osfp  aris panaxiakos aothiras porfyrasnew small AIAS SM n amazones   THETIS SM  ilisiakos smmarkopoulo   PAOK FC Logo  panathinaikos  AEK SM LAMIA SM

Πρόγραμμα και διαιτητές (15-20/10)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής της Volley League Ανδρών και της 2ης και 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Volley League Γυναικών.

Volley League - 1η αγωνιστική

Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021

Ερμούπολη, 19.15 ΕΡΤ-3: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Βουδούρης, Παρατηρητής: Μπαρμπούνης, Συρίγος, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021

Ηράκλειο, 17:00 (L.Str.): Ο.Φ.Η. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Αγγελίδης, Καραπουλάκης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κουνδουράκη, Κανδηλιεράκης, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.

Βέροια, 19:00 (L.Str.): Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Χανός, Βένος, Γραμματεία: Ψάρρα.

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021


Αγιος Θωμάς Μαρούσι, 16:30 (L.Str.): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Π. Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Πρέντζας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κατερλή, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Volley League Γυναικών - 2η αγωνιστική

Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης, 18.00: Α.Ο. Θήρας - Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Νικάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Λορέντζου.

Μαρκοπούλου, 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου - Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Αρβανίτης, Παυλάκης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Ν. Φιλαδέλφειας «Απ. Κόντος», 18.45: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σταυράτη, Καλούδας, Γραμματεία: Κρανιά.

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη, 19.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Ράντσιου, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ανδρέου, Μουζακίτη, Γραμματεία: Καλιγέρη.

«Στ. Καλαϊτζής» Νέα Ερυθραία, 19.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Αντωνίου.

Άγιος Θωμάς Μαρούσι, 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Μουλά Λ., Χρηστίδης, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Χατζηθωμά, Μαλλιάρη, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Μίκρας, 20.00: Α.Σ. Άρης - Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Αβραμίδης, Σταυριανίδης, Επόπτες: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Βασδέκης, Γραμματεία: Σιδηρά.

Volley League Γυναικών - 3η αγωνιστική

Τετάρτη 20 Οκτωβρίου 2021

Μίκρας, 18.00: Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Ισκάς, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας, 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Μαυράκης, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Τσάβου.

Γ. Γεννηματάς Βούλας, 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Βελώνης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σπίγγου, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 18.30: Α.Π.Σ. Αίας - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Μαυρίδης, Δημητρίου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Κοτσικάρη, Γραμματεία: Λάμπρου.

Δ.Α.Κ. Νάξου, 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Κουκουμάκας, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Κλειστό Ιλίσιων Αντώνης Φώτσης, 19.45: Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Λιάκου, Μεταξά, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.

Π. Σαλπέας Πειραιάς, 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Νικάκης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Παπαχατζής, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.