Χειμερινό camp beach volley στην Ήπειρο
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΥΠΟΔΟΜΕΣ
To club beach volley prevezas ERMIS μετά το πρώτο camp το 2014 με τον τότε ομοσπονδιακό προπονητή αναπτυξης Αντώνη Μπούμπουρα διοργάνωσε για άλλη μία φορά με επιτυχία camp beach volley Δυτικής Ελλάδας με αγόρια και κορίτσια από την Ηπειρο και την Πάτρα.
Η προπόνηση πραγματοποιήθηκε από τους Παναγιώτη Ζακυνθινό ομοσπονδιακό προπονητή ανάπτυξης και τον Τίε Σαντάνα προπονητή Εθνικών ομάδων στα γήπεδα της Κυανής Ακτής στην Πρέβεζα υπο την αιγίδα της ΕΟΠΕ.
Οι προπονητές έμειναν ευχαριστημένοι από την απόδοση των παιδιών αποδεικνύοντας ότι το άθλημα γνωρίζει μεγάλη ανθηση στην περιοχή τα τελευταία χρόνια.
To club beach volley Εrmis συγχαίρει όλους τους αθλητές για την προσπάθειά τους και τους εύχεται καλή συνέχεια.
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Τα επίσημα τουρνουά μπιτς βόλεϊ του Αυγούστου
-
Με ρεκόρ συμμετοχών το CHANIA OPEN στους Αγίους Αποστόλους (31/5-2/6)
-
Πρώτο τουρνουά OPEN στο 4 Sports Club στο Χαλάνδρι (24-26/5)
-
Το καλεντάρι του beach volley για το 2024 - Μέρος Β'
-
HALL OF BRANDS BVA OPEN: Κόλα, Σιδέρης και Λάβδα, Ματιάδη άνοιξαν το... χορό των χρυσών μεταλλίων για το σιρκουί του 2024