Εντυπωσιακές μεταγραφές στον Εθνικό
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Μέχρι στιγμής έχει έρθει σε συμφωνία με την 20χρονη πασαδόρο Ρένια Δημοπούλου που πέρσι διεκδίκησε μέχρι την τελευταία στιγμή την άνοδο στην Volleyleague, με τον Απόλλων Καλαμάτας από το Αιγάλεω, την 24χρονη ακραία Κωνσταντίνα Αλατζάκη που υπήρξε αρχηγός της Κορίνθου για πολλά χρόνια με παραστάσεις τόσο στην Prealeague όσο και στην Volleyleague, την 19χρονη ακραία πολλά υποσχόμενη Ειρήνη Γρέτου από τον Μίλωνα, και ανανέωσε την 19χρονη Διαγώνια Αρχηγό της ομάδας Μαριάνθη Κουτούβαλη!!
"Βάζουμε σιγά σιγά μαζί με τον Τεχνικό Διευθυντή της ομάδας Γιάννη Μπογιατζόγλου και τον Προπονητή μας Milos Radoikovits, "το τρένο στις ράγες"τόνισε ο επικεφαλής του τμήματος Σπύρος Κουτούβαλης, τονίζοντας ότι είμαστε ακόμα στην αρχή και ότι τα καλύτερα.... είναι μπροστά για το Γυναικείο Τμήμα Βόλεϊ του Εθνικού Πειραιά!!
Σχετικά Άρθρα
-
Ανανέωσαν στον Εθνικό Ναλμπάνη - Στύλιου
-
Ολοκληρώθηκε το τουρνουά ανόδου νότου γυναικών στα Χανιά με νίκες του Φοίβου Μελισσίων και της Παναχαϊκής
-
Τουρνουά ανόδου νότου γυναικών: Ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου και ο Φοίβος Μελισσίων πήραν την άνοδο στην Α2
-
Τουρνουά ανόδου νότου γυναικών: Τρίποντα για Θρίαμβο Χαϊδαρίου και Φοίβο Μελισσίων για την 3η αγωνιστική
-
Τουρνουά ανόδου νότου γυναικών: Ο Φοίβος Μελισσίων νικητής στο αθηναϊκό ντέρμπι, πρώτη νίκη για τον Κύδωνα Χανίων