Logo
Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Στο κλειστό του Ρέντη Μ.Μερκούρη η τελική φάση παίδων της ΕΣΠΕΔΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ


Το Σαββατοκύριακο 30-31/3 στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη Μ.Μερκούρη διεξάγεται η τελική φάση παίδων της Ένωσής μας και το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:
30/3 14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
16.00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
31/3 12.00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
31/3 14.00 ΤΕΛΙΚΟΣ
Μετά το τέλος του τελικού θα ακολουθήσουν οι απονομές

ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.
1992-1993: 1.ΓΣ Πετρούπολη 2. ΑΟ Φιλία Ηλιούπολης 3.ΑΓΣ Ν. Περάμου
1993-1994: 1.ΑΟ Φιλία Ηλιούπολης 2.Ολυμπιακός ΣΦΠ,3.ΓΣ Πετρούπολη
1994-1995: 1.ΓΝΟΝ Αρης,2.ΓΣ Πετρούπολη,3.Ολυμπιακός ΣΦΠ
1995-1996: 1.ΓΝΟΝ Αρης,2.ΓΣ Ηλιούπολης 3.ΑΓΣ Ν. Περάμου
1996-1997: 1.ΓΝΟΝ Αρης, 2.Ολυμπιακός ΣΦΠ,3.ΑΟ Τελαμών
1997-1998: 1.ΓΝΟΝ Αρης, 2.Ολυμπιακός ΣΦΠ,3.ΓΣ Πετρούπολη
1998-1999: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ, 2.ΑΟΠ Μοσχάτου 3.ΑΟ Προοδευτική
1999-2000: 1.ΓΝΟΝ Αρης 2.ΑΟΝΣ Μίλων 3.Ολυμπιακός ΣΦΠ
2000-2001: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ, 2.ΑΟΝΣ Μίλων,3.ΓΣ Ηλιούπολη
2001-2002: 1. ΑΕ Νίκαια,2.Ολυμπιακός ΣΦΠ,3.ΠΟΚ Εσπερος
2002-2003: 1.ΑΕ Νίκαια,2.ΑΓΟΓ Ευρυάλη,3.Ολυμπιακός ΣΦΠ
2003-2004: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ, 2.ΑΕ Νίκαια 3. ΑΟ Γ.Ζώη
2004-2005: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ,2.ΑΟ Γ.Ζώη 3. ΑΕ Νίκαια
2005-2006: 1.ΑΟ Γ.Ζώη,2.ΑΕ Νίκαια,3.Ολυμπιακός ΣΦΠ
2006-2007: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ,2.ΑΟ Γ.Ζώη 3.ΓΣ Πετρούπολη
2007-2008: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ,2.ΔΑΣ Δραπετσώνα 3.ΑΟ Γ.Ζώη
2008-2009: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ,2.ΑΣ Περιστέρι 3.ΑΟ Γ.Ζώη
2009-2010: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ,2.ΔΑΣ Δραπετσώνα 3.ΑΟ Γ.Ζώη
2010-2011: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ,2.ΑΟ Γ.Ζώη 3.ΑΟΝΣ Μίλων
2011-2012: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ, 2.ΑΟΝΣ Μίλων 3.ΑΟ Γ.Ζώη
2012-2013: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ, 2.ΑΟΝΣ Μίλων 3.ΑΣ Περιστέρι
2013-2014: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ, 2.ΑΟΝΣ Μίλων 3.ΑΣ Ακάδημος
2014-2015: 1.ΑΟΝΣ Μίλων 2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 3. ΑΣ Ακάδημος
2015-2016: 1.Ολυμπιακος ΣΦΠ,2.ΑΟΝΣ Μίλων,3.ΑΓΟΓ Ευρυάλη
2016-2017: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ,2.ΑΟΝΣ Μίλων,3.ΑΓΟΓ Ευρυάλη
2017-2018: 1.ΑΟΝΣ Μίλων 2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 3. ΑΕ Αρμενική

Template Design © GreekVolley by Babis Iosifidis. All Rights Reserved.