Πρόγραμμα και Διαιτητές 13-19 Φεβρουαρίου
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΑΡΧΕΙΟ ΝΕΩΝ
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στους αγώνες των Εθνικών πρωταθλημάτων αλλά και του Κυπέλλου Ανδρών - Γυναικών για το διάστημα 13/2 - 19/2 έχουν ως εξής:
Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ.Ανδρών | ||||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
|
|||
Παρασκευή 13/2/2015 | Σύρου |
19.00
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
|
-
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ |
Γεροθόδωρος-Κουτσούλας
|
Πέρρος
|
|
Δευτέρα 16/2/2015 | Μίκρας |
17.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ |
Γεωργιάδης-Αβραμίδης
|
Βανδώρος
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Βόχας |
18.00
|
ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ |
Βουδούρης-Παπαδογούλας
|
Ιορδανίδης
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Λαμίας |
19.00
|
ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
|
-
|
ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
Ονόπας-Χανδρινός
|
Διαμαντόπουλος
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Γλυφάδας |
19.30
|
ΑΕΚ
|
-
|
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. |
Θεμελής-Αγγελίδης
|
Γεωργόπουλος
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Ρέντη |
17.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΠΑΟΚ |
Γεωργουλέας-Δεληκωστίδης
|
Βασιλειάδης
|
Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Ανδρών | ||||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΕΠΟΠΤΕΣ
|
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
|
|||
Παρασκευή 13/2/2015 | Σύρου |
19.00
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
|
-
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ |
Παπαδημητρίου-Μπαρμπούνης
|
Πιρπίνια | |
Δευτέρα 16/2/2015 | Μίκρας |
17.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ |
Δρανίτσας-Χατζηπαντελή
|
Λαδάς | |
Σάββατο 14/2/2015 | Βόχας |
18.00
|
ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ |
Κτενάς-Κωνσταντινόπουλος
|
Κτενά | |
Σάββατο 14/2/2015 | Λαμίας |
19.00
|
ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
|
-
|
ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
Σακελλάρης-Διαμαντής
|
Σάλτα | |
Σάββατο 14/2/2015 | Γλυφάδας |
19.30
|
ΑΕΚ
|
-
|
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. |
Οικονόμου-Λιδωρικιώτη
|
Λιάκου | |
Κυριακή 15/2/2015 | Ρέντη |
17.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΠΑΟΚ |
Αντωνόπουλος-Χρηστίδης Αλ.
|
Παπασηφάκη |
Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών | ||||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
|
|||
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
Μουλά Λ.-Οικονόμου Β.
|
Τριανταφύλλου
|
|||
Σάββατο 14/2/2015 | Μ.Μερκούρη |
16.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
Κυριοπούλου-Μεταξά
|
Ανδρονικίδης
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Α΄Ηλιούπολης |
16.00
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
Τσιμπινός-Τοψιδέλης
|
Τσιντομηνάς
|
|
Δευτέρα 16/2/2015 | Ανατόλια |
18.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
Δανιηλίδου-Σιμίδης
|
Καραγιάννης
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Χαλάστρας |
16.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
Μπουγιούκας-Σταυριανίδης
|
Γεωργιάδης
|
|
Τετάρτη 18/2/2015 | Νάξου |
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
Πρέντζας-Τοψιδέλης
|
Μαυρικίδης
|
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών 1ος Όμιλος | |||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
|||
Κυριακή 15/2/2015 | Ροδίων Παιδεία |
13.00
|
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
|
-
|
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ |
Μαρκάτσας-Κατσούλης
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Μίλωνα |
16.00
|
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
|
-
|
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ |
Προκοπίου-Μάλφας
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Αργυρούπολης |
20.00
|
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ |
Σταρίδας-Μόσχος
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Π.Σαλπέας |
20.00
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
|
-
|
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ |
Φραγκάκης-Μενεσλής
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Ρεθύμνου |
14.30
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ |
Βλαχάκης-Κανακάκης
|
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ .Ανδρών 2οςΌμιλος | |||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
|||
Σάββατο 14/2/2015 | Κάντζας |
17.00
|
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
|
-
|
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
Μιχαήλογλου-Πορτοκαλίδης
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | ΕΑΝΚ Ιωαννίνων |
18.00
|
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
|
-
|
ΑΠΣ ΦΘΙΑ |
Χαρδαλίδης-Παπαγεωργίου Αχ.
