PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ A OMIΛΟΣ        -     Β ΟΜΙΛΟΣ

    makedones sm  - KORINTHOS   aigaleo sm zaon sm panioniossmall n  pefka                   votsis vrilisia logos artemis small  xanth sma    apollon kalamatas  ilioupoli

Pre League Γυναικών: Τα αποτελέσματα και οι συνθέσεις της 8ης αγωνιστικής

Αναλυτικά τα αποτελέσματα, οι συνθέσεις των αγώνων και οι βαθμολογίες των δύο ομίλων της Pre League Γυναικών μετά και την 8η αγωνιστική.

Pre League Γυναικών - Α' όμιλος - 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - Ζ.Α.Ο.Ν. 2-3 (25-22, 21-25, 25-23, 19-25, 14-16)


Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπέλλος Εμ., Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Α.Σ. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ (Μανώλης Σκουλικάρης):
Κοτέογλου 19 (18/55 επ., 1 άσσος, 42% υπ. - 22% άριστες), Τσιτσιπλάμη 16 (13/35 επ., 1 άσσος, 2 μπλοκ), Κυριακίδου 4 (4/11 επ.), Κούση 12 (7/17 επ., 5 μπλοκ), Νέβες 24 (18/52 επ., 5 άσσοι, 1 μπλοκ, 22% υπ. - 12% άριστες), Μπάγγου 1 (1 άσσος) / Μυρίδου (λ, 62% υπ. - 58% άριστες), Σακκά, Πλακιά 5 (3/9 επ., 2 άσσοι), Λιούνη 2 (2/3 επ.), Τόλιου 1 (1 μπλοκ).

Ζ.Α.Ο.Ν. (Κώστας Λιώσης):
Κάλλη 6 (2/7 επ., 4 μπλοκ), Μικρουδάκη 1 (1/10 επ., 44% υπ. - 39% άριστες), Γιοβάνη 22 (20/53 επ., 2 μπλοκ), Αργυροπούλου Ε. 22 (20/45 επ., 2 μπλοκ, 48% υπ. - 44% άριστες), Αναγνώστου 5 (2/3 επ., 3 μπλοκ), Μπόκη 12 (6/10 επ., 6 μπλοκ) / Πικούλη (λ, 43% υπ. - 24% άριστες), Παπαδοπούλου 8 (8/23 επ.).

Α.Ο. Αιγάλεω - Α.Σ. Μακεδόνες  3-0 (25-19, 25-21, 25-21)

Διαιτητές: Τσίτσικας, Γεωργάκη, Γραμματεία: Καπουράνη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ (Αγγελική Αντωνιάδη): Ράπτη, Μελετιάδη, Βλάχου, Φακοπουλίδου, Πατεράκη, Οικονομάκη / Λύρα (λ), Τριγωνίδου (λ), Νικολαΐδη, Γκέκοβιτς, Ανδρεόλα, Κόνιαρη.

Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Γιώργος Γεωργιάδης):
Στεργίου, Μητροπούλου, Δορούκα, Κοκότη, Παπαδοπούλου Μ., Αποστολίδου / Παπαδοπούλου Ρ. (λ), Γεωργιάδου (λ), Μπορμπόκη, Μιχαηλίδου.

Α.Σ.Π. Κόρινθος - Γ.Σ. Πανιώνιος 3-0 (27-25, 25-22, 25-12)

Διαιτητές: Μαρκάτης, Χαμπιλού, Γραμματεία: Φίλης, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ (Δημήτρης Ανδρεόπουλος): Πατουχέα, Σπυροπούλου, Σοκόλοβα, Ελευθερίου, Κατσικά, Μιχαλά / Μαργαρίτη (λ), Καραβοκύρη (λ), Αλατζάκη, Λεκοσιώτη, Ντρίζα.

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Χάρης Σκουτελάκος): Δημοπούλου, Φωτεινού, Τσίμα, Βασιλαντωνάκη, Λιόλιου, Στάικου / Μάρκου (λ), Κοντοπούλου (λ), Γκούρι, Κουμούτσου.

Η βαθμολογία ΕΔΩ.

Pre League Γυναικών - Β' όμιλος - 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Φ.Ο. Βριλησσίων - Απόλλων Καλαμάτας 0-3 (16-25, 14-25, 24-26)


Διαιτητές: Νικάκης, Μαύρος, Γραμματεία: Κρητικού, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Φ.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (Χρήστος Τριανταφυλλόπουλος): Έρωτα, Μικέλη, Σολωμού, Μαραθοκαμπίτου, Κογεράκη, Στάθη / Χαβιάρα (λ), Λογαρά, Κωστοπούλου, Βουμβουράκη.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (Χαράλαμπος Μυτσκίδης): Βενέτη, Θεοδωρακέα, Τόσι, Καρακύκλα, Αποστολοπούλου, Καραμούντζου / Γκιαούρη (λ), Τσατουμά, Κόλλια.

Γ.Σ. Ηλιούπολης - Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση 1-3 (25-20, 17-25, 22-25, 18-25)

Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαχατζής, Γραμματεία: Ιωάννου Μ., Παρατηρητής: Πολίτης.

Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Δήμος Φιλιππάτος): Κουλοπούλου Κ., Σταυροπούλου, Ζώρζου, Πατακοπούλου, Μαρκάκη, Παυλοπούλου / Κουλοπούλου Ε. (λ), Κανέλλου (λ), Λυχναρά.

Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ (Κώστας Ιωαννίδης): Αργυρίου, Ακριβοπούλου, Ζωίδου, Τριλυράκη, Χατζηλάμπρου, Αλτίνη / Καψαμπέλη (λ), Ωραιοπούλου (λ), Κεραμιτσοπούλου, Σκουλούδη, Βαμβακίδου, Παλλικάρη.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Γ.Σ. Άρτεμις 3-0 (25-23, 25-19, 25-23)


Διαιτητές: Δρανίτσας, Μαργαριτίδης, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητή: Τσοπάνογλου.

Χ.Α.Ν.Θ. (Χρήστος Ντινόπουλος): Γουγούση, Μαρκάδα, Ιωαννίδου, Κόντη, Γιαννούλη, Αρμουτάκη / Ευθυμιάδου (λ), Παπαδοπούλου (λ), Σπασόγεβιτς, Ηλιάδη, Αδάμου.

Α.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ (Παναγιώτης Ζουπάνος): Ζαγαλίκη, Μπαξιβανάκη, Μανίκα, Γούνου, Μερακλή, Μπουρέκα / Ραυτοπούλου (λ), Τζαφέρη (λ), Τζινιέρη, Λουκά, Νικολιτσέα.

Η βαθμολογία ΕΔΩ.