bannergiortes

Τα φιλικά παιχνίδια της σεζόν 2020-2021 (το άρθρο θα ανανεώνεται)

Ανακοινώθηκαν τα πρώτα φιλικά για την προετοιμασία των ομάδων.

 


  • Αναλυτικά το πρόγραμμα των φιλικών έχει ως εξής:

    Σάββατο 12/9:

    • 16:00 ΑΟ Λαμίας - ΕΑ Λάρισας  2-3 (21-25, 25-15, 25-19, 11-25, 10-15)
    • 18:30 Μαρκόπουλο-Ολυμπιακός  0-4
    • ΑΕΚ – Ηλυσιακός 4-0 

    Κυριακή 13/9:

    • 16:00 ΑΟ Λαμίας-ΑΟ Αιγιαλέων

    Τρίτη 15/9:

    • 19:30 ΑΟ Μίλων – ΑΕΚ (Γήπεδο: Μίλωνα)

    Τετάρτη 16/9:

    • 18:00 ΑΕΚ – Ηλυσιακός ΑΟ (Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας) 1-3  (25-23, 16-25, 08-25, 14-20).
    • 19:00 Ολυμπιακός-Θέτιδα Βούλας (Ρέντη) 1-2 (19-25, 23-25, 25-23).

    Πέμπτη 17/9:

    • 18:00 ΑΟ Μαρκόπουλο – ΑΕΚ (Γήπεδο: Μαρκόπουλο)

    Παρασκευή 18/9

    • 18:00 ΑΕΚ – ΑΟ Θήρας (Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας)  1-2 (23-25, 25-22, 14-19.)

    Σάββατο 19/9:

    • Ολυμπιακός-Ηλυσιακός (18:00, Ρέντη) 4-0 σε 1.43  25-14 (23’), 25-20 (27’), 25-19 (26’), 25-22 (27’)
    • Πορφύρας - ΑΟ Θήρας 
    • 19.00, ΔΑΚ Σύρου«Δ. Βικέλας»: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ONEX– Α.Π.Σ Φίλιππος Βέροιας 1-3
    • Πάτρα, Τουρνουά «Black and White» Απόλλων Πατρών-Απόλλων Καλαμάτας 18:00
    • Πάτρα, Τουρνουά «Black and White» ΕΑΠ-Παναθηναϊκός  20:00

    Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

    • Πάτρα, Τουρνουά «Black and White». Μικρός και Μεγάλος τελικός στις 15:00 και στις 17:00
    • 19.00, ΔΑΚ Σύρου«Δ. Βικέλας»: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ONEX– Α.Π.Σ Φίλιππος Βέροιας 2-2

    Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου,

    • 15.30, Κλειστό Μίλωνα "Κροίσος Πέρσης": Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων– Α.Π.Σ Φίλιππος Βέροιας 2-2

    Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου,

    • Πρωταθλητές Πεύκων-ΠΑΟΚ ΔΑΚ Πεύκων 0-3 (9-25, 13-25, 16-25)
    • Θέτιδα Βούλας-Ολυμπιακός 2-1     10-25 (19'), 25-14 (23'), 29-27 (33')
    • 17:00 ΠΑΟ-Φίλιππος Βέροιας Αγ Θωμάς 2-1
    • ΑΟ Ηλυσιακος - Αιγάλεω ΑΟ 3-0 (26-24,25-20,25-22)
    • 18:00 ΑΕΚ – Άρης Θεσσαλονίκης (Γήπεδο: Σχολικό Κλειστό Νέας Φιλαδέλφειας) 0-3 (22/25, 23/25, 23/25)

    Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου,

    • 16.00 ,Κλειστό Κηφισιάς «Ιωάννης Ζηρίνης»: Α.Ο. Π. Κηφισιάς– Α.Π.Σ Φίλιππος Βέροιας

    Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου,

    • 18:30 ΠΑΟ-Μίλωνας Αγ. Θωμάς
    • 19:00 Πανναξιακός-Ολυμπιακός 

    Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου,

    • 18:00 Απόλλων Καλαμάτας-ΑΣΠ Κόρινθος 
    • 19:00 Α.Ο. Θήρας-Ολυμπιακός ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ
    • 17:00 Αμαζόνες ΑΟΝΝΝΕ-ΑΟ Λαμίας 
    • 18:00 Κηφισιά-ΠΑΟ Ζηρίνειο
    • 17:00 ΑΕΚ -Θέτιδα Βούλας «2ο Τουρνουά Ιωάννης Μαλακατές»  κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»
    • 20:00 Παναθηναϊκός –Μαρκόπουλο «2ο Τουρνουά Ιωάννης Μαλακατές»  κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλoς
    • Αρης - Πρωταθλητές Πεύκων

    Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020: 

    • Α.Σ. Ελπίς – Πιερικός Ι. Λεμονίδης (1-3 σετ)
    • 17:00 Μικρός τελικός «2ο Τουρνουά Ιωάννης Μαλακατές»  κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»
    • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Ιριδα Ν. Σμύρνης  Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου
    • 20:00 Μεγάλος τελικός «2ο Τουρνουά Ιωάννης Μαλακατές»  κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»
    • Πανναξιακός - ΑΟ Θήρας  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ

    Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου 2020

    • 18:00 Πετρούπολη-ΑΣΠ Κόρινθος (29/9, 18:00)

    Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου,

    • Α.Σ. Ελπίς – Περσέας Ι. Λεμονίδης (2-2 σετ)
    • ΠΑΟ- Καλαμάτα 80 17.00 Αγ. Θωμάς

    Παρασκευή 2 Οκτωβρίου 2020

    • 20:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
    • Απολλώνιος – Αστέρς Αγ. Δημητρίου

    Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020

    • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Πετρούπολη Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου
    • Ολυμπιακός-Θέτιδα Βούλας ή Λαμία 
    • Παναθηναϊκός – ΑΟΠ Κηφισιάς κλειστό Αγ. Θωμά 2-2 σετ (23-25, 25-20, 20-25, 25-21)
    • Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΠΑΚ Χαλανδρίου «Μάρκος Παπαδάκης» 2-2 σετ

    ΝΟΜΙΚΕΙΑ

    2-3 /10 

    ΑΟ ΘΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ

    Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020

    • 18:00 Βριλήσσια-ΑΣΠ Κόρινθος\

    Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2020

    • Μελισσιακός – Αστέρας Αγ. Δημητρίου (Κύπελλο)

    Τρίτη 6 Οκτωβρίου 2020 

    • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Αστέρας Αγ. Δημητρίου Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

    Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2020

    • Κόρινθος – Αστέρας Αγ. Δημητρίου

    Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020

    • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Απόλλων Πάτρας Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

    Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020

    • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Απόλλων Καλαμάτας Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

    Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 

    • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Βριλήσσια Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

    Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020

    • 18:00 Άρτεμις Κορυδαλλού-ΑΣΠ Κόρινθος 

    Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020

    • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-ΖΑΟΝ Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

    Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020

    • 18:00 ΑΣΠ Κόρινθος-Μίλων Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου

    Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020

    • 18:00 ΖΑΟΝ-ΑΣΠ Κόρινθος