nomos vb pro agency

Πανελλήνιο κοριτσιών Κ18: Το Σάββατο (11/6) το πρώτο σερβίς της τελικής φάσης στη Μεταμόρφωση

Το Σάββατο 11 Ιουνίου θα γίνει στο κλειστό γυμναστήριο Μεταμόρφωσης η τελική φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος κορασίδων Κ18 με τη συμμετοχή της διοργανώτριας Δεξαμενής, του Ιωνικού Νίκαιας, του ΠΑΟΚ και του Φιλαθλητικού Λαρισαϊκού.


Οι αγώνες θα είναι διαθέσιμοι σε live streaming.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων:

Σάββατο 11 Ιουνίου 2022

18.00: ΑΟ Ιωνικός - ΠΑΟΚ, Διαιτητές: Ράντσιου, Γεωργιάδης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.
20.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Γεωργάκη, Μαρκάτης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.

Κυριακή 12 Ιουνίου 2022

16.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΠΑΟΚ, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Γεωργάκη, Γραμματεία: Μιτσιάκα.
18.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΟ Ιωνικός, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Γεωργιάδης, Γραμματεία: Μιτσιάκα.

Δευτέρα 13 Ιουνίου 2022

12.00: ΑΟ Ιωνικός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Μάλφας, Γραμματεία: Τρίκκα.
14.00: ΠΑΟΚ - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης, Διαιτητές: Γεωργάκη, Παπαχατζής Π., Γραμματεία: Τρίκκα.

ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ
1984 (Θήβα): ΣΑΚ Αγ. Παρασκευής
1985 (Φλώρινα): ΓΣ Δράμας
1986 (Αθήνα): Άρτεμις Κορυδαλλού
1987 (Πάτρα): Απόλλωνας Κερατσινίου
1988 (Τρίκαλα): Άρης Νίκαιας
1989 (Σκύδρα): Νίκη Αλεξανδρούπολης
1990 (Αίγιο): ΕΟ Σταυρούπολης
1991 (Νάουσα): ΕΑ Λάρισας
1992 (Άργος): ΓΣ Ηλιούπολης
1993 (Νάουσα): ΕΑ Λάρισας
1994 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
1995 (Αθήνα): Πανιώνιος
1996 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
1997 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
1998 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
1999 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2000 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2001 (Θεσσαλονίκη): ΑΟ Αμπελοκήπων
2002 (Γιαννιτσά): Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
2003 (Θεσσαλονίκη): ΑΕ Νίκαια
2004 (Λάρισα): ΓΣ Πετρούπολης
2005 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2006 (Αθήνα): Ερμής Δράμας
2007 (Θεσσαλονίκη): ΓΣ Ηρακλής
2008 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
2009 (Λάρισα): ΓΣ Ηρακλής
2010 (Θεσσαλονίκη): Ηρακλής Κηφισιάς
2011 (Θεσσαλονίκη): Αίας Ευόσμου
2012 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
2013 (Τρίκαλα): Ελπίς Αμπελοκήπων
2014 (Θεσσαλονίκη): Ελπίς Αμπελοκήπων
2015 (Παλαμάς): Ελπίς Αμπελοκήπων
2016 (Ζάκυνθος): ΑΣ Μακεδόνες
2017 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
2018 (Γλυφάδα): ΑΣ Άρης
2019 (Μαρκόπουλο): ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
2020 (-): Δεν διεξήχθη λόγω της πανδημίας covid-19
2021 (Μουζάκι): ΑΟ Μαρκοπούλου
2022 (Μεταμόρφωση):