Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - A ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - A ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πρόγραμμα
 
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 08 Οκτ, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΕ Αγίας Παρασκευής Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-0

(25-14,25-12,25-14)
Σαβ 08 Οκτ, 18:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Πανιώνιος   0-3

(18-25,18-25,20-25)
Σαβ 08 Οκτ, 16:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Ηλυσιακός   0-3

(11-25,21-25,21-25)
Κυρ 09 Οκτ, 13:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟ Αιγάλεω   0-3

(6-25,23-25,10-25)
Σαβ 08 Οκτ, 19:00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΣ Ηλιούπολης Κλειστό Κάντζας 0-3

(16-25,19-25,27-29)
  ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΡΕΠΟ    
2η αγωνιστική
Σαβ 15 Οκτ, 18:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟΦ Πορφύρας   0-3

(13-25,21-25,13-25)
Σαβ 15 Οκτ, 20:00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - Ζηρίνειος ΑΟΝ   1-3

(24-26,25-18,14-25,25-27)
Σαβ 15 Οκτ, 19:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣΣ Αναγέννηση   3-0

(25-15,25-13,25-22)
Σαβ 15 Οκτ, 16:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΡΣΦΠ Τελχινίς   3-0

(25-17,25-8,25-18)
Κυρ 16 Οκτ, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Παλλήνη   3-0
  ΡΕΠΟ - ΑΣ Ηλιούπολης    
3η αγωνιστική
Σαβ 22 Οκτ, 18:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου   3-2

(25-18,25-23,23-25,19-25,15-9)
Σαβ 22 Οκτ, 19:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΕ Αγίας Παρασκευής   1-3

(22-0,25-23,20-25,21-25)
Κυρ 23 Οκτ, 13:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΓΣ Πανιώνιος   0-3

(20-25,21-25,20-25)
Σαβ 22 Οκτ, 20:00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ Ηλυσιακός Κλειστό Κάντζας 2-3

(19-25,25-17,25-22,22-25,15-17)
Σαβ 22 Οκτ, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Αιγάλεω   3-1

(18-25,25-20,25-14,26-24)
  ΑΟΦ Πορφύρας - ΡΕΠΟ    
4η αγωνιστική
Σαβ 29 Οκτ, 18:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΣΣ Αναγέννηση   3-0

(25-21,25-21,25-16)
Σαβ 29 Οκτ, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - Ζηρίνειος ΑΟΝ Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-0

(25-16,25-18,25-20)
Σαβ 29 Οκτ, 19:00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΡΣΦΠ Τελχινίς   3-0

(25-15,25-12,25-17)
Σαβ 29 Οκτ, 19:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Παλλήνη   3-0

(25-20,27-25,25-17)
Κυρ 30 Οκτ, 19:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣ Ηλιούπολης   3-0

(25-20,25-16,25-23)
  ΡΕΠΟ - ΑΟ Αιγάλεω    
5η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 18:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟΦ Πορφύρας   0-3

(21-25,17-25,16-25)
Σαβ 05 Νοε, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Πανιώνιος   0-3

(25-27,19-25,21-25)
Σαβ 05 Νοε, 20:00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΕ Αγίας Παρασκευής Κλειστό Κάντζας 0-3

(22-25,13-25,22-25)
Κυρ 06 Νοε, 13:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου   0-3

(19-25,12-25,17-25)
Κυρ 06 Νοε, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Ηλυσιακός   1-3

(26-24,11-25,18-25,21-25)
  Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΡΕΠΟ    
6η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΡΣΦΠ Τελχινίς Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-0

(25-13,25-14,25-22)
Σαβ 12 Νοε, 19:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Παλλήνη   2-3

(25-23,25-20,20-25,19-25,13-15)
Σαβ 12 Νοε, 18:15 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΣ Ηλιούπολης   0-3

(22-25,20-25,23-25)
Σαβ 12 Νοε, 19:30 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω   3-1

(25-21,25-27,25-23,25-21)
Σαβ 12 Νοε, 19:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΣ Αναγέννηση   3-0

(25-22,25-21,25-20)
  ΡΕΠΟ - ΑΟ Ηλυσιακός    
7η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου   3-1

(25-16,25-21,22-25,25-22)
Κυρ 20 Νοε, 19:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Πανιώνιος   3-0

(25-16,25-13,25-16)
Σαβ 19 Νοε, 20:00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΟΦ Πορφύρας Κλειστό Κάντζας 0-3

(17-25,16-25,17-25)
Κυρ 20 Νοε, 13:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - Ζηρίνειος ΑΟΝ   0-3

(12-25,23-25,7-25)
Κυρ 20 Νοε, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕ Αγίας Παρασκευής   3-2

