• JFolder: :files: Η διαδρομή δεν καταλήγει σε φάκελο. Διαδρομή: [ROOT]/images/New_Site/2019-2020/A2ANDRWN/GAMES/KOMOTINI-MAKEDONIKOS
Σημείωση
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Πάλεψε αλλά δεν τα κατάφερε ο Μακεδονικός απέναντι στην Κομοτηνή (photos-video)

Πολύτιμη νίκη πήρε η Κομοτηνή επικρατώντας 3-2 του Μακεδονικού σε έναν αγώνα για γερά νεύρα.

Οι δύο ομάδες μοιράστηκαν σετ και εντυπώσεις, ενώ το παιχνίδι κρίθηκε στις λεπτομέρειες στο 5ο σετ. Η Κομοτηνή με όπλο το σερβις κατάφερε να έχει ασφαλές προβάδισμα μέχρι το τέλος και να κερδίσει με τρεις πόντους διαφορά.
Α’ σετ: 3-1, 6-7, 10-10, 17-16, 20-19, 22-25
Β’ σετ: 1-1, 7-5, 11-8, 15-13, 22-21, 25-22
Γ’ σετ: 2-1, 6-6, 8-8, 9-10, 13-15, 17-22, 18-23, 19-25
Δ’ σετ: 4-1, 7-5, 9-7, 10-11, 14-16, 22-17, 25-19
Ε’ σετ: 2-2, 6-3, 10-6, 12-9, 14-10, 15-12
Τα σετ: 22-25, 25-22, 19-25, 25-19, 15-12
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνή: Βλαχόπουλος, Γκόνας, Κυριακίδης, Αγγελής, Δημητριάδης, Παπαγεωργίου, Γεωργιόπουλος(λ)/ Ποιμενίδης(λ), Χατζόπουλος, Κοβάτσεβ, Αϊβαλιώτης
ΑΣ Μακεδονικός(Μπαμπαλιούτας): Καλτσίδης, Τσαλικιάν, Παράσογλου, Κιόσης, Αναστασιάδης, Τσακιρίδης, Ρωμαλιάδης(λ)/ Τσιρέλης(λ), Διβάρης, Κουτουνίδης, Καρυώτης, Καρανταΐδης