Οι Έλληνες διαιτητές στα Κύπελλα Ευρώπης
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Οι Έλληνες διαιτητές στα Κύπελλα Ευρώπης το διάστημα 28-30 Νοεμβρίου.
Ο διεθνής διαιτητής Κώστας Βουδούρης θα είναι 1ος διαιτητής την Τρίτη 28/11 στην αναμέτρηση της πορτογαλικής Πόρτο με την γαλλική Μπεζιέ για το CEV Cup γυναικών.
Ο διεθνής διαιτητής Νώντας Γεροθόδωρος θα είναι 1ος διαιτητής την Τρίτη 28/11 στην αναμέτρηση της γαλλικής Λεβουά με την THY Κωνσταντινούπολης για το CEV Cup γυναικών.
Ο διεθνής διαιτητής Βασίλης Βασιλειάδης θα είναι 2ος διαιτητής την Τετάρτη 29/11 στο παιχνίδι της ρουμάνικης Αρκάντα Γκαλάτι με την βέλγικη Μάασεϊκ για το Champions League ανδρών.
Ο διεθνής διαιτητής Νίκος Φραγκάκης θα είναι 1ος διαιτητής την Τετάρτη 29/11 στο παιχνίδι της ολλανδικής Άπελντορν με την Μπούντβα από το Μαυροβούνιο για το CEV Cup ανδρών.
Η διεθνής διαιτητής Λώρα Κυριοπούλου θα είναι 1η διαιτητής την Τετάρτη 29/11 στο παιχνίδι της βέλγικης Λέουβεν με την σέρβικη Παρτίζαν για το CEV Cup ανδρών.
Τέλος, ο διεθνής διαιτητής Νίκος Αγγελίδης θα είναι 2ος διαιτητής την Πέμπτη 30/11 στην αναμέτρηση της τούρκικης Γαλατασαράι με την γερμανική Βισμπάντεν για το Challenge Cup γυναικών.
Σχετικά Άρθρα
-
Χαράλαμπος Παπαδογούλας: Οι πρώτες εμπειρίες από το Παρίσι και η Ελληνική κοινότητα στο μπιτς βόλεϊ
-
Ο Νώντας Γεροθόδωρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι: Το φανταζόμουν υπέροχο και είναι υπέροχο
-
Ο Γεροθόδωρος στην Ιαπωνία για το VNL, Φραγκάκης και Βουδούρης στον τελικό του Ευρωπαϊκού λιγκ γυναικών
-
Στην Ιαπωνία ο Νώντας Γεροθόδωρος για τον 4ο όμιλο ανδρών του VNL
-
Στο VNL ο Μιχάλης Θεμελής, στο Golden League ο Μιχάλης Κουτσούλας