(26-28,25-21,25-14,25-27,15-12)
  ΑΣΣ Αναγέννηση - ΡΕΠΟ    
8η αγωνιστική
Δευ 28 Νοε, 13:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΡΣΦΠ Τελχινίς   3-1

(25-18,25-12,22-25,25-15)
Σαβ 26 Νοε, 19:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Αιγάλεω   1-3

(25-14,16-25,22-25,20-25)
Σαβ 26 Νοε, 19:00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Ηλυσιακός   1-3

(23-25,25-23,13-25,21-25)
Σαβ 26 Νοε, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣ Ηλιούπολης   3-0

(25-22,25-13,25-21)
Κυρ 27 Νοε, 17:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Παλλήνη   3-0

(25-13,25-11,25-15)
  ΡΕΠΟ - ΓΣ Πανιώνιος    
9η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 18:00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΣΣ Αναγέννηση Κλειστό Κάντζας 3-1

(19-25,25-20,25-6,25-14)
Σαβ 03 Δεκ, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - Ζηρίνειος ΑΟΝ   2-3

(14-25,25-23,22-25,25-16,14-16)
Κυρ 04 Δεκ, 19:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου   3-0
Σαβ 03 Δεκ, 19:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕ Αγίας Παρασκευής   3-2

(25-22,25-11,22-25,17-25,15-9)
Κυρ 04 Δεκ, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟΦ Πορφύρας   1-3

(16-25,13-25,25-19,22-25)
  ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΡΕΠΟ    
10η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 18:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΣ Ηλιούπολης   1-3

(19-25,19-25,27-25,17-25)
Σαβ 10 Δεκ, 19:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΓΣ Πανιώνιος   0-3
Σαβ 10 Δεκ, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Ηλυσιακός Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-0

(25-22,25-11,27-25)
Κυρ 11 Δεκ, 13:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟ Παλλήνη   0-3

(16-25,12-25,22-25)
Κυρ 11 Δεκ, 17:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω   1-3

(25-20,17-25,25-27,18-25)
  ΡΕΠΟ - ΑΕ Αγίας Παρασκευής    
11η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 16:00 ΑΣ Ηλιούπολης - ΡΣΦΠ Τελχινίς   3-0
Κυρ 18 Δεκ, 19:00 ΑΟ Ηλυσιακός - Ζηρίνειος ΑΟΝ   2-3

(26-24,20-25,25-10,16-25,15-17)
Σαβ 17 Δεκ, 19:00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου   3-2

(27-25,25-17,8-25,18-25,15-12)
Σαβ 17 Δεκ, 20:30 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟΦ Πορφύρας   2-3

(25-21,20-25,25-22,15-25,12-15)
Κυρ 18 Δεκ, 20:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΣ Αναγέννηση   3-0
  ΑΟ Παλλήνη - ΡΕΠΟ Κλειστό Κάντζας  
12η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Παλλήνη   3-2

(25-23,23-25,18-25,25-18,15-5)
Σαβ 21 Ιαν, 17:00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟΦ Πορφύρας   1-3

(25-19,13-25,27-29,17-25)
Κυρ 22 Ιαν, 20:15 ΓΣ Πανιώνιος - Ζηρίνειος ΑΟΝ   2-3

(21-25,25-12,25-21,14-25,9-15)
Κυρ 22 Ιαν, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΡΣΦΠ Τελχινίς   3-0

(25-7,25-20,25-10)
Κυρ 22 Ιαν, 16:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΣ Αναγέννηση   3-0

(25-16,25-9,25-15)
13η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 19:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΓΣ Πανιώνιος   0-3

(11-25,9-25,12-25)
Σαβ 28 Ιαν, 18:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΕ Αγίας Παρασκευής   3-2
Σαβ 28 Ιαν, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-1

(27-25,25-13,25-27,25-17)
Σαβ 28 Ιαν, 20:00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ Αιγάλεω Κλειστό Κάντζας 3-1

(21-25,25-15,25-16,25-14)
Κυρ 29 Ιαν, 13:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟ Ηλυσιακός   0-3

(11-25,6-25,12-25)
14η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 20:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΡΣΦΠ Τελχινίς   3-0

(25-19,25-15,25-15)
Σαβ 04 Φεβ, 19:00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΣΣ Αναγέννηση   3-0

(25-15,25-12,25-23)
Σαβ 04 Φεβ, 19:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - Ζηρίνειος ΑΟΝ   0-3

(26-28,22-25,19-25)
Κυρ 05 Φεβ, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣ Ηλιούπολης   3-1

(22-25,25-7,25-22,25-20)
Κυρ 05 Φεβ, 19:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟ Παλλήνη   3-0
15η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:30 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου   0-3

