portaria

OSDonate

Παρακαλούμε στηρίξτε την προσπάθειά μας

Ποσό - Amount:

received 416187822468156

Στην Νέα Ερυθραία η τελική φάση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων

Το τριήμερο 16-18 Ιουνίου στο κλειστό γυμναστήριο «Στ. Καλαϊτζής» στην Νέα Ερυθραία θα διεξαχθεί η τελική φάση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων.
 
Το πρόγραμμα του final-4
 
1η αγωνιστική
 
17.00: ΑΣ Ελπίς - ΑΟΝΣ Μίλων
19.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Ορεστιάδας
 
2η αγωνιστική
 
17.00: ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟΝΣ Μίλων
19.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣ Ελπίς
 
3η αγωνιστική
 
14.00: ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Ορεστιάδας
16.30: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός



Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου
 
ΑΣ Ελπίς - ΠΟ Μουδανιών 23-25, 25-18, 25-18, 19-25, 15-02)
ΑΟ Ορεστιάδας - ΜΓΣ Εθνικός 3-1 (20-25, 25-15, 25-20, 26-24)
 
Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου
 
ΑΟΝΣ Μίλων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-0 (25-17, 25-14, 25-12)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-2 (25-22, 26-24, 17-25, 17-25, 18-16)
 
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Προημιτελική φάση
 
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιά)
 
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
 
Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών 1-3 (22-25, 18-25, 25-23, 23-25)
ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-11, 25-18)
 
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
 
ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-18, 26-24, 25-23)
ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (20-25, 16-25, 15-25)
 
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
 
ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας 1-3 (32-34, 25-14, 22-25, 22-25)
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-15, 25-21, 25-22)
 
Βαθμολογία Α' ομίλου
 
1. ΑΟ Ορεστιάδας 9β. (9-1)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (7-4)
3. Πήγασος Πολίχνης 3β. (4-6)
4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-9)
 
Β' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)
 
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
 
ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3-0 (25-09, 25-15, 25-22)
ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-07, 25-15, 25-11)
 
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
 
ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός 3-0 (25-17, 25-23, 25-21)
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 0-3 (19-25, 22-25, 21-25)
 
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
 
ΣΦΦΑΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς 0-3 (12-25, 25-27, 23-25)
ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-16, 25-19, 25-18)
 
Βαθμολογία Β' ομίλου
 
1. ΑΣ Ελπίς 9β. (9-0)
2. ΜΓΣ Εθνικός 6β. (6-3)
3. ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3β. (3-6)
4. ΦΕΣ Αριστοτέλης 0β. (0-9)
 
Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)
 
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
 
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80 1-3 (20-25, 25-23, 28-30, 21-25)
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων
 
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
 
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (20-25, 25-22, 22-25, 21-25)
Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80 
 
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
 
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-1 (23-25, 25-18, 25-15, 25-15)
Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου
 
Βαθμολογία Γ' ομίλου
 
1. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-2)
2. ΑΟ Καλαμάτα 80 3β. (4-4
3. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (2-6)
 
Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)
 
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου
 
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 3-0 (25-16, 25-13, 25-21)
ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 19-25)
 
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου
 
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (17-25, 14-25, 14-25)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων 3-1 (17-25, 25-14, 25-19, 25-16)
 
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου
 
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 (25-19, 17-25, 14-25, 19-25)
ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 3-0 (25-09, 25-23, 25-18)
 
Βαθμολογία Δ' ομίλου
 
1. ΑΣ Πανερυθραϊκός 9β. (9-2)
2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 6β. (7-4)
3. ΣΦΠ Χανίων 3β. (5-6)
4. ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 0β. (0-9)