Το 14ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΣΥΠΠΑΤ στον Βόλο

Στα γήπεδα του Βόλου το τριήμερο 8/10 Ιουλίου, πραγματοποιείται το 14ο Πανελλήνιο πρωτάθλημα παλαιμάχων με την συμμετοχή 24 ομάδων, ανδρών, γυναικών, όλων των κατηγοριών.
Οι παλαίμαχοι πιστοί στο ετήσιο ραντεβού τους, υπόσχονται δυνατές μάχες στο φιλέ και έντονες συγκινήσεις, σε μία συνάντηση που θα μάθουν οι νέοι και θα θυμηθούν οι παλαιότεροι.
Στο περιθώριο του τουρνουά θα βραβευθούν άνθρωποι που έχουν προσφέρει στο άθλημα. Το πρωτάθλημα πραγματοποιείται από το ΣΥΠΠΑΤ σε συνεργασία με τον Σύνδεσμο Παλαιμάχων Πετοσφαιριστών Μαγνησίας και την υψηλή χορηγία του Δήμου Βόλου. 
TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
 
       
14ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΛΕΫ  ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ  
ΣΥ.Π.Π.ΑΤ. - ΒΟΛΟΣ 2018  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/6/2018   
ΓΗΠΕΔΟ "ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ"  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
17:30 Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΧΑΝΙΑ ΑΝΔΡ. (45+)  
18:30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΝΔΡ. (35+)  
19:30 Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ - ΛΑΡΙΣΑ ΑΝΔΡ. (45+)  
20:30 ΑΝΑΨΥΧΗ - Α.Ο.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΝΔΡ. (50+)  
ΓΗΠΕΔΟ ΕΑΚ (Δημοτικό Γυμναστήριο Βόλου)  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
17:30 ΒΟΛΟΣ - Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡ. (35+)  
18:30 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑΣ ΓΥΝ. (42+)  
19:30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.-ΑΚΡΑΤΑ ΓΥΝ. (42+)  
20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡ. (50+)  
ΓΗΠΕΔΟ   ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (Κλειστό Δημοτικό)  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
19:30 ΑρΧΑΙΕΣ - SIRIS ΓΥΝ. (35+)  
20:30 ΠΛΕΙΑΔΕΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΥΝ. (35+)  
       
       
       
ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΪ  9/6/2018  
ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
9:00 ΑΚΡΑΤΑ - ΓΕΡΑΚΑΣ ΓΥΝ. (42+)  
10:00 ΣΕΡΡΕΣ - ΛΑΡΙΣΑ ΑΝΔΡ. (45+)  
ΓΗΠΕΔΟ "ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ"  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
9:00 Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΝΔΡ. (35+)  
10:00 ΒΟΛΟΣ - Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΔΡ. (45+)  
ΓΗΠΕΔΟ ΕΑΚ (Δημοτικό Γυμναστήριο Βόλου)  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
9:00 Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑρΧΑΙΕΣ ΓΥΝ. (35+)  
10:00 ΠΛΕΙΑΔΕΣ - ΦΟΥΡΟΓΑΤΕΣ ΧΑΝΙΩΝ ΓΥΝ. (35+)  
11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΥΝ. (42+)  
12:00 ΒΟΛΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΝΔΡ. (35+)  
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ  9/6/2018  
ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
17:30 SIRIS - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΥΝ. (35+)  
18:30 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΟΥΡΟΓΑΤΕΣ ΧΑΝΙΩΝ ΓΥΝ. (35+)  
ΓΗΠΕΔΟ "ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ"  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
17:30 ΧΑΝΙΑ - ΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡ. (45+)  
18:30 Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ - ΣΕΡΡΕΣ ΑΝΔΡ. (45+)  
ΓΗΠΕΔΟ ΕΑΚ (Δημοτικό Γυμναστήριο Βόλου)  
Ώρα έναρξης ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
17:30 Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΔΡ. (50+)  
18:30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΝΑΨΥΧΗ ΑΝΔΡ. (50+)  
Το πρόγραμμα της Κυριακής θα αναρτηθεί στα Ξενοδοχεία 
μετά το πέρας των αγώνων του Σαββάτου