Προπονήσεις προεθνικής Παγκορασίδων σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 12/11/2018 στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας αίθουσα 4 στις 15.00 (διάρκεια προπόνησης 15.15 – 17.00).
 
Νίκη Κωτσαρά (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Βάλια Ευαγγελίου (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Κατερίνα Αλλαγιάνη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Μαριάννα Ανυφαντή (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Ιωάννα Σπανάκη (ΑΠΣ Αλίμου)
Αναστασία Φιλιππίδη (ΑΠΣ Αλίμου)
Αγγελική Συριστρατίδη
Διονυσία Ποθητού (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Ερμιόνη Γκέγκοβιτς (Ολυμπιακός Σ.Φ.Π)
Θεοδώρα Φουμάκη (Ολυμπιακός Σ.Φ.Π)
Σπυριδούλα Κομίνη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Έλενα Αθανασιάδου-Κουνοβέλη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
ΧαΪδιτσα Μήλιου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Αντωνία Κοντούδη (ΓΣ Ηλιούπολις)
Αθανασία Γεωργιάδου (ΑΟΝΣ Μίλων)
Αργυρώ Δημητρακάκου (ΑΕ Αίολος Ταύρου 2006)
Φραντζέσκα Σκαραμάγκου (ΑΟΠ Μοσχάτου)
 
ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδος)
 
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας Γκούντας και η συνεργάτης του κ. Χριστίνα Πεταλά καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση - φιλικό την Τρίτη, 13/11/2018 στο κλειστό Γυμναστήριο «Αλ. Νικολαΐδης» (Πολίχνη) 18.30-20.30 (ώρα προσέλευσης 18.15).
 
Μάρθα- Ευδοκία Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)
Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)
Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Πολίχνης)
Αναστασία- Θεοχάρα Τσαρούχα (ΔΕΚΑ)
Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)
Κατερίνα Γιάμπαστου- Πουλέκα (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)
Θωμαή Μητροπούλου ( ΑΣ Καμπανιακός)
Άννα Μιχαηλίδου (Α.Σ Άρης)
Κατερίνα- Σταυρούλα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)
 Ελπίδα Πιτσιγκώνη (ΑΠΣ Ναύαρχου  Βότση)  
Ελευθερία Γαργάλα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Μαρία-Ζωή Βα’ι’οπούλου (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Ολυμπία Πίτσα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Δέσποινα Μαρκούλη (ΓΣ Τυρνάβου)
Όλγα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)
Δήμητρα-Μαριάνα Λόλα (ΓΣ Γρεβενών)
 
ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδος)
 
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας Γκούντας και η συνεργάτης του κ. Χριστίνα Πεταλά καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση - φιλικό την Τετάρτη, 14/11/2018 στο ΔΑΚ Ωραιοκάστρου (Κονταξοπούλειο) 19.30 – 21.30: (ώρα προσέλευσης 19.15).
 
Κατερίνα Παππά (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)
Σοφία Παπαδοπούλου (ΑΟ Αμυγδαλεώνα)
Ελεονόρα-Ραφαέλα Καταραχιά (ΜΠΓΑΣ Ακαδημία Πετ. Καστοριάς)
Δέσποινα Λαμπριανίδου (ΓΣ Κοζάνης)
Μάρθα- Ευδοκία Ανθούλη (ΟΠΑΘ Περσέας)
Ευαγγελία Τάνη (ΟΠΑΘ Περσέας)
Ανθούλα Αρχοντή (Πήγασος Πολίχνης)
Αναστασία- Θεοχάρα Τσαρούχα (ΔΕΚΑ)
Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)
Κατερίνα Γιάμπαστου- Πουλέκα (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός)
Μαρία Κυρμανίδου (ΑΣ Ωραιοκάστρου)
Άννα Μιχαηλίδου (Α.Σ Άρης)
Αρχοντία Κώστα (ΑΕΣ Προμηθέας Πυλαίας)
Κατερίνα Καμπούρη (ΣΑ Πειραματικού)
Βασιλική Παπλωματά ( ΜΑΣ Ατρόμητος)
Αθανασία Αδάμου (ΜΑΣ Ατρόμητος)