pao osfppaok FOINIKAS NEWLOGO KIFISIA AOP  OFI SM milon  filippos VERIAS

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2021-22

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2021-22, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ..

Α' ΖΩΝΗ

Α' ΟΜΙΛΟΣ


1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΓΣΚ Ηρακλής-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΕΑΠ-ΑΟΝΣ Μίλων   
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΣΠ Απόλλων   

2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΕΑΠ   
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟΝΣ Μίλων   

3η αγωνιστική (20/11)    8η αγωνιστική (8/1)
 

ΕΑΠ-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝΣ Μίλων-ΟΦΑ Απολλώνιος   
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΣΠ Απόλλων   
               
4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣΚ Ηρακλής-ΕΑΠ
ΑΣΠ Απόλλων-ΟΦΑ Απολλώνιος   
               
5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΟΦΑ Απολλώνιος-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΣΚ Ηρακλής   
ΕΑΠ-ΑΣΠ Απόλλων   

Β' ΟΜΙΛΟΣ
    
1η αγωνιστική (6/11)    6η αγωνιστική (11/12)

ΝΟΠ Ρεθμύμνου-ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣ Πετρούπολης   
ΓΕ Ηρακλείου-Ένωση Βύρωνα   
               
2η αγωνιστική (13/11)    7η αγωνιστική (18/12)

ΓΕ Ηρακλείου-ΝΟΠ Ρεθμύμνου
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης   
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Πετρούπολης   
               
3η αγωνιστική (20/11    8η αγωνιστική (8/1)

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αμπελοκήπων   
ΝΟΠ Ρεθμύμνου-Ένωση Βύρωνα   
               
4η αγωνιστική (27/11)    9η αγωνιστική (15/1)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πετρούπολης
ΝΟΠ Ρεθμύμνου-ΑΟΝ Αργυρούπολης   
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αμπελοκήπων   
               
5η αγωνιστική (4/12)    10η αγωνιστική (22/1)

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πετρούπολης-ΝΟΠ Ρεθμύμνου   
ΑΟΝ Αργυρούπολης-Ένωση Βύρωνα   

Β' ΖΩΝΗ

Α' ΟΜΙΛΟΣ


1η Αγωνιστική (23/10)     8η αγωνιστική (11/12)

ΓΣΓ Νίκη-ΑΟ Καβάλα
ΜΑΣ Νέα Γενιά-Φοίνικας Αλεξ/πολης   
ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Γαία Δράμας   
Ρεπό-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας   

2η Αγωνιστική (30/10)     9η αγωνιστική (18/12)

Ρεπό-ΓΣΓ Νίκη
ΑΟ Καβάλα-ΜΑΣ Νέα Γενιά   
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΣ Ελπίς   
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΣ Γαία Δράμας   

3η Αγωνιστική (6/11)     10η αγωνιστική (8/1)

ΜΑΣ Νέα Γενιά-Ρεπό
ΑΣ Ελπίς-ΑΟ Καβάλα   
ΑΣ Γαία Δράμας-Φοίνικας Αλεξ/πολης   
ΓΣΓ Νίκη-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας   

4η Αγωνιστική (13/11)     11η αγωνιστική (15/1)

Ρεπό-ΑΣ Ελπίς
ΓΣΓ Νίκη-ΜΑΣ Νέα Γενιά   
ΑΟ Καβάλα-ΑΣ Γαία Δράμας   
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-Φοίνικας Αλεξ/πολης   

5η Αγωνιστική (20/11)     12η αγωνιστική (22/1)

ΑΣ Γαία Δράμας-Ρεπό
ΑΣ Ελπίς-ΓΣΓ Νίκη   
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΟ Καβάλα   
ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας   

6η Αγωνιστική (27/11)     13η αγωνιστική (29/1)

Ρεπό-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΓΣΓ Νίκη-ΑΣ Γαία Δράμας   
ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΑΣ Ελπίς   
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΟ Καβάλα   

7η Αγωνιστική (4/12)     14η αγωνιστική (5/2)

ΑΟ Καβάλα-Ρεπό
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΓΣΓ Νίκη   
ΑΣ Γαία Δράμας-ΜΑΣ Νέα Γενιά   
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας   

Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (23/10)     8η αγωνιστική (11/12)

ΑΣ Ασκληπιός-ΕΟ Σταυρούπολης   
ΑΣ Αργώ Βόλου-ΦΓΣ Πρέβεζας   
ΑΣ Γιάννενα-ΕΑ Λαρίσης   
ΠΟΓ Ηρακλής-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   

2η Αγωνιστική (30/10)     9η αγωνιστική (18/12)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΑΣ Ασκληπιός
ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΣ Αργώ Βόλου   
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Γιάννενα   
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΑ Λαρίσης   

3η Αγωνιστική (6/11)     10η αγωνιστική (8/1)

ΑΣ Αργώ Βόλου-ΠΟΓ Ηρακλής
ΑΣ Γιάννενα-ΕΟ Σταυρούπολης   
ΕΑ Λαρίσης-ΦΓΣ Πρέβεζας   
ΑΣ Ασκληπιός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   

4η Αγωνιστική (13/11)    11η αγωνιστική (15/1)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΑΣ Γιάννενα   
ΑΣ Ασκληπιός-ΑΣ Αργώ Βόλου   
ΕΟ Σταυρούπολης-ΕΑ Λαρίσης   
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΦΓΣ Πρέβεζας
    
5η Αγωνιστική (20/11)     12η αγωνιστική (22/1)

ΕΑ Λαρίσης-ΠΟΓ Ηρακλής
ΑΣ Γιάννενα-ΑΣ Ασκληπιός   
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΕΟ Σταυρούπολης   
ΑΣ Αργώ Βόλου-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός   

6η Αγωνιστική (27/11)     13η αγωνιστική (29/1)

ΠΟΓ Ηρακλής-ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Ασκληπιός-ΕΑ Λαρίσης   
ΑΣ Αργώ Βόλου-ΑΣ Γιάννενα   
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΟ Σταυρούπολης   

7η Αγωνιστική (4/12)     14η αγωνιστική (5/2)

ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΟΓ Ηρακλής
ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Ασκληπιός   
ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Αργώ Βόλου   
ΑΣ Γιάννενα-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός