Η Άννα Τσουκαλά στη Σουηδία
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΑ
Ακόμα μια Ελληνίδα έφυγε για το εξωτερικό. Αυτή τη φορά πρόκειται για την Καβαλιώτισσα Άννα Τσουκαλά.
Η νεαρή πασαδόρος είχε ξεκινήσει τη σεζόν στον ΑΟ Θήρας αλλά πήρε το ελεφθέρας να αγωνιστεί στην Σουηδία και συγκεκριμένα στην Ik Ymer. Η Άννα Τσουκαλά γεννήθηκε το 1998 και ξεκίνησε το βόλεϊ στην γεννέτειρά της αγωνιζόμενη στον ΑΟ Καβάλας για δέκα χρόνια.
Ετικέτες