Ανανεώσεων συνέχεια για τον Ιωνικό Νίκαιας
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΑ
Η εμβληματική πασαδόρος της γυναικείας ομάδας volley του Ιωνικού Νίκαιας, Ελένη Κοντούδη μετά από διαδοχικές εξαιρετικές αγωνιστικές χρονιές, θα ηγηθεί εκ νέου της προσπάθειας της γυναικείας ομάδας τη νέα αθλητική περίοδο.
Η Ελένη ήταν ένας βασικός παράγοντας επιτυχίας στην επιτυχημένη αθλητική διαδρομή και τις μεγάλες επιτυχίες της περσινής περιόδου και αναμένεται και αυτή τη χρονιά με το γνωστό σε όλους πάθος και τις ικανότητές της, να πρωταγωνιστήσει μαζί με τις συμπαίκτριές της στην πορεία επίτευξης των στόχων που έχουν τεθεί.
Η Ελένη έχει ήδη κερδίσει μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά των φίλων του Ιωνικού Νίκαιας και σίγουρα αποτελεί μέρος της ιστορίας του τμήματος volley του συλλόγου.
Ευχόμαστε καλή συνέχεια με υγεία και πολλές επιτυχίες για μια ακόμη ενδιαφέρουσα και απαιτητική νέα αθλητική χρονιά.