ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

markopoulorevoil

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ

ionikos

Πανελλήνιο αγοριών Κ21: Τα ρόστερ των τεσσάρων φιναλίστ

Την Παρασκευή 6 Μαΐου θα ανοίξει η αυλαία της τελικής φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ21 στη Κομοτηνή με τη συμμετοχή του περσινού πρωταθλητή Πήγασου Πολίχνης, του Μίλωνα, του Ιωνικού Νίκαιας και του τυπικά γηπεδού ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής.


Οι αγώνες θα μεταδοθούν από το κανάλι του Lega TV στο YouTube.

Αναλυτικά τα ρόστερ των τεσσάρων φιναλίστ και η χρυσή βίβλος της διοργάνωσης.
 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
 
 
 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1 Μιχαήλ Κανάρης Ακραίος 2002
2 Στράτος Λώλας Κεντρικός 2003
3 Γιώργος Μπαλούκας Λίμπερο 2005
4 Θοδωρής Μελιτός Ακραίος 2004
5 Κώστας Σωτηρίου Κεντρικός 2003
6 Κώστας Μπαρδούκας Ακραίος 2002
9 Πασχάλης Στεφανίδης Ακραίος 2005
10 Γιάννης Καραμάνης Λίμπερο 2002
12 Κώστας Διονάς Πασαδόρος 2004
13 Αλέξανδρος Τοκαμάνης Ακραίος 2003
14 Έκτορας Καράτζογλου Ακραίος 2002
15 Δημήτρης Αδαμίδης Πασαδόρος 2005
16 Απόστολος Παλαιοχωρινός Κεντρικός 2004
17 Παναγιώτης Μποζίδης Πασαδόρος 2002
18 Τάσος Σιαμπλίδης Διαγώνιος 2004
19 Τάσος Παναγιώτου Ακραίος 2005
20 Δημήτρης Τέλλιος Κεντρικός 2005
Προπονητής: Ηρακλής Θεοδώρου
Βοηθός προπονητής: Κώστας Μαζιώτης
Έφορος: Γιώργος Μιχαλίτσιος
Στατιστικολόγος: Οδυσσέας Τσιράκης

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ
 
 
 
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1 Αλέξανδρος Νανόπουλος Ακραίος 2005
2 Νίκος Δοροβάτας Λίμπερο 2005
3 Δημήτρης Τσοκάνης Πασαδόρος 2006
4 Χρήστος Μακρής Ακραίος 2008
6 Αντώνης Σταφυλοπάτης Κεντρικός 2002
7 Γιάννης Καραμαρούδης Διαγώνιος 2006
8 Νίκος Χριστόπουλος Πασαδόρος 2003
9 Νίκος Καούνης Ακραίος 2003
10 Λευτέρης Παπαδόπουλος Ακραίος 2008
12 Βασίλης Παπαδόπουλος Κεντρικός 2007
14 Μανώλης Ευγενιάδης Λίμπερο 2007
15 Μανώλης Καλλιμάνης Ακραίος 2005
16 Μερκούρης Βεζύρης Κεντρικός 2005
19 Ευδαίμων Ψέλτουρας Κεντρικός 2004
Προπονητής: Αντώνης Μαρούλης
Βοηθός προπονητής: Ηλίας Νανόπουλος
Τιμ μάνατζερ: Παναγιώτης Μακρής
Έφορος: Γιώργος Σταφυλοπάτης
 

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
 
 
 
 
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1 Γιώργος Κουβαράς Διαγώνιος 2007
2 Σήφης Παπαδόσηφος Ακραίος 2002
3 Βασίλης Αποστόλου Κεντρικός 2006
4 Ανδρέας Κατσιγιάννης Διαγώνιος 2006
5 Γιώργος Μαντελίδης Κεντρικός 2007
6 Άρης Χανδρινός Ακραίος 2002
8 Γιάννης Κωνσταντινίδης Ακραίος 2002
10 Νίκος Αναγνωστόπουλος Πασαδόρος 2002
11 Διονύσης Γεωργούντζος Πασαδόρος 2006
13 Αλέξανδρος Τσαντίλας Κεντρικός 2005
15 Φώτης Μπουγάτσος Κεντρικός 2006
18 Άγγελος Φελέκης Ακραίος 2002
19 Παναγιώτης Σεμιτέκολος Λίμπερο 2005
20 Βίκτωτας Μηλιώνης Λίμπερο 2005
Προπονητής: Παναγιώτης Γεωργούντζος
 
