aonairaklis kif gei   messaras   abelokipoi   agia paraskevi sm   apollon kalamatas   vironas logo    apollonios     636735957002980318 o    PETROUPOLI n   messiniakos

 

pefka   foinikasalexandroupolis     filathlitikoslarisaikos   ment   niki alexandro sm    ELPISABELOKIPONn   stavroupolis   giannena  kavala asklipios  eal    neagenea

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών

Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων της Α' και Β' ζώνης του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα είναι το διήμερο 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου.

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Σ.Π. Απόλλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Ε.Α. Πατρών
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 30 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Ε.Α. Πατρών
Ένωση Βύρωνα - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Σ.Π. Απόλλων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ε.Α. Πατρών - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης

3η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Α.Ε. Αμπελοκήπων - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ένωση Βύρωνα - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Ε.Α. Πατρών
Α.Σ.Π. Απόλλων - ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ένωση Βύρωνα
Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - Ε.Α. Πατρών

5η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ένωση Βύρωνα - Α.Σ.Π. Απόλλων
Ε.Α. Πατρών - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Ε. Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ε.Α. Πατρών
Α.Σ.Π. Απόλλων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης

7η Αγωνιστική 12-12 Δεκεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ε.Α. Πατρών - Α.Σ.Π. Απόλλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα - ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Α.Σ.Π. Απόλλων
Ε.Α. Πατρών - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

9η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Ένωση Βύρωνα - Ε.Α. Πατρών
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Ένωση Βύρωνα
Ε.Α. Πατρών - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - Α.Σ.Π. Απόλλων

11η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Ένωση Βύρωνα - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Α.Σ.Π. Απόλλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Ε.Α. Πατρών - ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Σ.Π. Απόλλων - Ένωση Βύρωνα
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Ε.Α. Πατρών
ΡΕΠΟ - Α.Ε. Αμπελοκήπων

13η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Ε.Α. Πατρών - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Σ.Π. Απόλλων
Ένωση Βύρωνα - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική 20-21 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Σ.Π. Απόλλων - Ε.Α. Πατρών
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - Ένωση Βύρωνα

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ. Πετρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Ε. Ηρακλείου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
ΡΕΠΟ - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Σ. Πετρούπολης

2η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Γ.Ε. Ηρακλείου - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου

3η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
ΡΕΠΟ - Γ.Ε. Ηρακλείου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Σ. Πετρούπολης

4η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - ΡΕΠΟ
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής

5η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
ΡΕΠΟ - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Ε. Ηρακλείου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Σ. Πετρούπολης

6η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Ε. Ηρακλείου

7η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Γ.Ε. Ηρακλείου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
ΡΕΠΟ - Γ.Σ. Πετρούπολης

8η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος

9η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Γ.Σ.Κ. Ηρακλής- Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Ε. Ηρακλείου
ΡΕΠΟ - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Σ. Πετρούπολης

10η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - ΡΕΠΟ
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

ΡΕΠΟ - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Σ. Πετρούπολης

12η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - ΡΕΠΟ
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ. Πετρούπολης - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου

13η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
ΡΕΠΟ - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Πετρούπολης

14η Αγωνιστική 20-21 Φεβρουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - ΡΕΠΟ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Σ. Ελπίς
Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Ε.Ο. Σταυρούπολης
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020

Α.Σ. Ελπίς - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Ο. Καβάλας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Σ. Γαία Δράμας

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Σ. Ελπίς
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Γ. Νίκη - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Γαία Δράμας

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Ελπίς - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Ε.Ο. Σταυρούπολης

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας - Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Α.Σ. Γαία Δράμας

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Γ.Σ.Γ. Νίκη - A.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας - Α.Σ. Γαία Δράμας

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Α.Σ. Ελπίς - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Ο. Καβάλας - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Σ. Γαία Δράμας

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Ο. Καβάλας
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Σ. Ελπίς

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Α.Ο. Καβάλας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Σ. Γαία Δράμας

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Ελπίς - Α.Ο. Καβάλας
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας - Γ.Σ.Γ. Νίκη

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Ε.Ο. Σταυρούπολης - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Σ. Ελπίς
Α.Ο. Καβάλας - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Γαία Δράμας

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Ο. Καβάλας

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ. Ασκληπιός
Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Αργώ Βόλου
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Γιάννενα

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020

Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Σ. Γιάννενα

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Ε.Α. Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Αργώ Βόλου

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Γιάννενα

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Γιάννενα

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Ε.Α. Λαρίσης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Ασκληπιός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Γιάννενα

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Ε.Α. Λαρίσης - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Ασκληπιός

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ε.Α. Λαρίσης
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Σ. Γιάννενα

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Π.Ο.Γ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Ε.Α. Λαρίσης
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Γιάννενα

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Ε.Α. Λαρίσης - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Ασκληπιός
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Γιάννενα

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός - Ε.Α. Λαρίσης
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Αποσύρεται από την Α2 και ο Μεσσηνιακός