Logo
Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Πανελλήνιο παίδων (προημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες των ομίλων της προημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων.

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Προημιτελική φάση
 
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιά)
 
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
 
Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών 1-3 (22-25, 18-25, 25-23, 23-25)
ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-11, 25-18)
 
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
 
ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-18, 26-24, 25-23)
ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (20-25, 16-25, 15-25)
 
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
 
15.00: ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας
 
Βαθμολογία Α' ομίλου
 
1. ΑΟ Ορεστιάδας 6β. (6-0)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (6-1)
3. Πήγασος Πολίχνης 0β. (1-6)
4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-6)
 
Β' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)
 
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
 
ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3-0 (25-09, 25-15, 25-22)
ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-07, 25-15, 25-11)
 
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
 
ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός 3-0 (25-17, 25-23, 25-21)
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 0-3 (19-25, 22-25, 21-25)
 
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
 
15.00: ΣΦΦΑΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης
 
Βαθμολογία Β' ομίλου
 
1. ΑΣ Ελπίς 6β. (6-0)
2. ΜΓΣ Εθνικός 3β. (3-3)
3. ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3β. (3-3)
4. ΦΕΣ Αριστοτέλης 0β. (0-6)
 
Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
 
Ι. Λεμονίδης 14.00: Β1 - Α2
Ν. Μουδανιά 15.00: Α1 - Β2
 
Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)
 
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
 
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80 1-3 (20-25, 25-23, 28-30, 21-25)
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων
 
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
 
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (20-25, 25-22, 22-25, 21-25)
Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80 
 
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
 
16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80
Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου
 
Βαθμολογία Γ' ομίλου
 
1. ΑΟ Καλαμάτα 80 3β. (3-1)
2. ΑΟΝΣ Μίλων 3β. (3-1)
3. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (2-6)
 
Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)
 
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
 
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 3-0 (25-16, 25-13, 25-21)
ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 19-25)
 
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
 
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (17-25, 14-25, 14-25)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων 3-1 (17-25, 25-14, 25-19, 25-16)
 
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
 
14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός
16.30: ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
 
Βαθμολογία Δ' ομίλου
 
1. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)
2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 6β. (6-1)
3. ΣΦΠ Χανίων 0β. (2-6)
4. ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 0β. (0-6)
 
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
 
Λίντο 17.00: Γ1 - Δ2
ΕΑΚ Χανίων 17.00: Δ1 - Γ2
Template Design © GreekVolley by Babis Iosifidis. All Rights Reserved.