pao osfppaok FOINIKAS NEWLOGO KIFISIA AOP  OFI SM milon  filippos VERIAS

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2021-22

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2021-22, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το πρωί της Πέμπτης στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ..

Α' ΖΩΝΗ


Α' ΟΜΙΛΟΣ

    
1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης    
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΡΕΠΟ    
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΣ Κόροιβος    
                
2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΓΣ Πετρούπολης    Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου1
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΕΠ Ολυμπιάς    
ΑΣ Κόροιβος-ΡΕΠΟ    
                
3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Πετρούπολης
ΡΕΠΟ-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης    
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΣ Κόροιβος    
                
4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

 
ΓΣ Πετρούπολης-ΡΕΠΟ

Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΕΠ Ολυμπιάς    
ΑΣ Κόροιβος-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης    
                
5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

 
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΓΣ Πετρούπολης

ΡΕΠΟ-Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου    
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΣ Κόροιβος    

Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)


ΑΟ Φλοίσβος-ΑΟ Νέοι Βύρωνος    
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΣΦΑΜ Φοίβος    
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αρμενίων    
                
2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας    
ΑΕ Αρμενίων-ΣΦΑΜ Φοίβος    
                
3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΟ Νέοι Βύρωνος    
ΑΟ Φλοίσβος-ΑΕ Αρμενίων    
                
4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΓΕ Ηρακλείου-ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Φλοίσβος-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας    
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος    
                
5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΟ Φλοίσβος    
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΑΕ Αρμενίων    


Β' ΖΩΝΗ

Α' ΟΜΙΛΟΣ


1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΠΣ Φθία    
ΧΑΝΘ-ΓΣ Πανηπειρωτικός    
                
2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας    
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΠΣ Φθία    
                
3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία-ΑΕΝ Πανοράματος    
ΑΣ Μακεδονικός-ΓΣ Πανηπειρωτικός    
                
4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φθία
ΑΣ Μακεδονικός-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας    
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΕΝ Πανοράματος    
                
5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία-ΑΣ Μακεδονικός    
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΓΣ Πανηπειρωτικός    

Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΟΠΑΘ Περσέας-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣΑ Έβρος-Ένωση Τούμπας    
ΡΕΠΟ-ΑΣ Ελπίς    
                
2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΡΕΠΟ-ΟΠΑΘ Περσέας
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣΑ Έβρος    
ΑΣ Ελπίς-Ένωση Τούμπας    
                
3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)

ΑΣΑ Έβρος-ΡΕΠΟ
Ένωση Τούμπας-ΜΓΣ Εθνικός    
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΣ Ελπίς    
                
4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)
    
ΡΕΠΟ-Ένωση Τούμπας
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΣΑ Έβρος    
ΑΣ Ελπίς-ΜΓΣ Εθνικός    
                
5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΜΓΣ Εθνικός-ΡΕΠΟ
Ένωση Τούμπας-ΟΠΑΘ Περσέας    
ΑΣΑ Έβρος-ΑΣ Ελπίς