Οι Έλληνες διαιτητές στα Κύπελλα Ευρώπης (14-16/11)
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Οι Έλληνες διαιτητές στα Κύπελλα Ευρώπης το διάστημα 14-16 Νοεμβρίου.
Ο διεθνής διαιτητής Νίκος Φραγκάκης θα είναι 1ος διαιτητής την Τρίτη 14/11 στην αναμέτρηση της Ιταλικής Κιέρι που αγωνίζεται η Μάρθα Ανθούλη με την Γερμανική Ντούντιγκεν για το CEV Cup γυναικών.
Ο διεθνής διαιτητής Αλέξανδρος Μυλωνάκης θα είναι 1ος διαιτητής την Τετάρτη 15/11 στο παιχνίδι της Γεντίστβο από την Σερβία με την Βακίφμπανκ για το Champions League γυναικών.
Η διεθνής διαιτητής Λόρα Κυριοπούλου θα είναι 1η διαιτητής την Τετάρτη 15/11 στο παιχνίδι της Τσέχικης Κάρλοβατς με την Βόσνικη Γκάτσκο για το CEV Cup γυναικών.
Η διεθνής διαιτητής Ελένη Δανιηλίδου θα είναι 1η διαιτητής την Πέμπτη 16/11 στο παιχνίδι της Πολωντικής Πολίτσε με την Κφαρ Σαμπά από το Ισραήλ για το CEV Cup γυναικών.
Ο διεθνής διαιτητής Νίκος Αγγελίδης θα είναι 1ος διαιτητής την Τετάρτη 15/11 στην αναμέτρηση της Ιταλικής Νοβάρα με την Νορβηγική Ράνταμπεργκ για το Challenge Cup γυναικών.
Η διεθνής διαιτητής Ειρήνη Μουλά θα είναι 1η διαιτητής την Τετάρτη 15/11 στο παιχνίδι της Τούρκικης Μπούρσα με την Κροάτικη Καστέλα για το Challenge Cup γυναικών.
Σχετικά Άρθρα
-
Χαράλαμπος Παπαδογούλας: Οι πρώτες εμπειρίες από το Παρίσι και η Ελληνική κοινότητα στο μπιτς βόλεϊ
-
Ο Νώντας Γεροθόδωρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι: Το φανταζόμουν υπέροχο και είναι υπέροχο
-
Ο Γεροθόδωρος στην Ιαπωνία για το VNL, Φραγκάκης και Βουδούρης στον τελικό του Ευρωπαϊκού λιγκ γυναικών
-
Στην Ιαπωνία ο Νώντας Γεροθόδωρος για τον 4ο όμιλο ανδρών του VNL
-
Στο VNL ο Μιχάλης Θεμελής, στο Golden League ο Μιχάλης Κουτσούλας