Κλήσεις για προπόνηση προεθνικής Παγκορασίδων σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Βασίλης Παπαδημητρίου καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 14/05/2018 στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας αίθουσα 4 στις 14.45 (διάρκεια προπόνησης 15.00 – 16.30).
Νίκη Κωτσαρά (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Βάλια Ευαγγελίου (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Ιωάννα Σπανάκη (ΑΠΣ Αλίμου)
Αντιγόνη Λινοξυλάκη (ΑΣ Παπάγου)
Ελένη Ανδρέου (ΓΣ Κερατέας)
Νόνη Ποθητού (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Μαρία-Ιωάννα Χιόνη (ΓΣ Άργους)
Γεωργία Αγγελοπούλου (ΑΕΠ Ολυμπιάς)
Ηρώ Μαυράκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Μαρία Τρουλινάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Κωνσταντίνα Τζωρτζάκη (ΓΑΣ Μεσσαράς)
Στέλλα Μπιρμπίλη (ΓΣ Μεσσηνιακός)
Βασιλεία Μπαρμπούνη (ΑΟ Αστέρια Αχα’ι’ας)
Καθολική Κουκιά (ΑΕΣΠ Φοίνικας)
Λαμπρινή Μπουζιώκα (ΠΟΚ Έσπερος)
Σπυριδούλα Κομίνη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
 
ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)
 
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Βασίλης Παπαδημητρίου καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Πέμπτη, 17/05/2018 στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας αίθουσα 4 στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 – 18.00).
 
Νίκη Κωτσαρά (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Βάλια Ευαγγελίου (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Κατερίνα Αλλαγιάννη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Ιωάννα Σπανάκη (ΑΠΣ Αλίμου)
Αναστασία Φιλιππίδη (ΑΠΣ Αλίμου)
Αντιγόνη Λινοξυλάκη (ΑΣ Παπάγου)
Ελένη Ανδρέου (ΓΣ Κερατέας)
Νόνη Ποθητού (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Αγγελική Συριστρατίδου (ΑΟ Θρακομακεδόνων)
Έλενα Αθανασιάδη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Άννα Ντάλ (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Μαριάννα Ανυφαντή (ΑΟ Ζηρίνειος)
Ερμιόνη Γκέγκοβιτς (ΑΣ Κολλεγίου Ντερή)
Κατερίνα Σουφλέρη (ΑΟΝ Αργυρουπόλεως)
Βάσια Διόλη (ΟΠ Πανωρμίτης Σαλαμίνας)
Σοφία Καντάρη (ΓΣ Ηλιούπολης)
 
ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)
 
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Βασίλης Παπαδημητρίου καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση το Σάββατο, 19/05/2018 στο κλειστό γυμναστήριο Βότση στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30).
 
Μάρθα Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)
Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)
Ανθούλα Αρχοντή (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)
Αναστασία Τσαρούχα (Εύοσμος Δόξας Ελπίδος)
Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)
Κατερίνα Γιαμπαστού (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)
Μαρία Κυρμανίδου (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)
Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)
Αρχοντία Κώστα (ΑΕΣ Προμηθέας Πυλαίας)
Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)
Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)
Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)
Δήμητρα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)
Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)
 
ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θες/κης)
 
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Βασίλης Παπαδημητρίου καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 20/05/2018 στο κλειστό γυμναστήριο Βότση στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30).
 
Μαρία Κυρμανίδου (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)
Άννα Μιχαηλίδου (ΜΕΝ Τούμπας)
Αρχοντία Κώστα (ΑΕΣ Προμηθέας Πυλαίας)
Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Ολυμπία Πίτσα (Άθλεση Λάρισας Ακαδημία Βόλε’ι’)
Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)
Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)
Δήμητρα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)
Δέσποινα Λαμπρινιάδου (ΓΣ Κοζάνης)
Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)
Γεωργία Τασιούλα (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)
Μαρία Καφαντάρη (ΓΣ Νίκη)
Σοφία Παπαδοπούλου (ΑΟ Αμυγδαλεώνα)
Ελεονόρα-Ραφαέλα Καταραχιά (ΜΠΓΑΣ Ακαδημία Πετ.Καστοριάς)
Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)