Μπαίνει στον στίβο η Παναχαϊκή
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΑΡΧΕΙΟ ΝΕΩΝ
Το πρωί (08.30) της Δευτέρας (29 Αυγούστου), ξεκινά η προετοιμασία της ομάδας βόλεϊ της Παναχαϊκής ενόψει της 2ης συνεχόμενης παρουσίας της στη Volleyleague.
Ο προπονητής της ομάδας, Μανώλης Συνοδινός έχει δώσει ραντεβού με όλους τους παίκτες στο στίβο του Παμπελοπονησιακού σταδίου με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει καθημερινά διπλές προπονήσεις.
Ο Βόσνιος ακραίος Νέναντ Σορμάζ είναι ήδη στην Πάτρα και θα δώσει το παρών στην πρώτη προπόνηση και τις επόμενες μέρες αναμένεται να ενταχθούν στις προπονήσεις ο Βραζιλιάνος κεντρικός Πέδρο Ρεκ και ο Μεξικανός ακραίος Χόρχε Μπαράχας.
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Δημήτρης Τζιάβρας: «Οικογένεια ο Ολυμπιακός, να πετύχουμε ακόμα περισσότερα»
-
Γενική Συνέλευση Ε.Σ.Α.Π: Ο Παντελής Ταρνατόρος ανανέωσε τη θητεία του - Οι ομάδες της σεζόν 2024-25
-
Ανακοίνωση του Πήγασου Πολίχνης σχετικά με τις φήμες για την έδρα του
-
Α.Ο.Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου: Ανακοίνωσε την αποδέσμευση 6 αθλητών
-
Ο ΦΛΟΙΣΒΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ολοκλήρωσε την σύνθεση του Διοικητικού,Προπονητικού και Υποστηρικτικού επιτελείου του