Όλα για όλα οι κορασίδες της Αργώς
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Πανέτοιμη είναι η ομάδα των κορασίδων του ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ , να αντιμετωπίσει την αντίστοιχη της ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ , αύριο Σάββατο 22 Απριλίου (17.00), στο ουδέτερο γήπεδο των Φαρσάλων.
Η ΑΡΓΩ είναι μοναδική ομάδα που εκπροσωπεί το Νομό Μαγνησίας και συνεχίζει την πορείας της σε ένα πολύ δύσκολο πρωτάθλημα, στο οποίο συμμετείχαν 36 συνολικά ομάδες της περιφέρειας κεντρικής Ελλάδας. Η νικήτρια ομάδα του παιχνιδιού θα πάρει το εισιτήριο για το final4 της περιφέρειας, στο οποίο οι δύο πρώτες ομάδες θα λάβουν μέρος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα. Η ομάδα του Βαγγέλη Σταθόπουλου δεν αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα και είναι έτοιμη βρεθεί αντιμέτωπη με έναν πολύ δυνατό αντίπαλο.
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Πανελλήνιο γυναικών Κ18 (Προημιτελική φάση): Το πρόγραμμα, οι έδρες και οι διαιτητές
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18: MVP ο Σταύρος Μούχλιας - όλες οι απονομές
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Ο Μίλων παρέμεινε στον θρόνο του
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Με το δεξί ο Μίλων, 3-0 τον Έβρο Σουφλίου
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18: Όλα έτοιμα για το πρώτο σερβίς της τελικής φάσης στην Πάτρα, τα ρόστερ