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
 
 
 
 
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
17 Γρηγόρης Μπαρντακτζιάν Πασαδόρος 2002
  Πέτρος Κασάπης Πασαδόρος 2008
10 Ανέστης Σεργιαννίδης Κεντρικός 2005
6 Βασίλης Χατζηβασιλείου Κεντρικός 2003
2 Θανάσης Πετρίδης Κεντρικός 2002
14 Κώστας Θεοδωρακόπουλος Διαγώνιος 2003
  Στάθης Εξάρχου Διαγώνιος 2006
7 Αλέξανδρος Πετρίδης Ακραίος 2005
  Νίκος Γκόνας Ακραίος 2002
11 Αστέρης Χατζηλίδης Ακραίος 2003
  Μάριος Βραχνίδης Ακραίος 2008
  Σπύρος Ράπτης Ακραίος 2003
9 Γιώργος Μπλέτσας Λίμπερο 2005
Προπονητής: Κώστας Δεληγιαννίδης
 
 

ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ21

ΕΤΟΣ     (ΠΟΛΗ) ΟΜΑΔΑ


2022     (Κομοτηνή)
2021     (Βόλος) Πήγασος Πολίχνης
2020     (Αθήνα) Παναθηναϊκός ΑΟ
2019     (Θεσσαλονίκη) Παναθηναϊκός ΑΟ
2018     (Νεάπολη) Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
2017     (Καρδίτσα) Πήγασος Πολίχνης
2016     (Ναύπακτος) Πήγασος Πολίχνης
2015     (Καρπενήσι) Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων
2014     (Κόνιτσα) Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων
2013     (Αλεξανδρούπολη) Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξ/πολης
2012     (Αργυρούπολη, Αττική) Εθνικός Αλεξ/πολης
2011     (Αλεξανδρούπολη) Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλ.
2010     (Ν. Ερυθραία Αττικής) Γ.Σ.Ηρακλής
2009     (Μίκρα) Γ.Σ.Ηρακλής
2008     (Αγ. Δημήτριος Αττικής) Γ.Σ.Ηρακλής
2007     (Ζάκυνθος) Γ.Σ.Ηρακλής
2006     (Αργυρούπολη Αττικής) Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
2005     (Νάουσα) Ζαφειράκης Νάουσας
2004     (Σκύδρα) Μακεδονικός Νεάπολης
2003     (Δραπετσώνα) Γ.Σ.Ηρακλής
2002     (Μίκρα) Γ.Σ.Ηρακλής
2001     (Δραπετσώνα) Αρης Νίκαιας
2000     (Μετς, Αθήνα) Αρης Νίκαιας
1999     (Γουδή/Αθήνα) Αρης Νίκαιας
1998     (Γουδή, Αθήνα) Ορφέας Ηλιούπολης
1997     (Ρέντης) Γ.Σ.Ηρακλής
1996     (Ρέντης) ΑΟ Ορεστιάδας
1995     (Ορεστιάδα) ΑΟ Ορεστιάδας
1994     (Παιανία/Αθήνα) Φιλία Ηλιούπολης
1993     (Χαλκίδα) ΑΟ Ορεστιάδας
1992     (Φλώρινα) ΑΟ Ορεστιάδας
1991     (Πάτρα) Α.Ο.Ορεστιάδας
1990     (Ξάνθη) Αρης Α.Σ.
1989     (Χανιά) Πανελλήνιος Γ.Σ.
1988     (Ορεστιάδα) ΑΟ Ορεστιάδας
1987     (Σέρρες) Εθνικός Αλεξανδρούπολης
1986     (Καρδίτσα) Πανελλήνιος
1985     (Θεσσαλονίκη) Αρης
1984     (Αθήνα) Δημόκριτος
1983     (Βόλος) ΠΑΟΚ
1982     (Τρίκαλα) Παναθηναϊκός
1981     (Λάρισα) Αρης
1980     (Λάρισα) Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας
1979      
1978     (Θεσσαλονίκη) Νηρέας
1977      
1976     (Λάρισα) Εθνικός Αλεξανδρούπολης
1975      
1974      
1973      
1972      
1971     (Λάρισα) Ολυμπιακός
1970     (Θεσσαλονίκη) Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας
1969      
1968     (Αθήνα) Ολυμπιακός
1967      
1966     (Θεσσαλονίκη) Αρης
1965     (Πειραιάς): Παναθηναϊκός Α.Ο.