(19-25,18-25,22-25)
Σαβ 11 Φεβ, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Ηλυσιακός   0-3

(10-25,19-25,14-25)
Σαβ 11 Φεβ, 16:00 ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Πανιώνιος Κλειστό Κάντζας 2-3
Σαβ 11 Φεβ, 20:30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟΦ Πορφύρας   0-3

(18-25,20-25,22-25)
Κυρ 12 Φεβ, 18:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΕ Αγίας Παρασκευής   0-3

(15-25,22-25,24-26)
16η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 19:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΡΣΦΠ Τελχινίς   3-0

(25-15,25-16,25-19)
Σαβ 18 Φεβ, 19:00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Παλλήνη   3-0

(25-22,25-12,25-21)
Σαβ 18 Φεβ, 19:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Ηλιούπολης   3-2

(25-17,19-25,21-25,26-24,15-9)
Σαβ 18 Φεβ, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣΣ Αναγέννηση Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-0

(25-16,25-20,25-16)
Τρι 21 Φεβ, 19:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟ Αιγάλεω   3-0

(26-24,25-16,25-17)
17η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 17:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - Ζηρίνειος ΑΟΝ   0-3

(18-25,18-25,7-25)
Σαβ 25 Φεβ, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΕ Αγίας Παρασκευής   1-3

(17-25,17-25,26-24,19-25)
Σαβ 25 Φεβ, 20:00 ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου Κλειστό Κάντζας 3-1

(17-25,26-24,25-22,25-16)
Κυρ 26 Φεβ, 13:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟΦ Πορφύρας   0-3

(19-25,28-30,17-25)
Κυρ 26 Φεβ, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Πανιώνιος   3-2

(17-25,26-24,21-25,26-24,15-13)
18η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 14:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΡΣΦΠ Τελχινίς   3-0

(25-16,25-19,25-12)
Σαβ 04 Μαρ, 19:00 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Αιγάλεω   3-0

(25-23,25-18,26-24)
Σαβ 04 Μαρ, 19:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Ηλυσιακός   0-3

(12-25,23-25,19-25)
Σαβ 04 Μαρ, 19:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΣ Ηλιούπολης   3-0

(25-8,25-21,25-17)
Σαβ 04 Μαρ, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Παλλήνη Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-0

(25-18,25-15,25-21)
19η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟΦ Πορφύρας   0-3

(10-25,15-25,20-25)
Σαβ 11 Μαρ, 20:00 ΑΟ Παλλήνη - Ζηρίνειος ΑΟΝ Κλειστό Κάντζας 2-3
Πεμ 09 Μαρ, 21:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΣΣ Αναγέννηση   3-0

(25-18,25-19,25-20)
Κυρ 12 Μαρ, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου   3-2

(23-25,25-16,25-8,23-25,15-9)
  ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΕ Αγίας Παρασκευής   3-1
20η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 16:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Παλλήνη   0-3

(19-25,22-25,15-25)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣ Ηλιούπολης   3-0
Τετ 15 Μαρ, 18:30 ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΓΣ Πανιώνιος   1-3
Σαβ 18 Μαρ, 19:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Ηλυσιακός   3-2

(25-18,24-26,19-25,25-19,15-11)
Σαβ 18 Μαρ, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Αιγάλεω Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-1

(25-17,19-25,25-15,25-15)
21η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 19:00 ΑΟ Παλλήνη - ΡΣΦΠ Τελχινίς Κλειστό Κάντζας 3-0

(25-16,25-19,25-13)
Σαβ 25 Μαρ, 17:30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΣΣ Αναγέννηση   3-0

(25-12,25-19,25-15)
Σαβ 25 Μαρ, 19:00 ΓΣ Πανιώνιος - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου   3-2

(18-25,18-25,25-23,25-19,16-14)
Κυρ 26 Μαρ, 17:00 ΑΟ Αιγάλεω - Ζηρίνειος ΑΟΝ   3-0
Κυρ 26 Μαρ, 19:00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟΦ Πορφύρας   3-1

(23-25,25-18,25-17,32-30)
22η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 20:00 ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Αιγάλεω   0-3

(23-25,23-25,20-25)
Σαβ 01 Απρ, 18:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Ηλυσιακός   3-1

(22-25,25-21,25-23,25-21)
Σαβ 01 Απρ, 19:30 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΕ Αγίας Παρασκευής   2-3
Σαβ 01 Απρ, 20:00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Πανιώνιος Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας' 3-0

(25-16,25-18,25-21)
Κυρ 02 Απρ, 13:00 ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΣ Ηλιούπολης   1-3
ΕΔΩ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Η ομάδα 'ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου' έχει -3 βαθμούς

 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Φιλικά Παιχνίδια 22/9-29/10 »