΟ Καρέα 4β. (6-7)
8. ΑΟ Θρακομακεδόνων 3β. (5-8)
9. ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου 2β. (5-8)
10. ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου 2β. (3-8)
11. ΑΟ Βάρης "Ο Αναγύρους" 2β. (3-8)
12. ΑΣ Κολλεγίου Ντερή 0β. (3-9) 

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής Τοπικής Κατηγορίας Ανδρών:

Πανελλήνιος ΓΣ -ΓΣ Εθνικός 3-0 (25-11, 25-11, 25-10)

ΑΚ Ζωγράφου -ΑΟ Παλλήνη 3-0 (25-23, 30-28, 25-21)

ΟΠΕ Χαλκίδας - ΕΑΟ Σπάτων 3-0 (25-18, 25-22, 25-17)

ΑΣ Τεύκρος - ΓΣ Κυψέλης 2-3 (25-22, 25-20, 9-25, 18-25, 11-15)

ΑΟ Οδυσσέας - ΠΑΟ Κουκακίου 3-1 (25-22, 13-25, 27-25, 25-20)

Βαθμολογία (2 αγώνες)
1. Πανελλήνιος ΓΣ 6β. (6-0)
2. ΓΣ Κυψέλης 4β. (6-4)
3. ΟΠΕ Χαλκίδας 4β. (5-3)
4 ΑΣ Τεύκρος 4β. (5-4)
5. ΕΑΟ Σπάτων 3β. (3-4)
6. ΑΟ Οδυσσέας 3β. (3-4)
7. ΑΚ Ζωγράφου 3β. (4-3)
8. ΠΑΟ Κουκακίου 1β. (3-6)
9. ΓΣ Εθνικός 0β. (1-6)
10. ΑΟ Παλλήνη -10β. (3-5)