aek logo  Komotini log sm  KIFISIA AOP ethnikos alex  iraklisthes logo    osfp paok pamvoxaikos pao FOINIKAS NEWLOGO

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Pre League 2019-2020

Στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ. πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης (30/07) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Pre League 2019-20.
Αναλυτικά το πρόγραμμα ΕΔΩ.
 
1η αγωνιστική (12/13-10) - 12η αγωνιστική (18/19-1)
ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΕΚ Αθηνών
ΦΟ Βριλησσίων -ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΣΠ Κόρινθος
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΓΣ Άρτεμις

2η αγωνιστική (26/27-10) - 13η αγωνιστική (25/26-1)
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΕΚ Αθηνών-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣΠ Κόρινθος-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΧΑΝΘ

3η αγωνιστική (26/27-10) - 14η αγωνιστική (1/2-2)
ΦΟ Βριλησσίων-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΣ Μακεδόνες
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΓΣ Πανιώνιος
ΧΑΝΘ-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΓΣ Άρτεμις

4η αγωνιστική (2/3-11) - 15η αγωνιστική (8/9-2)
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Λαμίας 2013-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΕΚ Αθηνών-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣ Μακεδόνες-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΓΣ Πανιώνιος-ΧΑΝΘ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΑΣΠ Κόρινθος

5η αγωνιστική (2/3-11) - 16η αγωνιστική (15/16-2)        
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΟ Λαμίας 2013
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΕΚ Αθηνών
ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣΠ Κόρινθος-ΓΣ Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων-ΑΓΣ Άρτεμις

6η αγωνιστική (16/17-11) - 17η αγωνιστική (22/23-2)
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΟ Αιγάλεω
ΦΟ Βριλησσίων-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΕΚ Αθηνών-ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΓΣ Άρτεμις-ΓΣ Πανιώνιος

7η αγωνιστική (23/24-11) - 18η αγωνιστική (29-2/1-3)        
ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Αιγάλεω-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΕΚ Αθηνών
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΓΣ Άρτεμις

8η αγωνιστική (30-11/1-12) - 19η αγωνιστική (7/8-3)        
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Λαμίας 2013-ΧΑΝΘ
ΦΟ Βριλησσίων-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΕΚ Αθηνών-ΓΣ Πανιώνιος

9η αγωνιστική (7/8-12) - 20η αγωνιστική (14/15-3)
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΟ Λαμίας 2013
ΧΑΝΘ-ΦΟ Βριλησσίων
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΓΣ Άρτεμις

10η αγωνιστκή (14/15-12) - 21η αγωνιστική (21/22-3)       
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Λαμίας 2013-ΓΣ Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΧΑΝΘ
ΑΟ Αιγάλεω-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΑΕΚ Αθηνών

11η αγωνιστική (21/22-12) - 22η αγωνιστική (28/29-3)        
ΑΕΚ Αθηνών-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟ Λαμίας 2013
ΓΣ Πανιώνιος-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΧΑΝΘ-ΑΟ Αιγάλεω
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΓΣ Άρτεμις