makedones sm korinthos 2 sm votsis amazones sm aigaleo sm vrilisia logos zaon sm artemis small  lamia ao  panioniossmall n   AEK xanth sma 
                                                                                              

Pre League (8η αγωνιστική): Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία

Tα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής της Pre League, οι συνθέσεις των αγώνων και η βαθμολογία.


Φ.Ο. Βριλησσίων - Ζ.Α.Ο.Ν. 0-3 (22-25, 17-25, 19-25)



ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (Ταμπουρατζής): Γκρέκα, Τέζα, Έρωτα, Μποκή, Κάβουρα, Χαμπηλομάτη /  Κοκκινάκη (λ), Στάθη, Καβριγιάννη, Κοντούδη.
ΖΑΟΝ (Λιώσης): Αναγνώστου, Αρβανιτοπούλου, Αργυροπούλου Ευδ., Σωτηρίου, Ποδαρά, Μελετιάδη / Αργυροπούλου Μ. (λ).

Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση - Α.Σ.Π. Κόρινθος 3-0 (25-20, 25-18, 27-25)

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ (Δεληγιάννη): Σακαράκη, Μπάγγου, Γαϊτανίδου, Κυριακίδου, Τσιούκαρη, Αντύπα / Παπαδοπούλου (λ), Ιωαννίδου (λ), Λάππα, Ζωίδου.
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ (Ανδρεόπουλος): Γιώτα, Ελευθερίου, Αλατζάκη, Παναγοπούλου, Πατουχέα, Αποστολάκη / Μαργαρίτη (λ), Δέδε, Μιχαλά, Βακάλογλου.

Α.Ο.Λαμίας 2013 - ΧΑΝΘ 3-0 (25-15, 25-19, 25-15)

ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ 2013 (Αγγέλης): Σαββίδου, Νούσια, Παπαμίχου, Κόγιτς, Φαλιάγκα, Παπαδοπούλου / Μάρκου (λ), Βλάχου, Καϊμάκη.
ΧΑΝΘ (Ντινόπουλος): Αρμουτάκη, Γιαννούλη, Βέλλιου, Βαρδοπούλου, Γουγούση, Κουρτίδου / Αβδελά (λ), Σουπιώνη (λ), Δ¨οση, Γερομίχαλου, Μαρκάδα.

Α.Ε.Κ. - Γ.Σ.Πανιώνιος 3-0 (25-08, 25-18, 25-16)

ΑΕΚ (Μπακοδήμος): Κουντουρά, Καββαδία, Ράπτη, Διάλλα, Νομικού, Μπίσκου / Μπελιά (λ), Χάνα (λ), Καραγκούνη, Μασούρα.
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Μακρόπουλος): Φλιάκου, Τζαλαλή, Καρέλια, Κομλένοβιτς, Μικρουδάκη, Οικονομάκη / Μαθιουδάκη (λ), Μουτοπούλου, Πεφάνη.

Α.Γ.Σ.Άρτεμις - Α.Σ. Μακεδόνες 1-3 (25-23, 18-25, 15-25, 21-25)

ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ (Σαραντέας): Μικέλη, Μπολλάνο, Καλλή, Λουκά, Μπαξιβανάκη, Κασδοβασίλη / Ευθυμιοπούλου (λ), Ορφανέα, Αναστασιάδη.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Οικονομίδης): Τσιμαφέγεβα, Μητακίδου, Ζιώγα, Δορούκα, Ζίγκα, Τσοχατζή / Ευθυμιάδου (λ), Παπαδοπούλου (λ), Δήμου, Τζειρανίδου Δ., Τζειρανίδου Σ..

Α.Ο.Ν.Αμαζόνες - Α.Ο.Αιγάλεω 3-0 (25-15, 25-11, 25-11)

ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ (Ατσιδαύτης): Χριστοδούλου, Κωτσιάκη, Σιδεράτου, Βαρουδάκη, Μαστοράκη, Χρυσομάλλη / Γκιαούρη (λ), Κοντραφούρη (λ), Ζήση, Πατρινού, Γιαννακοπούλου, Αθανασίου.

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (Αντωνιάδη): Βλάχου, Θώδη, Μανώλικα, Υφαντή, Παρισάκη, Κανελλοπούλου / Λύρα (λ), Κανελλοπούλου (λ), Κοκμοτού, Κράνη, Τζαλαλή, Σολωμού.
 
Η βαθμολογία ΕΔΩ.