Πρόγραμμα φιλικών αγώνων της περιόδου 2018-2019
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
To πρόγραμμα φιλικών της περιόδου 2018-2019 : (θα ανανεώνεται συνεχώς)
18/9
19.30 Μακεδονικός - ΑΕΝ Πανοράματος (Νεάπολη)
19/9
Άρτεμις Κορυδαλλού – Παναθηναϊκός
Ηρακλής Θεσσαλονίκης – ΧΑΝΘ (Κατσάνειο) 19.00
19.30 Α.Σ. Παπάγου-Α.Σ. Ηλιούπολης στο κλειστό Παπάγου
21.00 Πήγασος Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς
Τουρνουά Πάτρας (Κηφισιά – Φοίνικας – Ηρακλής Θεσσαλονίκης)
20/9
Ολυμπιακός - Turkish Airlines
20.30 Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός (Εύοσμος)
21/9
ΖΑΟΝ - ΠΑΟ στο Ζηρίνειο 7.30-9.30
Ολυμπιακός - Νέα Σαλαμίνα (18:00) (1ος αγώνας) (ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΥΠΡΟΥ)
Ηλιούπολη - Πανναξιακός
ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός - Turkish Airlines
22/9
ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΚ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΥΛΑΙΑΣ)
ΑΣΠ Κόρινθος-Απόλλων Καλαμάτας (22/9, 19:00)
17.00 ΓΑΝΣ Ιρις – Πετρούπολη ΖΗΡΙΝΕΙΟ
19.00 Ηρακλής Κηφισιάς – Πρωταθλητές Πεύκων ΖΗΡΙΝΕΙΟ
Διεθνές Τουρνουά των Βαλκανίων με Συμμετοχή του Ηρακλή Θεσσαλονίκης
ΑΣ Παπάγου - Απόλλων Κερατσινίου (17.30)
(Τελικός Τουρνουά ΚΥΠΡΟΥ) Νικητής 1ου αγώνα - Νικητής 2ου αγώνα (19:30) ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ (Α)
18.30: ΑΕΚ – Βριλήσσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΕΚ γήπεδο ΦΕΑ
20.45: Μακεδόνες Αξιού – Αιγάλεω ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΕΚ γήπεδο ΦΕΑ
Μαρκόπουλο - Πανναξιακός
23/9
ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΚ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΕΚ γήπεδο ΦΕΑ 17.30: Τελικός μεταξύ των νικητών της προηγούμενης ημέρας
17.00 Πρωταθλητές Πεύκων – Πετρούπολη ΖΗΡΙΝΕΙΟ
19.00 Ηρακλής Κηφισιάς – ΓΑΝΣ Ίρις ΖΗΡΙΝΕΙΟ
18.00 Αμαζόνες - ΖΑΟΝ στο κλειστό "Στέλιος Καλαϊτζής)
24/9
Παπάγου - Πανιώνιος (21.30)
26/9
ΑΣΠ Κόρινθος-Ενωση Βύρωνα (26/9, 20:30)
19.00 Ολυμπιακός - Πορφύρας
19.00 Eθνικός Αλεξανδρούπολης - Κομοτηνή
21.30 Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός
Τουρνουά στην Κύπρο με την συμμετοχή της Ανόρθωσης της Ολυμπιάδας και της ΧΑΠΟΕΛ & του Παναθηναϊκού
27/9
Τουρνουά στην Κύπρο με την συμμετοχή της Ανόρθωσης της Ολυμπιάδας και της ΧΑΠΟΕΛ & του Παναθηναϊκού
19.00 Kηφισιά - Ολυμπιακός
19.30 Πανερυθραϊκός - Κέρκης
28/9
19.00 Ηρακλής Κηφισιάς – Ένωση Ιλίου (τουρνουά Μεταμόρφωσης – Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης (Κορίνθου & Χείρωνος)
21.00 ΑΟΔ Μεταμόρφωσης – Γλυκά Νερά (τουρνουά Μεταμόρφωσης – Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης (Κορίνθου & Χείρωνος)
Τουρνουά στην Κύπρο με την συμμετοχή της Ανόρθωσης της Ολυμπιάδας και της ΧΑΠΟΕΛ & του Παναθηναϊκού
18.00 Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός
19:00 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΣΚ Λαγκαδά ΔΑΚ Πεύκων
21:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου ΔΑΚ Πεύκων
29/9
17:30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΣΚ Λαγκαδά ΔΑΚ Πεύκων
19:30 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ναύαρχος Βότσης ΔΑΚ Πεύκων
Turkish Airlines - Ολυμπιακός
