Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής της Προημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ18

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής της Προημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ18.

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ18

Α' Όμιλος (Μουδανιά)

Πέμπτη 12 Μαΐου 2022


ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-15, 25-18, 25-10)
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (09-25, 11-25, 21-25)

Παρασκευή 13 Μαΐου 2022

18.00: ΓΣ Αντίκυρα - ΜΓΣ Εθνικός
20.00: ΠΟ Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός

Σάββατο 14 Μαΐου 2022

15.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΠΟ Μουδανιών

Βαθμολογία Α' Ομίλου

1. ΜΓΣ Εθνικός 3β. (3-0)
2. ΠΟ Μουδανιών 3β. (3-0)
3. ΓΣ Αντίκυρα 0β. (0-3)
4. ΣΦΚ Πιερικός 0β. (0-3)

Β' Όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)

Πέμπτη 12 Μαΐου 2022


Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας 3-1
ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΑΟΚ 0-3

Παρασκευή 13 Μαΐου 2022

15.00: ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης
17.00: ΠΑΟΚ - ΑΟ Πρέβεζας

Σάββατο 14 Μαΐου 2022

15.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΠΑΟΚ

Βαθμολογία Β' Ομίλου

1. ΠΑΟΚ 3β. (3-0)
2. Πήγασος Πολίχνης 3β. (3-1)
3. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (1-3)
4. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (0-0)

Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022

Μουδανιά 13.00: Α1 - Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Β1 - Α2

Γ' Όμιλος (Μίλωνας)

Πέμπτη 12 Μαΐου 2022


ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΑ Κόροιβος 3-0 (25-20, 25-18, 25-23)
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (22-25, 20-25, 21-25)

Παρασκευή 13 Μαΐου 2022

15.00: ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟΝΣ Μίλων
17.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣΑ Κόροιβος

Σάββατο 14 Μαΐου 2022

10.30: ΑΣΑ Κόροιβος - ΟΠΕ Χαλκίδας
13.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός

Βαθμολογία Γ' Ομίλου

1. ΑΟΝΣ Μίλων 3β. (3-0)
2. ΑΣ Πανερυθραϊκός 3β. (3-0)
3. ΟΠΕ Χαλκίδας 0β. (0-3)
4. ΑΣΑ Κόροιβος 0β. (0-3)

Δ' Όμιλος (Σελεπίτσαρι Νίκαιας)

Πέμπτη 12 Μαΐου 2022


ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕΚ 0-3 (22-25, 22-25, 17-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΑΘΛΗΣΗ 3-2 (27-25, 23-25, 17-25, 27-25, 15-10)

Παρασκευή 13 Μαΐου 2022

14.00: ΑΘΛΗΣΗ - ΑΕΚ
20.30: ΑΟ Ιωνικός - ΓΕ Ηρακλείου

Σάββατο 14 Μαΐου 2022

13.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΘΛΗΣΗ
19.00: ΑΕΚ - ΑΟ Ιωνικός

Βαθμολογία Δ' Ομίλου

1. ΑΕΚ 3β. (3-0)
2. ΑΟ Ιωνικός 2β. (3-2)
3. ΑΘΛΗΣΗ 1β. (2-3)
4. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (0-3)

Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022

Μίλωνα 13.00: Γ1 - Δ2
Σελεπίτσαρι 20.00: Δ1 - Γ2

 

πηγή: volleyball.gr