Συνεχίστηκε το North Area στο Λιτοχώρο, όλα τα αποτελέσματα
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ BEACHVOLLEY
Συνεχίστηκε το OPEN "Mylos Beach Bar" που ανήκει στη σειρά αγώνων του φετινού North Area στο Λιτόχωρο Πιερίας.
Τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξείς:
Phase | Date | Team A | Team B | Result | |||||||||||||||||||||
GROUP A | 22.6 | Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ | vs | Malesic B/Παπαδογούλας Α | 2-0 | ( | 21 | - | 18 | , | 21 | - | 12 | , | - | ) | |||||||||
GROUP B | 22.6 | Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β | vs | Μανωλάκης Β/Σακκάς Λ | 2-0 | ( | 21 | - | 19 | , | 21 | - | 17 | , | - | ) | |||||||||
GROUP C | 22.6 | Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ | vs | Μαυροβουνιώτης Α/Χαραλαμπίδης Δ | 2-1 | ( | 21 | - | 12 | , | 18 | - | 21 | , | 15 | - | 9 | ) | |||||||
GROUP D | 22.6 | Ευγενίδης Π/Τσολάκος Θ | vs | Hristov M/Latunov I | 0-2 | ( | 14 | - | 21 | , | 18 | - | 21 | , | - | ) | |||||||||
GROUP A | 22.6 | Γιαννάκος Ι/Κεσογλίδης Α | vs | Malesic B/Παπαδογούλας Α | 0-2 | ( | 18 | - | 21 | , | 22 | - | 24 | , | - | ) | |||||||||
GROUP B | 22.6 | Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ | vs | Μανωλάκης Β/Σακκάς Λ | 2-0 | ( | 21 | - | 19 | , | 23 | - | 21 | , | - | ) | |||||||||
GROUP C | 22.6 | Δάνας Λ/Θεοδωρίδης Δ | vs | Μαυροβουνιώτης Α/Χαραλαμπίδης Δ | 1-2 | ( | 15 | - | 21 | , | 21 | - | 16 | , | 12 | - | 15 | ) | |||||||
GROUP D | 22.6 | Κουρτίδης Α/Τζιουμάκας Σ | vs | Hristov M/Latunov I | 1-2 | ( | 21 | - | 16 | , | 19 | - | 21 | , | 12 | - | 15 | ) | |||||||
GROUP A | 22.6 | Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ | vs | Γιαννάκος Ι/Κεσογλίδης Α | 2-1 | ( | 21 | - | 17 | , | 19 | - | 21 | , | 15 | - | 9 | ) | |||||||
GROUP B | 22.6 | Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β | vs | Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ | 2-1 | ( | 21 | - | 15 | , | 16 | - | 21 | , | 15 | - | 11 | ) | |||||||
GROUP C | 22.6 | Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ | vs | Δάνας Λ/Θεοδωρίδης Δ | 2-0 | ( | 21 | - | 16 | , | 21 | - | 19 | , | - | ) | |||||||||
GROUP D | 22.6 | Ευγενίδης Π/Τσολάκος Θ | vs | Κουρτίδης Α/Τζιουμάκας Σ | 2-0 | ( | 21 | - | 19 | , | 21 | - | 19 | , | - | ) | |||||||||
Quarter Final | Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ | vs | Ευγενίδης Π./Τσολάκος Θ. | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Quarter Final | Μαυροβουνιώτης Α./Χαραλαμπίδης Δ. | vs | Hristov M/Latunov I | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Quarter Final | Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ | vs | Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Quarter Final | Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β | vs | Malesic B/Παπαδογούλας Α | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Semi Final | Winner match Νο13 | vs | Winner match Νο14 | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Semi Final | Winner match Νο15 | vs | Winner match Νο16 | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
FINAL | Winner match Νο17 | vs | Winner match Νο18 | ( | - | , | - | , | - | ) |
Στις γυναίκες :
Phase | Date | Team A | Team B | Result | |||||||||||||||||||||