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Κουκούλι |
17.00
|
ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ |
Πετούσης-Μπακλέσης
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Παναχαϊκής |
18.00
|
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤΟΣ.2013
|
-
|
ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ |
Μπακλέσης-Σπυρόπουλος
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Αμαλιάδος |
18.00
|
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
|
-
|
ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γκόλφης-Λεβέντης
|
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών 3ος Όμιλος | |||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
|||
Σάββατο 14/2/2015 | Μ.Τσικίνας |
20.30
|
ΧΑΝΘ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
Παπακοσμάς-Κάλλης
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Κατσάνειο |
18.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΙΚΗ |
Δημητρίου-Μπέλλος
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Κομοτηνής |
18.00
|
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ |
Κωστόπουλος-Μιστιλιάδης
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | ΔΑΚ Πολίχνης |
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ |
Παπαδόπουλος Αρ.-Τσιούλα
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Καρδίτσας |
18.00
|
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ |
Παρασκευάς-Κολτσίδας
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Νάουσας |
18.00
|
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ |
Λιοτόπουλος-Μπουγιούκας+Γραμματεία
|
|
Τετάρτη 18/2/2015 | Αλεξ/λης |
18.00
|
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΙΚΗ |
Στάικος-Παπαχρήστος
|
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 1οςΌμιλος | |||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
|||
Σάββατο 14/2/2015 | Κάντζας |
19.00
|
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
|
-
|
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ |
Παπαστάμος-Παπαδογιάννης
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Μοιρών |
16.00
|
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ |
Πετακάκη-Γιαννόπουλος
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Γ.Γεννηματάς |
15.30
|
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
|
-
|
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ |
Τραχαλάκη-Καπάνταης
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Ζηρινείου |
15.00
|
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
Νικολόπουλος-Σταρίδας+ Επόπτες
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Ιωνικού |
18.00
|
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
|
-
|
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
Πρέντζας-Τριανταφυλλόπουλος
|
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 2ος Όμιλος | |||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
|||
Κυριακή 15/2/2015 | Παραλίας |
16.00
|
ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ
|
-
|
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ |
Σαραβελάκης-Τσουμελέας
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Ν.Παξιμαδάς |
17.00
|
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ |
Ζώης-Ρίγκος
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Π.Σαλπέας |
19.00
|
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
|
-
|
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
Τσάκας-Μόσιαλος
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | 2οκλ.Χαϊδαρίου |
18.00
|
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
|
-
|
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ |
Βελώνης-Βλάχος Γ.
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Νεάπολης Λάρισας |
18.00
|
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ
|
-
|
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ |
Κατσιούλης-Γρουσόπουλος
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Απόλλωνα |
19.30
|
ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ
|
-
|
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ |
Γλωσσίδης-Γεράνιος
|
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 3οςΌμιλος | |||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
|||
Κυριακή 15/2/2015 | Λαγκαδά |
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ |
Γεωργιάδου-Κότελης
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Α.Πεταλίδης |
18.00
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ |
Πεχλίδης-Δαλκιράνης
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Ι.Λεμονίδης |
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
Κάλλης-Γιωγιού
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Ευόσμου |
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ. |
Γιωγιού-Μπουκουβάλα
|
|
Σάββατο 14/2/2015 | Βότση |
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
Μαυρίδης-Κουκουμάκας
|
|
Κυριακή 15/2/2015 | Ασβεστοχωρίου |
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
Σιμίδης-Κύρκος
|
Κύπελλο Γυναικών: Γ΄ Φάση 1η Αγωνιστική | |||||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
|
||||
Τετάρτη 18/2/2015 | Θήρας |
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ | Οικονόμου Β.-Παπαστάμος | Ράπτης | ||
Τρίτη 17/2/2015 | Ζηρινείου |
15.00
|
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Χρηστίδης Χ.-Ράντσιου | |||
Πέμπτη 19/2/2015 | ΔΑΚ Σταυρούπολης |
19.30
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | Παπαδόπουλος Αρ.-Μπουκουβάλα | |||
Τετάρτη 11/2/1015 | 1οΑργυρουπολής |
19.45
|
AONΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ | Οικονόμου Μ.-Δαλέκου | |||
Παρασκευή 13/2/2015 | Λαγκαδά |
20.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | Τσιούλα-Μπόμπορας | |||
Πέμπτη 19/2/2015 | Νεάπολη-Λάρισας |
18.00
|
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣ.
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ | Χαρδαλίδης-Κατσιούλης |
Κύπελλο Ανδρών: Γ΄ Φάση 2ηΑγωνιστική | |||||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
|
||||
Τετάρτη 18/2/2015 | Ορεστιάδας |
19.00
|
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ | Ιωαννίδης-Τζεπκινλής | Σαρδάνης | ||
Τετάρτη 18/2/2015 | Σύρου |
19.30
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
|
-
|
ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ | Φραγκάκης-Βουδούρης | Ακαρέπης |
Κύπελλο Ανδρών: Γ΄ Φάση 2ηΑγωνιστική | ||||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΕΠΟΠΤΕΣ
|
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
|
|||
Τετάρτη 18/2/2015 | Ορεστιάδας |
19.00
|
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
Σαρμίδης-Μαργαριτίδης
|
Βενετίδης | |
Τετάρτη 18/2/2015 | Σύρου |
19.30
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
|
-
|
ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ |
Βρούτσης-Καλπακίδου
|
Παναγιωτίδης |