gei   milon   olimpiada sm   kalamata80  panionios   panerithraikos   aigialeon logo sm   NEOIVIRONAS    KERKIS   drapetsona    armeniki

 

ATHLOS   pigasospolicxnis sm n    makedonikoslogo     xanth sma     panorama      spaklogo    pierikos    aristotelisskidras   komotini   filipposverias   aris   ermogenis

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών

Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων της Α' και Β' ζώνης του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα είναι το διήμερο 7-8 Νοεμβρίου 2020.

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ


Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ. Πετρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020        

Σ.Φ.Π. Χανίων - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Α.Ε. Αρμενίων
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Γ.Σ. Πετρούπολης
            
2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Σ.Φ.Π. Χανίων
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ε. Αρμενίων
            
3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ε. Αρμενίων - Γ.Ε. Ηρακλείου
Σ.Φ.Π. Χανίων - Γ.Σ. Πετρούπολης
            
4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020            

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Α.Ε. Αρμενίων
Σ.Φ.Π. Χανίων - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Ε. Ηρακλείου
            
5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020            

Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ε. Αρμενίων -    Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Γ.Σ. Πετρούπολης

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020        

Γ.Ε. Ηρακλείου - Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ε. Αρμενίων -    Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
            
7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020        

Σ.Φ.Π. Χανίων -    Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ε. Αρμενίων - Γ.Σ. Πετρούπολης
            
8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Σ. Πετρούπολης - Σ.Φ.Π. Χανίων
            
9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ε. Αρμενίων -    Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Σ.Φ.Π. Χανίων
Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Πετρούπολης
            
10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020        

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Γ.Ε. Ηρακλείου
Σ.Φ.Π. Χανίων -    Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος

Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου

Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου

Α.Σ. Κόροιβος

Α.Ε.Π Ολυμπιάς

Α.Σ. Άθληση

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020            


Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Α.Σ. Κόροιβος
Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Σ. Άθληση
            
2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Σ. Κόροιβος
            
3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020        

Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Κόροιβος - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Α.Σ. Άθληση
            
4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Σ. Κόροιβος
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
            
5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020    
        
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Κόροιβος - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Α.Σ. Άθληση

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020        

Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Σ. Κόροιβος - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
            
7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020            

Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Α.Σ. Κόροιβος - Α.Σ. Άθληση
            
8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021            

Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Σ. Κόροιβος
Α.Σ. Άθληση - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
            
9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021        

Α.Σ. Κόροιβος -    Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου    - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Σ. Άθληση
            
10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021        

Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος    - Α.Σ. Κόροιβος

Α.Σ. Άθληση - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ένωση Τούμπας
Α.Π.Σ. Φθία
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Χ.Α.Ν.Θ.
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020           

Ένωση Τούμπας -    Χ.Α.Ν.Θ
Α.Π.Σ. Φθία - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020       

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Ένωση Τούμπας
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Π.Σ. Φθία - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Χ.Α.Ν.Θ
Ένωση Τούμπας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Ένωση Τούμπας - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων -    Χ.Α.Ν.Θ

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020       

Χ.Α.Ν.Θ    - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Ένωση Τούμπας
Α.Π.Σ. Φθία - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-12 Δεκεμβρίου 2020       

Χ.Α.Ν.Θ    - Ένωση Τούμπας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων -    Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Ένωση Τούμπας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Π.Σ. Φθία - Χ.Α.Ν.Θ
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Α.Π.Σ. Φθία
Χ.Α.Ν.Θ    - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων -    Ένωση Τούμπας

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020       

Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Π.Σ. Φθία - Ένωση Τούμπας
Χ.Α.Ν.Θ    - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020       

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας -    Χ.Α.Ν.Θ
Ένωση Τούμπας - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων -    Α.Π.Σ. Φθία


Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Μακεδονικός
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Σ. Ελπίς

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020           

Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Σ. Μακεδονικός - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου -    Α.Σ. Ελπίς
           
2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
           
3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Ελπίς
           
4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020       

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου -    Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
           
5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020       

Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης -    Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ. Ελπίς

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020       

Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης -    Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
           
7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ελπίς
           
8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020           

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου -    Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης -    Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
           
9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020           

Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης -    Α.Σ. Ελπίς
           
10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020       

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου -    Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Μακεδονικός