GROUP A | 22.6 | Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. | vs | Βερνάρδου Α/Σφυρίου Ε | 2-0 | ( | 21 | - | 14 | , | 21 | - | 19 | , | - | ) | |||||||||
GROUP B | 22.6 | Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ | vs | Dacheva P/Nikolova D | 2-0 | ( | 21 | - | 19 | , | 21 | - | 16 | , | - | ) | |||||||||
GROUP C | 22.6 | Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ | vs | Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ | 2-0 | ( | 21 | - | 7 | , | 21 | - | 18 | , | - | ) | |||||||||
GROUP D | 22.6 | Μάτιου Δ/Τερζίου Φ | vs | Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε | 2-0 | ( | 21 | - | 6 | , | 21 | - | 9 | , | - | ) | |||||||||
GROUP A | 22.6 | Δημητριάδου Σ/Πανταζή Φ | vs | Βερνάρδου Α/Σφυρίου Ε | 0-2 | ( | 13 | - | 21 | , | 16 | - | 21 | , | - | ) | |||||||||
GROUP B | 22.6 | Παρασκευαίδου Χ/Χατζηβασιλείου Β | vs | Dacheva P/Nikolova D | 0-2 | ( | 12 | - | 21 | , | 11 | - | 21 | , | - | ) | |||||||||
GROUP C | 22.6 | Αποστολίδου Σ/Kimble C | vs | Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ | 2-0 | ( | 21 | - | 9 | , | 21 | - | 9 | , | - | ) | |||||||||
GROUP D | 22.6 | Τριγωνίδου Π/Χάνα Μ | vs | Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε | 1-2 | ( | 21 | - | 14 | , | 16 | - | 21 | , | 14 | - | 16 | ) | |||||||
GROUP A | 22.6 | Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. | vs | Δημητριάδου Σ/Πανταζή Φ | 2-0 | ( | 21 | - | 13 | , | 21 | - | 10 | , | - | ) | |||||||||
GROUP B | 22.6 | Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ | vs | Παρασκευαίδου Χ/Χατζηβασιλείου Β | 2-0 | ( | 21 | - | 12 | , | 21 | - | 12 | , | - | ) | |||||||||
GROUP C | 22.6 | Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ | vs | Αποστολίδου Σ/Kimble C | 2-1 | ( | 17 | - | 21 | , | 21 | - | 16 | , | 15 | - | 9 | ) | |||||||
GROUP D | 22.6 | Μάτιου Δ/Τερζίου Φ | vs | Τριγωνίδου Π/Χάνα Μ | 2-0 | ( | 21 | - | 12 | , | 21 | - | 14 | , | - | ) | |||||||||
Quarter Final | Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. | vs | Dacheva P/Nikolova D | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Quarter Final | Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε. | vs | Παπαδοπούλου Χ./Χατζηδημητρίου Γ. | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Quarter Final | Μάτιου Δ/Τερζίου Φ | vs | Αποστολίδου Σ/Kimble C | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Quarter Final | Βερνάρδου Α./Σφυρίου Ε. | vs | Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Semi Final | Winner match Νο13 | vs | Winner match Νο14 | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
Semi Final | Winner match Νο15 | vs | Winner match Νο16 | ( | - | , | - | , | - | ) | |||||||||||||||
FINAL | Winner match Νο17 | vs | Winner match Νο18 | ( | - | , | - | , | - | ) |
Σχετικά Άρθρα
- Ολοκληρώθηκε το διεθνές προπονητικό σεμινάριο μπιτς βόλεϊ
- Ξεκινάει το διεθνές προπονητικό σεμινάριο μπιτς βόλεϊ
- Ο Δήμος Θεσσαλονίκης βράβευσε τους Θοδωρή Παπαδημητρίου, Παναγιώτη Ιωαννίδη για το χάλκινο μετάλλιο στο παγκόσμιο της Ίου
- Ευρωπαϊκό μπιτς βόλεϊ Κ18: Για τις θέσεις κατάταξης οι Ελληνικές ομάδες
- Ευρωπαϊκό μπιτς βόλεϊ Κ18: Πρόκριση στις 24 καλύτερες ομάδες για Κεσκίνη, Κοντοστάθη