Large

makedones sm korinthos 2 sm votsis amazones sm aigaleo sm vrilisia logos zaon sm artemis small  lamia ao  panioniossmall n   AEK xanth sma 
                                                                                              

Όλα τα αποτελέσματα της Pre League και η βαθμολογία

Tα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής της Pre League, οι συνθέσεις των αγώνων και η βαθμολογία.

ΑΟ Αιγάλεω - ΖΑΟΝ 2-3 (17-25, 25-21, 25-19, 21-25, 10-15)

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (Αντωνιάδη):
Βλάχου, Κράνη, Θώδη, Υφαντή, Παρισάκη, Πατεράκη / Λύρα (λ), Κανελλοπούλου (λ), Σολωμού, Τζαλαλή, Κοκμοτού.
ΖΑΟΝ (Λιώσης): Σωτηρίου, Μελετιάδη, Ποδαρά, Αργυροπούλου Ευδ., Αρβανιτοπούλου, Αναγνώστου / Αργυροπούλου Μ. (λ), Γεωργιλά.

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣΠ Κόρινθος 3-1 (24-26, 25-20, 25-14, 25-19)

ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (Τριανταφυλλόπουλος):
Στάθη, Τέζα, Γκρέκα, Μποκή, Έρωτα, Κάβουρα / Κοκκινάκη (λ), Καβριγιάννη.
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ (Ανδρεόπουλος): Παναγοπούλου, Γιώτα, Λιουτίκοβα, Αλατζάκη, Πατουχέα, Αποστολάκη / Νακοπούλου (λ), Δέδε, Ελευθερίου.

ΑΟ Λαμίας 2013 - ΓΣ Πανιώνιος 3-0 (25-13, 25-13, 25-16)

ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ 2013 (Αγγέλης):
Σαββίδου, Νούσια, Παπαμίχου, Κόγιτς, Φαλιάγκα, Παπαδοπούλου / Μάρκου (λ), Καϊμάκη, Τσαγκάρη.
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Καραγιάννης): Φλιάκου, Κομλένοβιτς, Τζαλαλή, Οικονομάκη, Καρέλια, Μικρουδάκη / Μαθιουδάκη (λ), Δριβαλιάρη (λ), Αναγνώστου, Πεφάνη, Παυλοπούλου, Δημακοπούλου.

ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΕΚ 0-3 (21-25, 20-25, 21-25)

ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ (Σαραντέας):
Λουκά, Μπαξιβανάκη, Καλλή, Μικέλη, Μπολλάνο, Κασδοβασίλη / Ευθυμιοπούλου (λ), Ορφανέα, Μπαλάσκα, Αλμπάνη, Μενδρινού.
ΑΕΚ (Μπακοδήμος): Νομικού, Κουντουρά, Ράπτη, Διάλλα, Μπίσκου, Καραγκούνη / Μπελιά (λ), Σπηλιωτοπούλου (λ).


ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΑΣ Μακεδόνες 2-3 (25-18, 19-25, 25-21, 12-25, 06-15)

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ (Δεληγιάννη):
Σακαράκη, Μπάγγου, Γαϊτανίδου, Λάππα, Τσιούκαρη, Αντύπα / Παπαδοπούλου (λ), Ιωαννίδου (λ), Φραγκουλίδου, Ζωίδου, Τριλυράκη.

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Οικονομίδης): Ζίγκα, Δορούκα, Τσοχατζή, Τσιμαφέγιεβα, Μητακίδου, Ζιώγα / Ευθυμιάδου (λ), Παπαδοπούλου (λ), Τζειρανίδου Δ., Δήμου, Τζειρανίδου Σ..
 
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

Στ. Καλαϊτζής 16.00: ΑΟΝ Αμαζόνες - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Κατερλή, Γραμματεία: Ακαρέπη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.
 

Η βαθμολογία ΕΔΩ.