Οι Έλληνες διαιτητές στα Κύπελλα Ευρώπης (6-7/2)
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Οι Έλληνες διαιτητές στα Κύπελλα Ευρώπης για το διάστημα 6-7 Φεβρουαρίου.
Η διεθνής διαιτητής Ελένη Δανιηλίδου θα είναι την Τρίτη 6/2 2η διαιτητής στο παιχνίδι της γαλλικής Μπεζιέ με την πολωνική Λοτζ για τα προημιτελικά του CEV Cup γυναικών.
Ο διεθνής διαιτητής Μιχάλης Κουτσούλας θα είναι την Τετάρτη 7/2 2ος διαιτητής στα πλέι οφ του Champions League γυναικών και στην αναμέτρηση της τούρκικης Εζατσίμπασι με την ουκρανική Ντνίπρο.
Ο διεθνής διαιτητής Νίκος Φραγκάκης θα είναι την Τετάρτη 7/2 1ος διαιτητής στον αγώνα της τούρκικης Φενέρμπαχτσε με την βέλγικη Μάασεϊκ για τα προημιτελικά του CEV Cup ανδρών.
Ο διεθνής διαιτητής Κώστας Βουδούρης θα είναι την Τετάρτη 7/2 1ος διαιτητής στον αγώνα της ιταλικής Κιέρι της Μάρθας Ανθούλη με την γαλλική Λε Κανέ για τα προημιτελικά του CEV Cup γυναικών.
Τέλος, η διεθνής διαιτητής Λεμονιά Μουλά θα είναι την Τετάρτη 7/2 1η διαιτητής στον ημιτελικό του Challenge Cup γυναικών ανάμεσα στην γερμανική Βισμπάντεν και την ιταλική Νοβάρα.
Σχετικά Άρθρα
-
Χαράλαμπος Παπαδογούλας: Οι πρώτες εμπειρίες από το Παρίσι και η Ελληνική κοινότητα στο μπιτς βόλεϊ
-
Ο Νώντας Γεροθόδωρος στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι: Το φανταζόμουν υπέροχο και είναι υπέροχο
-
Ο Γεροθόδωρος στην Ιαπωνία για το VNL, Φραγκάκης και Βουδούρης στον τελικό του Ευρωπαϊκού λιγκ γυναικών
-
Στην Ιαπωνία ο Νώντας Γεροθόδωρος για τον 4ο όμιλο ανδρών του VNL
-
Στο VNL ο Μιχάλης Θεμελής, στο Golden League ο Μιχάλης Κουτσούλας