Πασχαλινό Καμπ από τα Βριλήσσια και την Κατερίνα Πετρουλάκη
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Ο Φ.Ο. Βριλησσίων υπό την επιμέλεια της Κατερίνας Πετρουλάκη, προπονήτριας του συλλόγου και με μεγάλη αγωνιστική εμπειρία στις εθνικές κατηγορίες, αγωνιζόμενη ως πασαδόρος, διοργανώνει εξειδικευμένο camp πασαδόρων για παιδιά, αγόρια και κορίτσια, από 12 ετών ως και 18 ετών, με ανάλογη αγωνιστική εμπειρία.
Στο πρόγραμμα μπορούν να συμμετάσχουν και ενήλικες κατόπιν συννενόησης. Το camp θα διεξαχθεί στο κλειστό γυμναστήριο Βριλησσίων (Ολυμπιονικών 1 και Σπύρου Λούη 5, τέρμα Κισσάβου) από τις 19 ως και τις 21 Απριλίου.
Για πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλεφώνα: 6985013678 και 6945756869, καθώς και στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Παρακαλούμε λόγω του περιορισμένου αριθμού θέσεων όπως δηλώσετε εγκαίρως τη συμμετοχή σας.
Σχετικά Άρθρα
-
Πανελλήνιο γυναικών Κ18 (Προημιτελική φάση): Το πρόγραμμα, οι έδρες και οι διαιτητές
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18: MVP ο Σταύρος Μούχλιας - όλες οι απονομές
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Ο Μίλων παρέμεινε στον θρόνο του
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Με το δεξί ο Μίλων, 3-0 τον Έβρο Σουφλίου
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18: Όλα έτοιμα για το πρώτο σερβίς της τελικής φάσης στην Πάτρα, τα ρόστερ