Ομάδα σύνταξης

Ανανέωσε Ζουπάνη ο Ολυμπιακός

Στον Ολυμπιακό για τρίτη σεζόν θα βρίσκεται ο Νίκος Ζουπάνης. Ο διεθνής ακραίος συμφώνησε με τους πρωταθλητές για ανανέωση του συμβολαίου του και το ΤΑΑ Ολυμπιακός έκανε την σχετική ανακοίνωση:

O Όκολιτς στον ΠΑΟΚ

Μετά την μεγάλη προσθήκη με τον Δημήτρη Τζούριτς, ο ΠΑΟΚ ολοκληρώνει ακόμα μια μεταγραφική… βόμβα, καθώς πήρε το πολυπόθητο “ναι” από τον Αλεξάντερ Όκολιτς!

Attica Juniors Open: Γκότσης/Γαληρόπουλος και Λίτο/Μαραθοκαμπίτου το χρυσό μετάλλιο στην Ανάβυσσο

Οι Νικηφόρος Γκότσης/Θεοδόσης Γαληρόπουλος στα αγόρια και οι Λάουρα Λίτο/Ναυσικά Μαραθοκαμπίτου στα κορίτσια, ήταν οι νικητές του Attica Juniors Open, στο πρώτο τουρνουά του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Beach Volley K19 που διεξήχθη στις εγκαταστάσεις του Anima Club στην Ανάβυσσο.

Nisi OPEN: Ο Θωμάς νίκησε τον αδερφό του Ανέστη, πρώτη θέση για Μεθενίτη/Τριανταφυλλίδη

Οι Θωμάς Δημητριάδης/Χάρης Σακόγλου είναι οι νικητές το Nisi OPEN που ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Κυριακής στον Πολυχώρο Nisi στις Ράχες Φθιώτιδος. Στον τελικό επικράτησαν των Σάββα Γενίτσαρη/Ανέστη Δημητριάδη μετά από 40 λεπτά αμφίρροπου αγώνα με 2-0 (21-19, 22-20) σετ.

Οι Βελισσάρη, Μαύρου κατέκτησαν τον τίτλο στο golden γυναικών

Η ομάδα της Νάντιας Μαύρου και της Μαρίας Βελισσάρη κατέκτησαν την πρώτη θέση στην κατηγορία golden γυναικών στο beach volley league 2018 που ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία στις εντυπωσιακές εγκαταστάσεις μπιτς βόλεϊ στο Καράβι κλαμπ στην παραλία του Σχινιά.