osfp  aris panaxiakos aothiras porfyrasnew small AIAS SM n amazones   THETIS SM  ilisiakos smmarkopoulo   PAOK FC Logo  panathinaikos  AEK SM LAMIA SM

Πρόγραμμα και διαιτητές (22-24/10)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 22-24 Οκτωβρίου.

Volley League - 2η αγωνιστική


Παρασκευή 22 Οκτωβρίου 2021,

Zηρίνειο, 19.15 ΕΡΤ-3: Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τόλιος, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

Αγίου Θωμά, 17:00 (L.Str.): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Ονόπας, Νικάκης, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Βαρατάσης, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Κροίσος Πέρσης, Νέα Σμύρνη, 18:00 (L.Str.):  Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Βουδούρης, Βελώνης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Γεωργιάδης Στ., Κατσιάρας, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Μελίνα Μερκούρη, Ρέντη, 19:30 (L.Str.): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σπίγγου, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Volley League Γυναικών - 4η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

Μ. Μερκούρη Ρέντη, 16.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Γεωργάκη, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Ανδρέου, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Λυκούδη.

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης, 18.00: Α.Ο. Θήρας - Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Δρόσος, Μουζακίτη, Γραμματεία: Νικολάου.

Μίκρας, 18.00: Α.Σ. Άρης - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Κακάτσιου, Γραμματεία: Πασπαλά.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 18.30: Α.Π.Σ. Αίας - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπέλλος Εμ., Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Καπλάνης, Βασδέκης, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Απ. Κόντος Νέα Φιλαδέλφεια, 18.45: Α.Ε.Κ. - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Ράντσιου, Μάλφας, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κολλάρου, Κοσμόπουλος, Γραμματεία: Κρανιά.

Αγ. Θωμάς Μαρούσι, 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Μαρκάτης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Κώτσιας, Σταυράτη, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Στ. Καλαϊτζής Νέα Ερυθραία, 20.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τσίτσικας Ν., Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ταλάρου.

Pre League Ανδρών - Α' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

Στ. Καλαϊτζής Νέα Ερυθραία, 17.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός - Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Πρέντζας, Τσίτσικας, Γραμματεία: Πεσίνογλου, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Αιγίου, 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων - Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος, Γραμματεία: Δανιά, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.

Βαθέως, 19.00: Α.Σ. Κέρκης - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Χρηστίδης, Παπαχατζής Π., Γραμματεία: Ζαβού, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Pre League Ανδρών - Β' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 18.00: Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Τσιούλα, Γραμματεία: Λάμπρου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Τ9 Κατερίνης, 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός - Α.Σ. Άθλος
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δαλκιράνης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Θεμελής.

2ο Λυκ. Κομοτηνής, 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Παπαχρήστου, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Pre League Γυναικών - Α' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - Α.Σ.Π. Κόρινθος

Διαιτητές: Μουζούλας, Γεωργιάδης Εμ., Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021

Ζηρίνειο, 17.30: Ζ.Α.Ο.Ν. - Α.Σ. Μακεδόνες

Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Νυδριώτη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Ανδρέας Βαρίκας Νέα Σμύρνη, 18.30: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Κουτσούλας, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Pre League Γυναικών - Β' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων - Γ.Σ. Ηλιούπολης
Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Τόλιος, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Βότση, 18.00: Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση - Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Σιδηρά.

Παραλίας, 18.00: Απόλλων Καλαμάτας - Α.Γ.Σ. Άρτεμις
Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης, Γραμματεία: Βλαχούδη, Παρατηρητής: Γεωργουλέας.

Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Α' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021

Μ. Παρασκευόπουλος, 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη - Α.Ο. Καβάλας
Διαιτητές: Τονονίδης, Σταυρίδης, Γραμματεία: Σκαρλατούδη.

Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Γιωγιού, Μαλακίδης, Γραμματεία: Δρούκα.

Ι. Λεμονίδης Αμπελόκηποι, 18.00: Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Γαία Δράμας
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Ι., Γραμματεία: Χαλκιά.

Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Β' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021


Κατσιμίδου Τρίκαλα, 18.00: Α.Σ. Ασκληπιός - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας, Γραμματεία: Σφονδύλη.

Αγριάς Βόλου, 18.00: Α.Σ. Αργώ - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Παρασκευάς, Γραμματεία: Μακρυγιάννη.

Ιωαννίνων, 18.00: Α.Σ. Γιάννενα - Ε.Α. Λαρίσης
Διαιτητές: Αποστόλου, Τζελέτας, Γραμματεία: Ζαρογιάννη.

Γέφυρας Θεσσαλονίκης, 18.00: Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Διαιτητές: Δρανίτσας, Λούμσι, Γραμματεία: Ιωαννίδου.