Τα φιλικά παιχνίδια της σεζόν 2020-2021 (το άρθρο θα ανανεώνεται)

Ανακοινώθηκαν τα πρώτα φιλικά για την προετοιμασία των ομάδων.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των φιλικών έχει ως εξής:

Σάββατο 12/9:

  • 16:00 ΑΟ Λαμίας - ΕΑ Λάρισας  2-3 (21-25, 25-15, 25-19, 11-25, 10-15)
  • 18:30 Μαρκόπουλο-Ολυμπιακός  0-4
  • ΑΕΚ – Ηλυσιακός 4-0 

Κυριακή 13/9:

  • 16:00 ΑΟ Λαμίας-ΑΟ Αιγιαλέων

Τρίτη 15/9:

  • 19:30 ΑΟ Μίλων – ΑΕΚ (Γήπεδο: Μίλωνα)

Τετάρτη 16/9:

  • 18:00 ΑΕΚ – Ηλυσιακός ΑΟ (Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας) 1-3  (25-23, 16-25, 08-25, 14-20).
  • 19:00 Ολυμπιακός-Θέτιδα Βούλας (Ρέντη) 1-2 (19-25, 23-25, 25-23).

Πέμπτη 17/9:

  • 18:00 ΑΟ Μαρκόπουλο – ΑΕΚ (Γήπεδο: Μαρκόπουλο)

Παρασκευή 18/9

  • 18:00 ΑΕΚ – ΑΟ Θήρας (Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας)  1-2 (23-25, 25-22, 14-19.)

Σάββατο 19/9:

  • Ολυμπιακός-Ηλυσιακός (18:00, Ρέντη) 4-0 σε 1.43  25-14 (23’), 25-20 (27’), 25-19 (26’), 25-22 (27’)
  • Πορφύρας - ΑΟ Θήρας 
  • 19.00, ΔΑΚ Σύρου«Δ. Βικέλας»: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ONEX– Α.Π.Σ Φίλιππος Βέροιας 1-3
  • Πάτρα, Τουρνουά «Black and White» Απόλλων Πατρών-Απόλλων Καλαμάτας 18:00
  • Πάτρα, Τουρνουά «Black and White» ΕΑΠ-Παναθηναϊκός  20:00

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

  • Πάτρα, Τουρνουά «Black and White». Μικρός και Μεγάλος τελικός στις 15:00 και στις 17:00
  • 19.00, ΔΑΚ Σύρου«Δ. Βικέλας»: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ONEX– Α.Π.Σ Φίλιππος Βέροιας 2-2
Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου,
  • 15.30, Κλειστό Μίλωνα "Κροίσος Πέρσης": Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων– Α.Π.Σ Φίλιππος Βέροιας 2-2

Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου,

  • Πρωταθλητές Πεύκων-ΠΑΟΚ ΔΑΚ Πεύκων 0-3 (9-25, 13-25, 16-25)
  • Θέτιδα Βούλας-Ολυμπιακός 2-1     10-25 (19'), 25-14 (23'), 29-27 (33')
  • 17:00 ΠΑΟ-Φίλιππος Βέροιας Αγ Θωμάς 2-1
  • ΑΟ Ηλυσιακος - Αιγάλεω ΑΟ 3-0 (26-24,25-20,25-22)
  • 18:00 ΑΕΚ – Άρης Θεσσαλονίκης (Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας) 0-3 (22/25, 23/25, 23/25)
Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου,
  • 16.00 ,Κλειστό Κηφισιάς «Ιωάννης Ζηρίνης»: Α.Ο. Π. Κηφισιάς– Α.Π.Σ Φίλιππος Βέροιας

Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου,

  • 18:30 ΠΑΟ-Μίλωνας Αγ. Θωμάς
  • 19:00 Πανναξιακός-Ολυμπιακός 

Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου,

  • 18:00 Απόλλων Καλαμάτας-ΑΣΠ Κόρινθος 
  • 19:00 Α.Ο. Θήρας-Ολυμπιακός ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ
  • 17:00 Αμαζόνες ΑΟΝΝΝΕ-ΑΟ Λαμίας 
  • 18:00 Κηφισιά-ΠΑΟ Ζηρίνειο
  • 17:00 ΑΕΚ -Θέτιδα Βούλας «2ο Τουρνουά Ιωάννης Μαλακατές»  κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»
  • 20:00 Παναθηναϊκός –Μαρκόπουλο «2ο Τουρνουά Ιωάννης Μαλακατές»  κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλoς
  • Αρης - Πρωταθλητές Πεύκων

Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020: 

  • 17:00 Μικρός τελικός «2ο Τουρνουά Ιωάννης Μαλακατές»  κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»
  • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Ιριδα Ν. Σμύρνης  Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου
  • 20:00 Μεγάλος τελικός «2ο Τουρνουά Ιωάννης Μαλακατές»  κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»
  • Πανναξιακός - ΑΟ Θήρας  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ

Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου 2020

  • 18:00 Πετρούπολη-ΑΣΠ Κόρινθος (29/9, 18:00)

Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου,

  • ΠΑΟ- Καλαμάτα 80 17.00 Αγ. Θωμάς

Παρασκευή 2 Οκτωβρίου 2020

  • 20:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020

  • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Πετρούπολη Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου
  • Ολυμπιακός-Θέτιδα Βούλας ή Λαμία 

ΝΟΜΙΚΕΙΑ

2-3 /10 

ΑΟ ΘΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ

Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020

  • 18:00 Βριλήσσια-ΑΣΠ Κόρινθος

Τρίτη 6 Οκτωβρίου 2020 

  • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Αστέρας Αγ. Δημητρίου Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020

  • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Απόλλων Πάτρας Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020

  • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Απόλλων Καλαμάτας Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 

  • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Βριλήσσια Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020

  • 18:00 Άρτεμις Κορυδαλλού-ΑΣΠ Κόρινθος 

Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020

  • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-ΖΑΟΝ Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020

  • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Μίλων Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020

  • 18:00 ΖΑΟΝ-ΑΣΠ Κόρινθος