ARLA PROTEIN VOLLEY CAMP 2022 BY KABERIDIS - SARANTEAS
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Ολοκληρώθηκε και η δεύτερη περίοδος του προγραμματισμένου καμπ εκμάθησης με αντικείμενο την πάσα και την υποδοχή, με απόλυτη επιτυχία τόσο στο οργανωτικό, όσο και στο πρακτικό κομμάτι.
Η εμπειρία και η τεχνογνωσία του βασικού ομιλητή ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΜΠΕΡΙΔΗ σε συνδυασμό με την πλήρη υλικοτεχνική υποδομή από την οικοδέσποινα ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ και τον μεγάλο της χορηγό ARLA PROTEIN,εξασφάλισαν στις νεαρές αθλήτριες που μας τίμησαν με την παρουσία τους,ένα τριήμερο γεμάτο γνώση και συμβουλές που θα τις ακολουθήσουν στη μετέπειτα πορεία τους.
Ευχαριστουμε τον ΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΜΠΕΡΙΔΗ γιατί μοιράστηκε με τα παιδιά τις γνώσεις και τις εμπειρίες του.
Την ΠΟΠΗ ΓΙΑΝΑΚΗ και τον ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΖΟΥΠΑΝΟ για την υποστήριξη τους και στις δύο περιόδους του Καμπ.
Τους γονείς και τις αθλήτριες που μας εμπιστεύτηκαν και ήρθαν να πλουτίσουν τις γνώσεις τους.
Την αθλήτρια ΣΟΦΙΑ ΚΟΣΜΑ που ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα μας και θυσίασε την πολύτιμη ξεκούραση της για να βρεθεί κοντά στα παιδιά (το εκτιμούμε ιδιαίτερα).
Και τέλος τον Δήμο Κορυδαλλού και τον Αθλητικό Οργανισμό, που μπορούμε και στεγαζομαστε σε ένα ασφαλές και όμορφο Γυμναστήριο, που με μικρές παρεμβάσεις θα συνεχίσει να είναι το στολίδι που βλέπουν όσοι το επισκέπτονται.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!
![290534801 2030527427119030 5345472931760550856 n](/images/New_Site/2021-2022/GENIKES/artemis/ARLACAMP/290534801_2030527427119030_5345472931760550856_n.jpg)
![290569544 2030527593785680 4076960616189516879 n](/images/New_Site/2021-2022/GENIKES/artemis/ARLACAMP/290569544_2030527593785680_4076960616189516879_n.jpg)
![290513634 2030527653785674 897323771930850534 n](/images/New_Site/2021-2022/GENIKES/artemis/ARLACAMP/290513634_2030527653785674_897323771930850534_n.jpg)
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Πανελλήνιο γυναικών Κ18 (Προημιτελική φάση): Το πρόγραμμα, οι έδρες και οι διαιτητές
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18: MVP ο Σταύρος Μούχλιας - όλες οι απονομές
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Ο Μίλων παρέμεινε στον θρόνο του
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Τελική φάση): Με το δεξί ο Μίλων, 3-0 τον Έβρο Σουφλίου
-
Πανελλήνιο αγοριών Κ18: Όλα έτοιμα για το πρώτο σερβίς της τελικής φάσης στην Πάτρα, τα ρόστερ