Το πρόγραμμα του Α1 και Α2 υποομίλου της Α2 Ανδρών για τις θέσεις 1-4 και 5-8
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ. πραγματοποιήθηκαν την Δευτέρα 18 Φεβρουαρίου οι κληρώσεις των προγραμμάτων για τον καθορισμό των θέσεων 1-4 και 5-8 στον 1ο και 2ο υποόμιλο της Α2 Ανδρών. Αναλυτικά:
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
Το πρόγραμμα των θέσεων 1-4
1η αγωνιστική - 2 & 3 Μαρτίου
ΟΦΗ - ΓΣ Πανιώνιος
Ροδίων Άθλησις - Πανερυθραϊκός
2η αγωνιστική - 9 & 10 Μαρτίου
Ροδίων Άθλησις - ΟΦΗ
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΣ Πανιώνιος
3η αγωνιστική - 16 & 17 Μαρτίου
ΓΣ Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις
ΟΦΗ - ΑΣ Πανερυθραϊκός
4η αγωνιστική - 23 & 24 Μαρτίου
ΓΣ Πανιώνιος - ΟΦΗ
ΑΣ Πανερυθραϊκός - Ροδίων Άθλησις
5η αγωνιστική 30 & 31 Μαρτίου
ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις
ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Πανερυθραϊκός
6η αγωνιστική - 6 & 7 Απριλίου
Ροδίων Άθλησις - ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΟΦΗ
Το πρόγραμμα των θέσεων 5-8
1η αγωνιστική - 2 & 3 Μαρτίου
ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΟ Αιγιαλέων - ΣΦΑΜ Φοίβος
2η αγωνιστική - 9 & 10 Μαρτίου
ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟ Καλαμάτα 80
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΕΠ Ολυμπιάς
3η αγωνιστική - 16 & 17 Μαρτίου
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΣΦΑΜ Φοίβος
4η αγωνιστική - 23 & 24 Μαρτίου
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Καλαμάτα 80
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΟ Αιγιαλέων
5η αγωνιστική 30 & 31 Μαρτίου
ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΣΦΑΜ Φοίβος
6η αγωνιστική - 6 & 7 Απριλίου
ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΟ Καλαμάτα 80
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
Το πρόγραμμα των θέσεων 1-4
1η αγωνιστική - 2 & 3 Μαρτίου
ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΓΣ Απόλλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας
2η αγωνιστική - 9 & 10 Μαρτίου
ΓΣ Απόλλων - ΑΣ Κέρκης
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Νέοι Βύρωνος
3η αγωνιστική - 16 & 17 Μαρτίου
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΓΣ Απόλλων
ΑΣ Κέρκης - ΔΑΣ Δραπετσώνας
4η αγωνιστική - 23 & 24 Μαρτίου
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΣ Κέρκης
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Απόλλων
5η αγωνιστική - 30 & 31 Μαρτίου
ΑΣ Κέρκης - ΓΣ Απόλλων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΔΑΣ Δραπετσώνας
6η αγωνιστική - 6 & 7 Απριλίου
ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΣ Κέρκης
Το πρόγραμμα των θέσεων 5-7
1η αγωνιστική - 2 Μαρτίου
ΑΣ Κόροιβος - ΑΕ Αρμενίων
2η αγωνιστική - 9 Μαρτίου
ΕΑ Πατρών - ΑΣ Κόροιβος
3η αγωνιστική - 16 Μαρτίου
ΑΕ Αρμενίων - ΕΑ Πατρών
4η αγωνιστική - 23 Μαρτίου
ΑΕ Αρμενίων - ΑΣ Κόροιβος
5η αγωνιστική - 30 Μαρτίου
ΑΣ Κόροιβος - ΕΑ Πατρών
6η αγωνιστική - 6 Απριλίου
ΕΑ Πατρών - ΑΕ Αρμενίων