ΑΣΠ Κόρινθος-Αρτεμις (29/9, 19:00)
1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ «ΠΡΟΤΥΠΕΙΑ» (κλειστό ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)
18.00 ΑΣ Παπάγου - Αμαζόνες
20.00 Αιγάλεω – ΠΑΚ Χαλανδρίου
Αγία Παρασκευή - Πανιώνιος
Τουρνουά Απόλλων Σμύρνης (Απόλλων Σμύρνης, Κηφισιά, ΠΑΟ, Ηρακλής Χαλκίδας
(ώρες αγώνων 18.00 & 20.30)
17.00 Ηρακλής Κηφισιάς – Γλυκά Νερά (τουρνουά Μεταμόρφωσης – Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης (Κορίνθου & Χείρωνος)
19.00 ΑΟΔ Μεταμόρφωσης – Ένωση Ιλίου (τουρνουά Μεταμόρφωσης – Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης (Κορίνθου & Χείρωνος)
Ηλυσιακός - Πανναξιακός
18.00 Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ (ΚΛΕΙΣΤΌ ΕΛΠΙΔΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) τουρνουά Ελπίδας
20.00 Ελπίς Αμπελοκήπων - Άρης (ΚΛΕΙΣΤΌ ΕΛΠΙΔΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) τουρνουά Ελπίδας
17.00 ΖΑΟΝ - Βύρων
30/9
19:00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ναύαρχος Βότσης ΔΑΚ Πεύκων
21:00 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ελπίδα Αμπελοκήπων ΔΑΚ Πεύκων
Turkish Airlines - Ολυμπιακός
1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ «ΠΡΟΤΥΠΕΙΑ» (κλειστό ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)
18.00 Μικρός Τελικός
20.00 Μεγάλος Τελικός
Τουρνουά Απόλλων Σμύρνης (Απόλλων Σμύρνης, Κηφισιά, ΠΑΟ, Ηρακλής Χαλκίδας
(ώρες αγώνων 18.00 & 20.30)
ΑΣΠ Κόρινθος-Πανιώνιος (30/9, 19:00)
ΖΑΟΝ – Πανναξιακός 1.00-3.00 στο Ζηρίνειο
16.00 Ένωση Ιλίου – Γλυκά Νερά (τουρνουά Μεταμόρφωσης – Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης (Κορίνθου & Χείρωνος)
18.00 ΑΟΔ Μεταμόρφωσης – Ηρακλής Κηφισιάς (τουρνουά Μεταμόρφωσης – Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης (Κορίνθου & Χείρωνος)
17.30 Ηττημένος 1 - Ηττημένος 2 (ΚΛΕΙΣΤΌ ΕΛΠΙΔΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) τουρνουά Ελπίδας
19.20 Νικητής 1 -Νικητής 2 (ΚΛΕΙΣΤΌ ΕΛΠΙΔΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) τουρνουά Ελπίδας
2/10
Φοίβος-Κερατέα
3/10
-
4/10
ΖΑΟΝ - Βριλήσσια 5.00-7.00 στο Ζηρίνειο
Βύρωνας - Πανερυθραϊκός
5/10
Τουρνουά Πανναξιακού (Ολυμπιακός – Πανναξιακός – Θέτιδα – ΠΑΟΚ)
Πανερυθραϊκός - Κέρκης
6/10
Τουρνουά Πανναξιακού (Ολυμπιακός – Πανναξιακός – Θέτιδα – ΠΑΟΚ)
ΖΑΟΝ- ΑΕΚ 5.00-7.00 στο Ζηρίνειο
ΑΣΠ Κόρινθος-Παναθηναϊκός (6/10, 19:00)
Δραπετσώνα - Πανιώνιος
7/10
Τουρνουά Πανναξιακού (Ολυμπιακός – Πανναξιακός – Θέτιδα – ΠΑΟΚ)
10/10
Φοίβος - Νέοι Βύρωνος
Θέτις – Παναθηναϊκός
11/10
Κέρκης Σάμου - Πανιώνιος (ΣΕΦ)
13/10
ΛΑΜΙΑ - ΖΑΟΝ 5.30 στη Λαμία
Θέτιδα Βούλας - Πανναξιακός
14/10
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΕΚ (14/10, 12:15)
Πορφύρας Πανναξιακός
Παναθηναϊκός - Ηλυσιακός
15/10
Μίλων - Πανερυθραϊκός
17/10
Αρμενική - Πανερυθραϊκός
19/10
Φοίβος- Κέρκης Σάμου
Μίλων - Πανιώνιος
20/10
ΑΣΠ Κόρινθος-Θέτιδα Βούλας (20/10, 19:00)
Δραπετσώνα - Φοίβος
24/10
Πανερυθραϊκός - Κέρκης
27/10
Κέρκης Σάμου- Φοίβος ( στη Σάμο)
25ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΌΣ) ΚΛΕΙΣΤΌ Πανερυθραϊκού
28/10
Καλαμάτα - Φοίβος (στη Σάμο)
25ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΌΣ) ΚΛΕΙΣΤΌ Πανερυθραϊκού